-
Imię: Rafał Aktualny wiek: 23 Krótkie przedstawienie się: Cześć Mam na imię Rafał, pochodzę z Wrocławia, na co dzień pracuję w służbach mundurowych interesuję się sportem itp Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: Praktycznie od początku istnienia sieci konto od 2014 r. Pochodzę z serwera ZM zaczynając od gracza po Adminowanie. Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: Za kulturę , dobrą i sprawną administrację i fajne serwery na których można grać i grać Dodatkowe informacje: Wracam po długiej przerwie nie wszyscy mnie pamiętają choć większość pewnie zna , lecz jeśli mnie nie znacie to zapewne poznacie Pozdrawiam cześć Nesty , x_warrior
-
Imię: Rafał Wiek: 21/22 Pochodzę z serwera: ZM / gram również na GG i ONLY DD2 Od kiedy u nas grasz: Od początku bądź od założenia konta czyli na pewno z 3 bardzo dobrze spędzone lata Za co cenisz naszą sieć: Za super zgranie w teamie, za cudowną administrację, za wspaniałą ekipę i za bardzo dobrze i mile spędzone chwile na serwerze. Również za miłą bardzo atmosferę. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: - Ponieważ sam staż u was jest dość długi. - Ponieważ dużo osób mnie pamięta choć jestem w szoku po mojej przerwie. - Chcę coś wnieść dla was i być przykładem na serwerze. ( heh choć różnie to bywa ze mną warrior Nesty nie komentujcie ponieważ rozmowa z wami jest inna niż z graczami jak i adminami ) Każdy popełnia czasami błędy lecz grunt że jest ich mało. - Równiez chciałbym żeby ludzie na forum pamiętali o mnie jak długo jestem z wami i na swój czas prywatny tyle ile mogę wam poświęcać to poświęcam Postaram się więcej. Inne informacje o sobie: Lubię piłkę nożną, Prawo, Mechanikę i zajmować się tym gdzie dzieje się zawsze coś nowego i nie tylko To tyle ode mnie Pozdrawiam Rafał ( eMus )
-
jeszcze jedno coś edytować nie mogłem to piszę jeszcze raz :P Nesty Wariat i to mało powiedziane :P Pikachu wygląda jak wibrator ale to mikrofon ^^ Z dziś : na życzenie ( fot: pejtrycz ) <3
-
Jeśli chodzi o mnie to ja mam gdzieś od 28 do 45 zależy od mojego neta. a czy odczuwam spadki czasami jak wejdę w smouka to mam lekki spatek a tak to nie zauważyłem nic niepokojącego jeśli chodzi o mnie. ( nie zwracałem na to również uwagi zbytnej . )
-
- 1
-
-
Dziennik informacji - zmiany od marca do kwietnia
eMus odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Dobra robota :)- 62 odpowiedzi
-
- dziennik
- informacji
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick/steam:id: eMus / STEAM_0:0:32293414 Chcę zmienić klasę: Ninja Na nową klasę: Kapitan Reklama / SMS: SMS /// Wpłacone
-
eMus obserwuje zawartość [CS 1.6] COD MOD
-
Postów
99 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana eMus w dniu 22 Października 2016
Użytkownicy przyznają eMus punkty reputacji!
