bygi

Administrator sieci
 • Content Count

  222
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Czas online

  6d 8h 39m 34s

bygi last won the day on October 12

bygi had the most liked content!

Community Reputation

449 Wypasiona

About bygi

 • Rank
  Ale bygi !
 • Entries from Chatbox 2

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  nie gram
 • Favorite server
  CS 1.6 - ONLY DD2

Recent Profile Visitors

3,422 profile views
 1. Losowanie darmowych usług Drodzy Fragowicze, Przedstawiamy Wam nowy konkurs! Odbywać się będzie na zasadzie cotygodniowego losowania liczb! Informacje dotyczące losowania... Każdy Fragowicz może wziąć udział w losowaniu, jednak należy spełnić poniższe wymagania: -> posiadać co najmniej 5 sensownych postów na forum <- -> konto zarejestrowane na forum przynajmniej 3 dni <- Proste? No jasne że tak! Wystarczy już tylko, że podasz maksymalnie 3 liczby z przedziału 1 - 99! --- Początek losowania: każdy poniedziałek! Koniec losowania: każdy piątek do godziny 23:59! Wyniki - znajdziesz w podsumowaniu tematu przed dodaniem nowego konkursu. Odbiór nagrody - do 72 godzin, trzeba zgłosić się do @ bygi . --- A teraz najważniejsze - NAGRODY! 1. Trafione trzy liczby: VIP PRO 30 dni oraz ranga PREMIUM na forum 30 dni. 2. Trafione dwie liczby: VIP PRO 7 dni oraz ranga PREMIUM 14 dni. 3. Trafiona jedna liczba: VIP standard 7 dni. Mini regulamin... Każdy uczestnik może wziąć udział tylko raz na jedno losowanie! Podane wcześniej przez uczestników konkursu liczby mogą powtarzać się! Nie można edytować swoich postów - takie zgłoszenia nie są brane pod uwagę! Zabronione jest tworzenie multikont - takie działanie będzie nagradzane banem oraz wykluczeniem z zabawy! Po nagrodę trzeba zgłosić się na prywatną wiadomość do @ bygi w ciągu 3 dni od podania wyników. Nagroda jest tylko i wyłącznie dla osoby, która trafiła poprawne liczby - nie można przekazać jej innej osobie. Powodzenia!
 2. Myślę, że dialog można już uznać za wyczerpany, ponieważ odbiegacie od tematu. Sprawa zostanie przeanalizowana i podsumowana w najkrótszym możliwym czasie. Panowie, może macie coś do dodania @ Berso , @ land ?
 3. Właśnie zakończyło się pierwsze losowanie! Wylosowane liczby to: 44, 90, 18 Szczęściarzami okazali się: @ SZNYCEL - aż dwie trafione liczby!!! @ xvnvx - jedna trafiona liczba! @ davalon_ - jedna trafiona liczba! @ baksik - jedna trafiona liczba! Serdecznie GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! Od wyżej wymienionych osób czekam na PW w celu ustalenia odbioru nagród. Zapraszamy do wzięcia udziału w następnym losowaniu, do którego zapisy pojawią się już w następny poniedziałek (14.10.2019 r.) Pozdrawiamy, Administracja Fragujemy.com
 4. Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia. Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję. --- [!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!
 5. Losowanie darmowych usług Drodzy Fragowicze, Przedstawiamy Wam nowy konkurs! Odbywać się będzie na zasadzie cotygodniowego losowania liczb! Informacje dotyczące losowania... Każdy Fragowicz może wziąć udział w losowaniu, jednak należy spełnić poniższe wymagania: -> posiadać co najmniej 5 sensownych postów na forum <- -> konto zarejestrowane na forum przynajmniej 3 dni <- Proste? No jasne że tak! Wystarczy już tylko, że podasz maksymalnie 3 liczby z przedziału 1 - 99! --- Początek losowania: każdy poniedziałek! Koniec losowania: każdy piątek do godziny 23:59! Wyniki - znajdziesz w podsumowaniu tematu przed dodaniem nowego konkursu. Odbiór nagrody - do 72 godzin, trzeba zgłosić się do @ bygi . --- A teraz najważniejsze - NAGRODY! 1. Trafione trzy liczby: VIP PRO 30 dni oraz ranga PREMIUM na forum 30 dni. 2. Trafione dwie liczby: VIP PRO 7 dni oraz ranga PREMIUM 14 dni. 3. Trafiona jedna liczba: VIP standard 7 dni. Mini regulamin... Każdy uczestnik może wziąć udział tylko raz na jedno losowanie! Podane wcześniej przez uczestników konkursu liczby mogą powtarzać się! Nie można edytować swoich postów - takie zgłoszenia nie są brane pod uwagę! Zabronione jest tworzenie multikont - takie działanie będzie nagradzane banem oraz wykluczeniem z zabawy! Po nagrodę trzeba zgłosić się na prywatną wiadomość do @ bygi w ciągu 3 dni od podania wyników. Powodzenia!
 6. Zbędny komentarz - brak związku ze sprawą, a w dodatku obrażasz. Wytlumacz sie z oskarżeń. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do danego gracza napisz na niego skargę.
 7. bygi

  A witam

  Życzymy miłej gry
 8. Twój wniosek o powrót na stanowisko został rozpatrzony negatywnie. Dziękujemy za chęć powrotu w szeregi naszej sieci serwerów. --- [!] Jeśli jednak nie zgadzasz się z powyższą decyzją, skontaktuj się z administracją sieci!
 9. Niestety, nie możemy Cię przyjąć na żadne stanowisko. Doskonale zdajesz sobie sprawę z jakiego powodu. Życzymy miłej gry.
 10. I wszystko w temacie. Natomiast sama zmiana koloru zawsze będzie urozmaiceniem
 11. @ PACIU , dziękuję Ci za wypowiedź - jest trafna. Oszczędziłeś chłopakom kubła zimnej wody z mojej strony, stąd dobrze, że mnie ubiegłeś. Jedynie co mogę dodać; nie zapominajcie, ranga Zasłużony mówi sama za siebie, nie dostaje się jej w gratisie na odchodne. Osoba która ją otrzymuje, musi w znacznym stopniu przysłużyć się funkcjonowaniu sieci, pomóc nie tylko w rozwoju, ale także mają zaufanie Właściciela jak i Administratorów. Takie osoby zawsze są mile widziane ponownie w szeregach Fragujemy.com. Jeśli natomiast jest Was tak dużo i rzekomo nie macie co robić, to zawsze możecie udać się do @ Anana$ i w porozumieniu z Waszymi bezpośrednimi przełożonymi pomóc w redakcji, tam jest co robić i chłopaki nie narzekają na brak zajęć. @ Erwin , otwieram dla Ciebie temat i liczę na to, że odniesiesz się do wypowiedzi @ PACIU oraz zdecydujesz, czy masz na tyle zaangażowania na podjęcie funkcji moderatora.
 12. Kończymy eldorado. Podsumuję w dniu jutrzejszym. Zamykam.
 13. Jeszcze ja się wtrące. Aktywność kandydata na forum od ostatniego podania totalnie leży, nie zrobił nic, aby było lepiej w tej kwestii. Zostało zadane pytanie w temacie na które @ Makusiewicz0.0 nie odpowiedział. Fakt, stara się, co widać po przegranych godzinach i ładnie napisanym podaniu, ale forum jest równie ważne. Śmiem twierdzić, że obowiązkowe działy admina też mogą być pomijane w przyszłości. W związku z powyższym, będę co jakiś czas nadzorował aktywność.
 14. Jezioro, 32 stopnie na budziku, woda 26st., trochę cienia, zimne piwko, zmrożony arbuz, piękne widoki (wiadomo o co chodzi)
 15. bygi

  Witajcie

  Cześć, miłej gry życzę