Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'czyli' .
-
[FAQ] Modyfikacje map czyli gdzie są niewidzialne ściany?
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
Modyfikacje map czyli niewidzialne ściany W tym temacie znajdziemy informacje dotyczące boxów czyli potocznie zwanymi niewidzialnymi ścianami, które oprócz uniknięcia bugowania na serwerze, zostały również wykorzystane do modyfikacji kamp. zm_2010_fix zm_2day zm_3rooms zm_aztec_infinity zm_aztec_kamp_garf zm_bunkiery zm_caca zm_cobra zm_colors zm_cross zm_crystal zm_delta_zone zm_domek zm_dust2_long zm_dust_world zm_dust_world_wwz zm_ez zm_fg_defense zm_fg_scary_house zm_five zm_forffun zm_frosty zm_fun_world_b zm_gbox5 zm_gbox6 zm_good_kamp_v2 zm_horror zm_ice_attackv2_lg zm_jw zm_killdust2 zm_krkestyle zm_neris zm_nokaut zm_ojciec zm_perfect zm_sadage zm_toxic_house2 zm_winterdust_mini zm_wooden_house_rmx --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.- 3 odpowiedzi
-
Witam serdecznie! Mieliście kiedyś sytuację, gdy gracz łamiąc regulamin wspomagał się cheatami albo stosował nieodpowiednie słowa w stosunku do drugiego gracza? Zapewne nie raz. Przypuśćmy, że nie ma admina oraz HLTV czy SourceTV, a przydałoby się nagrać demko na delikwenta, ale zanim wpisze się odpowiednią komendę w konsoli, to już takiego gracza może nie być albo się uspokoi. A może to Wasz dzień i właśnie okazuje się, że robicie życiówkę i nie chcecie tracić ani sekundy? Chcę zaproponować rozwiązanie, które na pewno ułatwi wam zbieranie dowodów oraz upamiętnienie każdej wyjątkowo przez was rozegranej akcji! Wystarczy stworzyć configi, które zawierać będą tę oto formułę: bind "MOUSE3" "stop; record game1.dem; say thetime; exec game2.cfg;" Za każdym razem kiedy klikniecie zbindowany klawisz (w tym przypadku MOUSE3) zacznie się nagrywać demko oraz zostanie wczytany kolejny config z bindem do nagrywania. Do każdego nowo utworzonego configu wystarczy zmieniać numerację i tak możecie robić na ile sobie pozwolicie, a wszystko zależy od waszych zapotrzebowań. Powiedzmy, że po utworzeniu tych configów mamy ich ze 30. Aby zapętlić wczytywanie i aby nadpisywane były starsze demka w ostatnim pliku wpisujemy tak: bind "MOUSE3" "stop; record game30.dem; say thetime; exec game1.cfg;" Jeśli będziecie szukać pewnego demka z danej godziny patrzcie najlepiej na datę modyfikacji! Ja używam tego przeważnie w Counter-Strike'u 1.6, ale również spisze się w innych grach z silnikiem GoldSource jak i Source. Mam nadzieję, że taki poradnik przyda się w niejednej sytuacji i będzie służył graczom oraz administracji. Pozdrawiam!
-
Podsumowanie roku 2016 – czyli piąte (5!) urodziny naszej sieci!
GET opublikował(a) temat w Komunikaty o projekcie
Podsumowanie roku 2016 – czyli piąte (5!) urodziny naszej sieci! Kolejny już 2016 rok za nami! Natomiast rok 2017 to następny rok zmagań, wyrzeczeń i bardzo obszernej pracy na sieci całej ekipy fragujemy. W tym temacie podsumujemy miniony 2016 rok. Jak co roku, początkiem stycznia obchodzimy urodziny sieci! W tym roku jest to piąta (5!) okrągła rocznica istnienia sieci Fragujemy. Musimy jednak pamiętać, że początki prawidłowego rozwoju naszej sieci sięgają rewolucji wrześniowej z roku 2012 o czym możecie przeczytać w tym temacie: Pierwsze dni 2016 roku, włączając w to końcówkę roku 2015 były dla nas bardzo ciężkie ze strony technicznej pod względem ataków aplikacyjnych na naszą stronę WWW. Jednak już 4-go stycznia udało się w pełni przywrócić forum i inne usługi do pełnej sprawności. Zaktualizowaliśmy również wersję forum z 3.4.7 do 3.4.8. Styczeń pociągnął za sobą szereg poważnych reform: - administracyjnej, - adminowskiej, - systemu banów, - serwera Zombie Infection, GunGame, DeathMatch (1.6 i GO), ONLY AWP CS:GO, MTA DAYZ, i pozostałych serwerów, Początkiem roku wiele istotnych zmian przeszedł regulamin usług naszego sklepu tak aby był bardziej czytelniejszy i zrozumiały – wraz z czwartym kwartałem sklep naszej sieci zyskał nowy – odświeżony wygląd i funkcjonalność. Wydarzenia, które również miały ogromny wpływ na funkcjonowanie sieci to problemy techniczne z serwerem CS 1.6 DD2(przerwa w działaniu trwała ponad 2 miesiące), a ponadto wszystkimi innymi serwerami które nadmiernie lagowały, crashowały co nie wpływało dobrze na jakość gry. Rozwiązaliśmy także problemy z serwerem głosowym Teamspeak 3. W marcu została wykonana migracja niektórych usług (serwerów) do nowego Centrum danych eTOP w Warszawie. W maju ruszyły testy nowego serwera DD2 CS:GO oraz zaszły istotne zmiany na innych serwerach i forum a także wprowadziliśmy zasady dotyczące „adminów na specjalnych warunkach”. Czerwiec to szereg działań w usprawnieniu i zabezpieczeniu serwerów CS 1.6. Chodzi tutaj o nową technologię reHLDS. Wakacje to okres wdrożenia nowego systemu map na serwerach CS 1.6 -> Dodatkowo został wdrożony nowy system banów oraz kilka innych nowości: W październiku został wprowadzony nowy sklep na serwerach, wraz z wdrożeniem nowych usług a także zupełnie nowego cennika usług. Ciągła, ciężka i wytężona praca nad forum pozwoliła na bieżąco wprowadzać szereg zmian i usprawnień. Serwer MTA w ciągu całego roku 2016 zyskał ogromną ilość usprawnień dla graczy oraz samej optymalizacji silnika gry + przeszedł wiele poprawek w trosce o zachowanie jak najlepszej jakości gry na nim! Listopad to miesiąc aktualizacji i wytężonej pracy nad serwerami CS:GO wraz z aktualizacją source moda i metamoda na wszystkich serwerach CS:GO. W grudniu ruszyły testy nowego serwera CS 1.6 COD – 401 poziomów. Planowany start oficjalnej wersji serwera to 6 styczeń 2017 rok. Co ciekawe serwer powstał całkowicie od nowa! – wiązało się to z utworzeniem nowych klas, nowych perków a także zupełnie nowych usprawnień dla graczy i płynności gry. Wisienką na torcie końcówki roku 2016 a jednocześnie ogromnym sukcesem naszej sieci jest kompletna aktualizacja naszego forum z wersji 3.4.9 do wersji 4.1.x! Zupełnie nowy, odświeżony wygląd forum, a także nowe rozwiązania optymalizacyjne pozwoliły na dostosowanie się do obowiązujących wytycznych kodowania UNICODE. O wszystkich ważnych zmianach przez cały 2016 rok możecie przeczytać w tym temacie: @ H4rmus Podsumowuje temat w ten sposób: Dlatego na ten 2017 rok życzmy mu przede wszystkim dużo ZDROWIA i CIERPLIWOŚCI wręcz anielskiej! A wszystkim graczom życzymy spokojnej ale i zabawnej gry na naszych serwerach! Do zobaczenia w 2017 roku! Z pozdrowieniami Ekipa Fragujemy.com- 1 odpowiedź
-
- 33
-
-
Temat powstaje z myślą o graczach jak i również adminach, aby wszyscy posiadali jednakowe informacje. Pozbędziemy się w ten sposób wszelkich niepotrzebnych sporów i wielu niedomówień. Zapraszam do lektury! awp_arena: Na moście zaznaczona jest linia, do której można maksymalnie wychylać (wliczając murki). Na dolnym poziomie można wychylać maksymalnie do zaznaczonych czerwoną linią prostą pozycji, przekraczanie ich skutkuje banem. awp_dev_by_meska: Prosta sprawa, połowa na tej mapie jest równie widoczna co chmury podczas lotu samolotem, więcej tłumaczyć nie trzeba. awp_dust: CT nie może zaskoczyć na dolny poziom (strefa zaznaczona niebieską linią), natomiast TT nie może wychylać poza czerwoną linię, koniec, kropka. Na oznaczony czerwonym kółkiem murek mogą wskakiwać CT jak i również TT, strefy rushu oznaczone są dla obydwu drużyn czerwoną oraz niebieską linią (tak, obydwie drużyny mogą maksymalnie dojść do tych linii). awp_dust_sky: Ze środka pomieszczenia wolno wychylać tak jak oznaczono liniami na obrazku, połowa widocznie zaznaczona linią przy drzewie (symetrycznie z drugiej strony oczywiście). W pomieszczeniu natomiast połowa jest do skrzyń. Przekraczanie jej skutkuje banem i nie ma żadnych przywilejów, by kampić za skrzyniami oznaczonymi literą X. awp_gade: Na górnym poziomie można wychylać maksymalnie do oznaczonych kolorami linii, odpowiednio dla CT niebieski, dla TT czerwony. Warunkiem przekroczenia tych linii jest chęć wejścia na wieżę, jednakże nie wolno z tych drzwi nikogo zabijać, wolno jedynie wejść na wieżę (no, albo zejść, jak kto woli). Na dolnym poziomie można korzystać z całej przestrzeni, jednakże nie wolno przekraczać zaznaczonych linii (symetrycznie z drugiej strony). awp_garden: Jak na załączonym obrazku, można maksymalnie dojść do zaznaczonych linii, przekraczanie ich skutkuje banem. awp_ice_csgo: Połowę na tej mapie równie łatwo zauważyć, co skonstruować cepa. No, ale tak w razie czego również to zaznaczę. awp_india: Połowa zaznaczona na obrazku, warunkowo wolno wychylać z dolnego poziomu na środku w miejscach oznaczonych zieloną linią. awp_lego_8: Wyznacznikiem połowy jest oczywiście nasze ukochane oczko ze żrącym kwasem, reszta oznaczona na czerwono. awp_pro: Połowa w tej części mapy oznaczona czerwoną linią, symetrycznie z drugiej strony. Do czerwonej linii oznaczonej przy balkonie wolno wychylać obydwu drużynom, jednakże przekroczenie tej granicy skutkuje banem. Nie wychylamy w ten sposób od drzwi (na zdjęciu perspektywa TT). Niestety daje to zbyt dużą przewagę, więc z tej pozycji nie wychylamy, symetrycznie z drugich drzwi grając jako CT. awp_ruins: Linie rushu odpowiednio dla CT niebieski i TT czerwony. Wolno chować się za skałami, jednakże dalej nie przechodzimy. awp_snow_container: Linię rushu zauważyć można równie łatwo, jak ugotować parówki. Najdalej do ogniska. awp_summer: Górne poziomy do smoke'a, symetrycznie z drugiej strony. Łatwo zauważyć. Strefa rushu dla TT. Na fioletowo(?) oznaczone miejsce, gdzie żadna z drużyn nie może wchodzić. Na czerwono miejsca, gdzie można wychylać, dalej będzie już banik (symetrycznie po drugiej stronie może znajdywać się CT). Taki mały wyznacznik gdzie może znaleźć się CT (symetrycznie TT). awp_tower_def: Do wody nie schodzimy, ponieważ nie da się tam zauważyć praktycznie przeciwnika, a strzały (wp Volvo) są z niej celne, także ten... Nie i koniec. awp_vio: Jak na obrazku, wolno wychylać od tuneli do przy oznaczeniach zieloną linią, natomiast nie wolno wskakiwać na murki oznaczone literami X, odpowiednio dla CT niebieskim a dla TT czerwonym. Reszta połowy oznaczona na czarno. Na górnym poziomie niby połowę łatwo zauważyć, no ale nie dla każdego, więc tak wrzucę dla Waszej świadomości. Połowa do opalającej się w słońcu AWP, dalej nie wychylamy. awp_watchcity_morning: Wolno warunkowo chować się za oznaczonymi odpowiednio - dla CT niebieskim kołem i TT czerwoną linią. Reszta wzdłuż czarnej linii to połowa. Po obydwu stronach znajdują się wieże, w których jest wyjście widoczne na obrazku. Nie przechodzimy przez nie, tyle w temacie. Mam nadzieję, że temat pomoże wszystkim, że rozwieje pewne wątpliwości, które dość często spotyka się na serwerze. Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie stref rushu, proszę kierować je do mnie na PW, żeby nie tworzyć okropnego spamu w temacie. Poradnik oczywiście w 100% tworzony przeze mnie. Kopiowanie zabronione! (wątpię, by ktoś to zrobił, ale tak wiecie, w razie czego)
- 1 odpowiedź
-
- 19
-
-
Hitman dla ubogich, czyli pastwimy się nad Alekhine's Gun
spod opublikował(a) temat w Artykuły o grach
-
chciałbym wam pokazać jak można zdobyć gry na steama z minimalnym wysiłkiem po pierwsze wchodzimy w ten link i rejestrujemy się http://www.tremorgames.com/?ref=62391 po utworzeniu konta zdobywamy pkt tz Coinsy zdobyć coinsy możemy na kilka sposobów -przez robienie ankiet -granie w śmieszne gry na stronach np forge of empieres -granie na stronie tremogames niestety nasz region ma zablokowany dostęp bo za bardzo oszukiwaliśmy -albo tak jak ja to robię przez dawanie itemków ze steama np kart kolekcjonerskich lub itemków z cs go lub tf2 ( lecz ten sposób jest dobry gdy macie konto powyżej 15 dni i zdobyte więcej niż 3 tysiące pkt lecz konto musi być powiązane z waszym profilem by odebrać itemki lub dać je wam ) - dostajemy też za codzienne logowania oraz za tz osiągnięcia np zaproszeniu kilka osób , dodanie do znajomych , zdobycie x ilości coinsów itp Nagrody nagrodami tam są gry , itemki z cs go , tf2 , karty upominkowe np do steama doładowujący wasz portfel na steamie ;] wiem na początku to może być nudne i mało interesujące ale co do czego szybko można tam wbić na ciekawe gry zdjęcie potwierdzające wysyłanie kluczy przez nich oraz autentyczność w 100 % http://steamcommunity.com/id/darkangel19942013/ i na mój prifil tam na tremorach http://www.tremorgames.com/profiles/62391/iss1994.html gg 3797484 w razie czego dodawać na steamie/gg pisać pomogę wam i wytłumaczę jak zdobywać pkt , jak gry itp
- 2 odpowiedzi
-
- tremorgames
- czyli
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
