Skocz do zawartości
  • Postów

    29
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

uhtredd

Sędzia Ocen CS 2 / GO
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez uhtredd

  1. Osobiście uważam, że fajna giereczka. Grałem w beta, fajny klimat, totalna demolka i to mnie zajarało. Od końca bety nie kupiłem pełnej wersji, aczkolwiek pykam w ich REDSEC - dla mnie ciekawy temat. Nowoczesna wojna i dużo chaosu, grając w ten battle royale jestem w stanie się mega wczuć i poczuć ten klimat.
  2. Generalnie na dzisiaj temat kupna podzespołów jest ciężką sprawą patrząc co się aktualnie dzieje na rynku - ramy to jakiś kosmos. Natomiast mogę Ci zasugerować grupki na fejsie, tam są bardzo klarowne i doświadczone osoby, które złożą ci z pewnością jak najlepszy sprzęt - jakościowo i cenowo. Sam jestem na paru grupach, na każdej z nich są ogarniacze - jeżeli chcesz to podlinkuję na PW. Odradzam składanie samemu bez wiedzy lub z pomocą pracownika danego serwisu poprzez chat - nie rób tego błędu co ja Na grupkach ludzie, którzy komplementują takie zestawy dziesiątkami nie zrobią Ci krzywdy - fachowcy Od siebie mogę dopowiedzieć - tak jak sam napisałeś w temacie, tak - AMD jest obecnie lepszą opcją, ma lepsze perspektywy na przyszłość, ew. upgrade.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności