Jump to content

Dratwa

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  39
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Positive

3 Followers

About Dratwa

 • Rank
  Śmiały fragowicz
 • Birthday 02/23/2004

Profile information

 • Name
  Michał
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Leszno

Information about Fragowicz

 • Nick
  Dratwa
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. Także Cię nie widziałem, ale to może, że gram na 64. Podanie super, forum do nadrobienia. Bez większego wywodu jestem an tak.
 2. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 7 dni. Zespół Fragujemy.com!
 3. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 7 dni. Zespół Fragujemy.com!
 4. Wspaniale, że się interesujesz i to jest na plus. Wydaje mi się jednak, iż jest to zbyt duża ilość obowiązków na jedną osobę, by wykonywać pracę rzetelnie. Podtrzymuje zdanie kolegów i myślę, że powinieneś się zdecydować na jedno stanowisko. To co jest planowane na Disc będzie wymagało poświęcenia dużej ilości czasu, także każda para rąk jest przydatna, a na TS (chyba) nie jest aż tak potrzebna pomoc. Podejmij decyzję i określ swoje stanowisko. JESTEM NA NIE (jeśli będziesz chciał być administratorem na obydwu platformach).
 5. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Zespół Fragujemy.com!
 6. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Zespół Fragujemy.com!
 7. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Zespół Fragujemy.com!
 8. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Zespół Fragujemy.com!
 9. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Zespół Fragujemy.com!
 10. Witaj. Nie wydaje mi się, że osoba z tyloma godzinami poradziłaby sobię z potencjalnym chiterem. Ogólnie widzę dobre intencje, jednak jestem na: NIE.
 11. -ban został nałożony najprawdopodobniej dnia 28.01.2019r. -w treści bana nie została zawarta nazwa banującego, - w powodzie była tylko informacja "Do widzenia". Powiem szczerze, że byłem lekko zaskoczony, gdy podczas próby wejścia na ts zobaczyłem ten komunikat. Dodam, iż dzień przed nie byłem na owym serwerze, a chaiłem wejść na niego około godziny 21/22. Wydaje mi się, że jest to jakiś błąd. Jednak jeśli to zostało zrobione umyślnie i z premedytacją, to co jak co, jestem lekko oburzony. Pozdrawiam i liczę na szybkie rozwiązanie tej sprawy.
 12. Nadal jestem na tak, jednak wątpliwości @DizZy są słuszne. Dla mnie jest to sytuacja trudna, a decyzja zależy od wyżej postawionych. PS. Nawet jeśli, trzymaj się z nami i za jakąś chwilę napiszesz podanie jeszcze raz. ?
 13. Witam cię na naszym serwerze! Znam tego użytkownika bardzo dobrze, co oznacza że już trochę spędził u nas na serwie. Faktycznie jest to młody wiek, ale za moją radą jednak napisał podanie. Jest to gość ogarnięty i dojrzały psychicznie. Wielkim plusem dla niego była dzisiejsza postawa: zgłosił mi, że są podejrzane osoby na serwerze i w związku z tym 3 użytkowników zostało przeze mnie zbanowanych permanentnie. A więc: -wiek taki sobie, ale to nie jest moim zdaniem najważniejsze, -godziny są, -aktywność na sieci jak zawsze XD, ale to na spokojnie się nadrobi, -argumenty mnie przekonują, -jak mówiłem dzisiejsza postawa, Jestem jak najbardziej na TAK.
 14. Ja mogę dać swoje pięć groszy. Znam tego użytkownika, spoko mordka. Godziny ma, bo widzę go często na serwie. Dużo się nie odzywa ale myślę że da się to zmienić. Owszem jest nas dużo (adminów), ale wydaje mi się że nadal za mało. Forum się nadrobi i jak dla mnie jest gites.?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy