Jump to content

KoKeR

Zablokowany
 • Content Count

  223
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Czas online

  13d 16h 30m 24s

KoKeR last won the day on March 10 2019

KoKeR had the most liked content!

Community Reputation

390 Wspaniała

About KoKeR

 • Rank
  Przebojowy fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  KoKeR
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP
 • I play on servers
  CS:GO - MULTI ARENA

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

2,899 profile views
 1. To samo co wszyscy, nie wiem kim jesteś. Na tsie Cię nie widuje więc jestem na nie.
 2. Ciekawe musisz mieć życie kiedy za każdym razem kiedy wejdziesz na serwer wylewasz swoje żale i nieustannie prowokujesz. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia? Nie mów. Ciągle naśmiewanie się z konkursu, który rozwiązał się jak się rozwiązał i dogryzanie, bo rankingu nie ma... Nie ma? Nie został na tyle dopracowany? Właściciel nie ma czasu? Ma inne sprawy na głowie? Nie zaglądam w to jak pracuje @GET jednak nie myślę by zlewał on temat. Pracuje on sam nad takimi rzeczami i wprowadza on zmiany na tyle na ile sam ma czas i może to wykonać. Nie mam ochoty mieć takiego gracza na serwerze, który jedyne co potrafi to dogryzać i prowokować. Osoba na odpowiednim poziomie przyszły by na TS3 czy starała się w jakikolwiek inny sposób porozmawiać no ale cóż... Widać tutaj Twój poziom. Konkurs jest organizowany przez mojego bardzo dobrego i rzetelnego admina, nie masz dowodów? Domyślasz się, że może być niewypłacalny? To nie siej fermentu na serwerze i nie zniechęcaj innych graczy. Znajdź ciekawsze zajęcie w życiu, bo wylewasz swoje żale od kiedy przyjąłem na całkowicie normalnych zasadach @WasterPl'a i musiałeś aż na ten fakt napisać rezygnacje. Żegnam
 3. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 4. Witam, podanie napisane ładnie, wydajesz się być również ogarniętym graczem. Aktywność w ostatnim miesiącu może faktycznie nie powala, ale wcześniej grałeś więcej. Przyjmuje Cię z przekonaniem, że teraz się to zmieni i będziesz utrzymywał aktywność. Pozdrawiam.
 5. Według mnie oryginalna india jest zbyt mala do rozgrywki przy pełnym serwerze. Jak uważa reszta adminów @Ray75 @[email protected][email protected]@[email protected]?
 6. @Anana$ Mapka wydaje się być ciekawa, przy wolnej chwili zamknę serwer i ją dodam Pozdrawiam.
 7. Konkurs! Drodzy Fragowicze serwera ONLY AWP, Organizowany jest konkurs, w którym do zgarnięcia są darmowe vipy! Więcej informacji i zapisy znajdziecie pod tym odnośnikiem -> klik Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału, FG Team
 8. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Zespół Fragujemy.com!
 9. Witam, Po pierwsze kolego mogłeś się choć na tyle postarać żeby kompletnie uzupełnić podanie. Jeżeli jakieś miejsce jest do wypełnienia w podaniu to chyba należałoby to zrobić? Żadnych wykresów ani nicków innych niż ten nie przedstawiłeś więc opieram się na tym -> https://www.gametracker.com/player/ムzyXeelム/193.33.176.61:27015/. Tutaj jasno wynika, iż na serwerze jak wspomniała @ashey_san nie przegrałeś więcej niż te nawet w zaokrągleniu 10 godzin. Rozumiem często masz na myśli jedną sytuację? I to samo pytanie co @Ray75 jemu pomagasz czy komu? I jeszcze jedna kwestia pisząc podanie wypadałoby zachować przynajmniej minimalny profesjonalizm i przyłożyć się porządnie do argumentów. Brak znaków interpunkcyjnych, literówki i ogólnie nieskładnie to napisane. Podanie to Twoja wizytówka i pisząc je masz nas zachęcić, a w taki sposób tego nie robisz. Pograj na serwerze, poudzielaj się na forum, nie kłam i przyłóż się porządnie do podania następnym razem. Pozdrawiam.
 10. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Zespół Fragujemy.com!
 11. Niestety, ale nie jestem wstanie przyjąć Cię z myślą, iż od początku musiałbyś przebywać na jakichś specjalnych warunkach i mógłbyś grać tylko w dni wolne od szkoły. Pozdrawiam.
 12. Twoje odwołanie zostało odrzucone. Poczekaj aż kara się skończy! Zespół Fragujemy.com!
 13. Takie sytuacje zostają rozpatrywane indywidualnie przez adminów, jeżeli on uznał, że zasługujesz na mute to pozostaje mi tylko przystać przy tej decyzji. Faktycznie mikrofon na naszej sieci można używać po ukończeniu mutacji więc jako tako nie powinieneś go używać. Ja staram się być bardziej łagodny w tej kwestii i takie zachowanie zalecałem innym adminom aby pozwalali oni na używanie mikrofonu właśnie w takich pojedynczych. Pozdrawiam.
 14. Moim zdaniem ranga Fragowicz - nie odnosi się do żadnej z płci. Skoro powstałaby ranga kobieta to może dla równowagi od razu ranga mężczyzna? To jest taki sam przypadek i taka sama sytuacja... Pewnie zostanę zjedzony przez hejt, ale no takie są fakty. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...