Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'counter strike' .
-
Oczywiscie ze macie racje ! Ale po co to wszystko ?
- 1 odpowiedź
-
Podsumowanie roku 2016 – czyli piąte (5!) urodziny naszej sieci!
GET opublikował(a) temat w Komunikaty o projekcie
Podsumowanie roku 2016 – czyli piąte (5!) urodziny naszej sieci! Kolejny już 2016 rok za nami! Natomiast rok 2017 to następny rok zmagań, wyrzeczeń i bardzo obszernej pracy na sieci całej ekipy fragujemy. W tym temacie podsumujemy miniony 2016 rok. Jak co roku, początkiem stycznia obchodzimy urodziny sieci! W tym roku jest to piąta (5!) okrągła rocznica istnienia sieci Fragujemy. Musimy jednak pamiętać, że początki prawidłowego rozwoju naszej sieci sięgają rewolucji wrześniowej z roku 2012 o czym możecie przeczytać w tym temacie: Pierwsze dni 2016 roku, włączając w to końcówkę roku 2015 były dla nas bardzo ciężkie ze strony technicznej pod względem ataków aplikacyjnych na naszą stronę WWW. Jednak już 4-go stycznia udało się w pełni przywrócić forum i inne usługi do pełnej sprawności. Zaktualizowaliśmy również wersję forum z 3.4.7 do 3.4.8. Styczeń pociągnął za sobą szereg poważnych reform: - administracyjnej, - adminowskiej, - systemu banów, - serwera Zombie Infection, GunGame, DeathMatch (1.6 i GO), ONLY AWP CS:GO, MTA DAYZ, i pozostałych serwerów, Początkiem roku wiele istotnych zmian przeszedł regulamin usług naszego sklepu tak aby był bardziej czytelniejszy i zrozumiały – wraz z czwartym kwartałem sklep naszej sieci zyskał nowy – odświeżony wygląd i funkcjonalność. Wydarzenia, które również miały ogromny wpływ na funkcjonowanie sieci to problemy techniczne z serwerem CS 1.6 DD2(przerwa w działaniu trwała ponad 2 miesiące), a ponadto wszystkimi innymi serwerami które nadmiernie lagowały, crashowały co nie wpływało dobrze na jakość gry. Rozwiązaliśmy także problemy z serwerem głosowym Teamspeak 3. W marcu została wykonana migracja niektórych usług (serwerów) do nowego Centrum danych eTOP w Warszawie. W maju ruszyły testy nowego serwera DD2 CS:GO oraz zaszły istotne zmiany na innych serwerach i forum a także wprowadziliśmy zasady dotyczące „adminów na specjalnych warunkach”. Czerwiec to szereg działań w usprawnieniu i zabezpieczeniu serwerów CS 1.6. Chodzi tutaj o nową technologię reHLDS. Wakacje to okres wdrożenia nowego systemu map na serwerach CS 1.6 -> Dodatkowo został wdrożony nowy system banów oraz kilka innych nowości: W październiku został wprowadzony nowy sklep na serwerach, wraz z wdrożeniem nowych usług a także zupełnie nowego cennika usług. Ciągła, ciężka i wytężona praca nad forum pozwoliła na bieżąco wprowadzać szereg zmian i usprawnień. Serwer MTA w ciągu całego roku 2016 zyskał ogromną ilość usprawnień dla graczy oraz samej optymalizacji silnika gry + przeszedł wiele poprawek w trosce o zachowanie jak najlepszej jakości gry na nim! Listopad to miesiąc aktualizacji i wytężonej pracy nad serwerami CS:GO wraz z aktualizacją source moda i metamoda na wszystkich serwerach CS:GO. W grudniu ruszyły testy nowego serwera CS 1.6 COD – 401 poziomów. Planowany start oficjalnej wersji serwera to 6 styczeń 2017 rok. Co ciekawe serwer powstał całkowicie od nowa! – wiązało się to z utworzeniem nowych klas, nowych perków a także zupełnie nowych usprawnień dla graczy i płynności gry. Wisienką na torcie końcówki roku 2016 a jednocześnie ogromnym sukcesem naszej sieci jest kompletna aktualizacja naszego forum z wersji 3.4.9 do wersji 4.1.x! Zupełnie nowy, odświeżony wygląd forum, a także nowe rozwiązania optymalizacyjne pozwoliły na dostosowanie się do obowiązujących wytycznych kodowania UNICODE. O wszystkich ważnych zmianach przez cały 2016 rok możecie przeczytać w tym temacie: @ H4rmus Podsumowuje temat w ten sposób: Dlatego na ten 2017 rok życzmy mu przede wszystkim dużo ZDROWIA i CIERPLIWOŚCI wręcz anielskiej! A wszystkim graczom życzymy spokojnej ale i zabawnej gry na naszych serwerach! Do zobaczenia w 2017 roku! Z pozdrowieniami Ekipa Fragujemy.com- 1 odpowiedź
-
- 33
-
-
Wyjaśnienie co to TIMING MAPY! Dobranoc miśki :3
-
- cmgvirtual
- de_dust2
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cześć! Ogromna część przydatnych smoke'ów na dd2 Zapraszam do oglądania!
-
- cmgvirtual
- de_dust2
- (i 8 więcej)
-
Wyjaśnienie czym jest re-frag/trade frag. Miłego dnia forumowiczom!
- 1 odpowiedź
-
- Czym jest Re-Frag/Trade Frag?
- cmgvirutal
- (i 6 więcej)
-
[CS.1.6.] Kolorowe Modele TT/CT+ kolorowe głowy czyli TT - skiny czerwone + żółta głowa ( paka jest również żółta) CT - skiny niebieskie + zielona głowa (defusal kit również jest koloru zielonego) A tak to wygląda: Download: http://speedy.sh/buUrM/CS-cz-colored-heads.rar [CS.1.6.] Kolorowe Modele High FPS TT/CT+ kolorowe głowy Download: http://speedy.sh/gupZd/High-FPS-colored-heads-Fragujemy.com.rar [CS.1.6.] Kolorowe Rozjaśnione Modele High FPS TT/CT+ kolorowe głowy Download: http://speedy.sh/Z4fwc/Rozjasnione-modele-High-FPS-colored-heads-Fragujemy.com.rar
- 8 odpowiedzi
-
- 2
-
-
Minimalne: Procesor: Pentium II 400 MHz Ram: 64mb CD-ROM: 4x lub szybszy Karta dźwiękowa: Każda karta zgrana z systemem Windows. Karta graficzna: Direct 3D minimum 16mb Zalecane: Procesor: Pentium III 800 GHz Ram: 128mb CD-ROM: 4x lub szybszy Karta dźwiękowa: Każda karta zgrana z systemem Windows. Karta graficzna: Direct 3D minimum 32mb
-
Nazwa mapy: zm_hidden_trap zm_dust2 zm_2world_b1 zm_arabic zm_green_energy zm_house_s zm_lila_panic zm_smallcity zm_the_deserted_factory zm_zombattack zm_aztek zm_baghdad_5 zm_grobercio zm_dust Screen z mapy (przynajmniej jeden): zm_hidden_trap http://static2.cs-bg...hidden_trap.jpg zm_dust2 http://static2.cs-bg...86-zm_dust2.jpg zm_2world_b1 http://static2.cs-bg...m_2world_b1.jpg zm_arabichttp://static2.cs-bg...9-zm_arabic.jpg zm_green_energy http://static2.cs-bg...reen_energy.jpg zm_house_s http://static2.cs-bg...-zm_house_s.jpg zm_lila_panic http://static2.cs-bg..._lila_panic.jpg zm_smallcity http://static2.cs-bg...m_smallcity.jpg zm_the_deserted_factory http://static2.cs-bg...ted_factory.jpg zm_zombattack http://static2.cs-bg..._zombattack.jpg zm_aztek http://static2.cs-bg...32-zm_aztek.jpg zm_baghdad_5 http://static2.cs-bg...m_baghdad_5.jpg zm_grobercio http://static2.cs-bg...m_grobercio.jpg zm_dust http://static2.cs-bg...427-zm_dust.jpg Link do mapy: zm_hidden_trap http://maps.cs-bg.info/maps/cs/279/ zm_dust2 http://maps.cs-bg.info/maps/cs/286/ zm_2world_b1 http://maps.cs-bg.info/maps/cs/297/ zm_arabic http://maps.cs-bg.info/maps/cs/299/ zm_green_energy http://maps.cs-bg.info/maps/cs/300/ zm_house_s http://maps.cs-bg.info/maps/cs/301/ zm_lila_panic http://maps.cs-bg.info/maps/cs/302/ zm_smallcity http://maps.cs-bg.info/maps/cs/312/ zm_the_deserted_factory http://maps.cs-bg.info/maps/cs/314/ zm_zombattack http://maps.cs-bg.info/maps/cs/318/ zm_aztek http://maps.cs-bg.info/maps/cs/332/ zm_baghdad_5 http://maps.cs-bg.info/maps/cs/335/ zm_grobercio http://maps.cs-bg.info/maps/cs/415/ zm_dust http://maps.cs-bg.info/maps/cs/427/ Dlaczego chciałbyś ją zobaczyć u nas na serwerze: wSzystkie mapy są dobre i warto by je dodać na serwer. Sam je pobrałem i grałem na nich . Dobre Kampy nie ma bugów w teksturach itp. Pozdrawiam :D PS: Nesta mi to wywalił do kosza xD.
-
2 lata temu na 4funie :D
- 6 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- counter strike
- 2013
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
