Jump to content

Emaus

Fragowicz
 • Content Count

  149
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Positive

2 Followers

About Emaus

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 10/14/1996

Profile information

 • Name
  Emanuel
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Spytać możesz.
 • Interest
  Zerknij w zakładkę "O mnie", a się dowiesz

Information about Fragowicz

 • Nick
  Emaus
 • Favorite server
  CS 1.6 - GUNGAME
 • I play on servers
  CS 1.6 - 4FUN
  CS 1.6 - ONLY DD2
  CS 1.6 - GUNGAME

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Mouse
  Corsair Harpoon Pro
 • Smartphone
  Motorola One

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

1,340 profile views
 1. Witam serdecznie! Mieliście kiedyś sytuację, gdy gracz łamiąc regulamin wspomagał się cheatami albo stosował nieodpowiednie słowa w stosunku do drugiego gracza? Zapewne nie raz. Przypuśćmy, że nie ma admina oraz HLTV czy SourceTV, a przydałoby się nagrać demko na delikwenta, ale zanim wpisze się odpowiednią komendę w konsoli, to już takiego gracza może nie być albo się uspokoi. A może to Wasz dzień i właśnie okazuje się, że robicie życiówkę i nie chcecie tracić ani sekundy? Chcę zaproponować rozwiązanie, które na pewno ułatwi wam zbieranie dowodów oraz upamiętnienie każdej wyjątkowo przez was rozegranej akcji! Wystarczy stworzyć configi, które zawierać będą tę oto formułę: bind "MOUSE3" "stop; record game1.dem; say thetime; exec game2.cfg;" Za każdym razem kiedy klikniecie zbindowany klawisz (w tym przypadku MOUSE3) zacznie się nagrywać demko oraz zostanie wczytany kolejny config z bindem do nagrywania. Do każdego nowo utworzonego configu wystarczy zmieniać numerację i tak możecie robić na ile sobie pozwolicie, a wszystko zależy od waszych zapotrzebowań. Powiedzmy, że po utworzeniu tych configów mamy ich ze 30. Aby zapętlić wczytywanie i aby nadpisywane były starsze demka w ostatnim pliku wpisujemy tak: bind "MOUSE3" "stop; record game30.dem; say thetime; exec game1.cfg;" Jeśli będziecie szukać pewnego demka z danej godziny patrzcie najlepiej na datę modyfikacji! Ja używam tego przeważnie w Counter-Strike'u 1.6, ale również spisze się w innych grach z silnikiem GoldSource jak i Source. Mam nadzieję, że taki poradnik przyda się w niejednej sytuacji i będzie służył graczom oraz administracji. Pozdrawiam!
 2. Skarga na: admina Nick podczas gry: SUPERNOVA. Nick osoby oskarżonej: Kaczi. Dlaczego składasz skargę: Faworyzacja. Data zdarzenia: 26.09.2019 17:45 Opis zdarzenia: Kaczi zbanował gracza, który zaczął obrażać. Domi na samym początku gry też obraziła i nie dostała bana. Dowód: http://wrzucplik.pl/pokaz/1816582---xcil.html Sam początek - Obraza przez Domi. 0:18 - Gracz dostał bana, który wyzywał na wcześniejszej mapie. 0:23 - Zgłoszenie ode mnie na [email protected] 2:08 - Napisałem na [email protected] "ROZUMIEM ZE DOMI JUZ BANA NIE DOSTANIE ZA OBRAZE?" po czym nie widziałem by admin zareagował na moje zgłoszenia. Po tym już do końca mapy zgłaszana osoba grała na serwerze. Nie wiem czy prywatnie było nadawane ostrzeżenie przez chociaż amx_psay, ponieważ na adminowski bądź zwykłym czacie nic nie zauważyłem, ale z mojej perspektywy wyglądało na faworyzację. Znajomy czy nie znajomy z gry powinien dostać bana w tej sytuacji. Tyle ode mnie. Edit: @ Kaczi Obrona obroną, ale można było w inny sposób się odszczekać jeśli już chciało się coś do takiego delikwenta atakującego coś napisać/powiedzieć. Według mnie każdy gracz powinien być równo traktowany nie zależnie od tego kto zaczął. Wtedy wystarczyło, że banujesz i z głowy taki gracz. Domi mogła olać albo jak pisałem wyżej inaczej odpowiedzieć. Rozumiem nawet, że można nie zauważyć i to się zdarza. Rzecz ludzka. Powiem Tobie nie chcę przecież spamić cały czas na jeden temat, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że może być męczące. Niestety wyszło jak wyszło, ale myślę, że będzie wyciągnięta lekcja z tej skargi.
 3. Coś ode mnie: gg_rapidfire_s gg_tek_s gg_camper gg_33_shudder fy_city gg_amelos albo gg_amelos_2
 4. Wychodzi na to że admin został jej zabrany, ponieważ za dobrze sprawowała swoją funkcje :) Solaris woli się wozić po innych serwerach, bo ma gdzieś serwer i sieć na to wychodzi!
 5. No to rzeczywiście cud :D no i fart :P hahaha ;)
 6. Witajcie drodzy fragujący koledzy oraz koleżanki :D Dziś wyskakuje z chwytliwą piosenką disco polo zespołu Cliver :P Z dedykacją dla tych co lubią czuć pęd szybkości :) Miłego odsłuchu, pozdrawiam! ;)
 7. Staż gry w CS: od 5 do 6 lat w 1.6 w rok w GO Twoj name w owej grze: Perfekcyjny Dj Klubu ^_^ oraz piernikBiceps :* Ulubione bronie: AWP, TEC-9, M4A4, USP-S Ulubiona mapa: de_overpass, de_mirage, cs_italy i pare innych Co najbardziej cenisz w tej grze: Nie potrafie odpowiedzieć haha! STEAM ON/OFF: ON Sprzęt do gry: Headphone - Panasonic RP-DJS150, Mouse - Esperanza EM122K, Keyboard - Qilive Q.8850 Ulubiony gracz: izak, pashaBiceps, nikkibruises
 8. Co się dzieje z tym światem, to nie wiem, ale moim zdaniem to przesada, ale ja tam się nie znam :P Dzieci w ich wieku powinny myśleć o zabawie, a nie zmianie pułci :D
 9. Premiera nowego tracka od Clubbasse, polecam posłuchać, nieźle grzmoci w głowie, dla tych którzy uwielbiają odczuwać moc w muzyce, oraz którzy lubią szybkie chwytliwe bity! :) Miłego odsłuchu! ;)
 10. Dla tych, co lubią powrócić do tamtych oldscoolowych czasów oraz dla tych co lubią mocne szybkie bity :) W tej edycji znaleźli się DJ KC, CLUBBASSE oraz DJ OMEN! Miłego odsłuchu ;)
 11. Taka mapa by mogła być w tej nowej operacji :P
 12. Ja Gold Nova 1 :) ale gdyby nie randomy, to zapewne bym był wyżej hehe :P
×
×
 • Create New...