-
Gratki
-
Osobiście uważam, że fajna giereczka. Grałem w beta, fajny klimat, totalna demolka i to mnie zajarało. Od końca bety nie kupiłem pełnej wersji, aczkolwiek pykam w ich REDSEC - dla mnie ciekawy temat. Nowoczesna wojna i dużo chaosu, grając w ten battle royale jestem w stanie się mega wczuć i poczuć ten klimat.
-
Generalnie na dzisiaj temat kupna podzespołów jest ciężką sprawą patrząc co się aktualnie dzieje na rynku - ramy to jakiś kosmos. Natomiast mogę Ci zasugerować grupki na fejsie, tam są bardzo klarowne i doświadczone osoby, które złożą ci z pewnością jak najlepszy sprzęt - jakościowo i cenowo. Sam jestem na paru grupach, na każdej z nich są ogarniacze - jeżeli chcesz to podlinkuję na PW. Odradzam składanie samemu bez wiedzy lub z pomocą pracownika danego serwisu poprzez chat - nie rób tego błędu co ja Na grupkach ludzie, którzy komplementują takie zestawy dziesiątkami nie zrobią Ci krzywdy - fachowcy Od siebie mogę dopowiedzieć - tak jak sam napisałeś w temacie, tak - AMD jest obecnie lepszą opcją, ma lepsze perspektywy na przyszłość, ew. upgrade.
-
Postów
29 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Sędzia Ocen CS 2 / GO
Użytkownik jest sędzią ocen CS 2 tego projektu!
