Imię: Rafał
Aktualny wiek: 23
Krótkie przedstawienie się: Cześć Mam na imię Rafał, pochodzę z Wrocławia, na co dzień pracuję w służbach mundurowych interesuję się sportem itp
Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: Praktycznie od początku istnienia sieci konto od 2014 r. Pochodzę z serwera ZM zaczynając od gracza po Adminowanie.
Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: Za kulturę , dobrą i sprawną administrację i fajne serwery na których można grać i grać
Dodatkowe informacje: Wracam po długiej przerwie nie wszyscy mnie pamiętają choć większość pewnie zna , lecz jeśli mnie nie znacie to zapewne poznacie
Pozdrawiam cześć Nesty , x_warrior