Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'liga' .
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
- 1 odpowiedź
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ Tabeli. C) Najlepszych strzelców. D) Po skończonym sezonie, na pewno ujrzycie wieści o transferach ( kto przyszedł,kto odszedł). I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
- 1 odpowiedź
-
- liga
- hiszpańska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ grupy. C) Najlepszych strzelców. I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
Real Madryt po raz 11. w historii został najlepszym klubowym zespołem na Starym Kontynencie! W rozegranym w Mediolanie finale Ligi Mistrzów Królewscy wygrali po rzutach karnych z Atletico Madryt. Po 120 minutach gry na San Siro był remis 1:1. Dwie madryckie drużyny spotkały się w finale Champions League już po raz drugi w ciągu trzech sezonów. W 2014 roku w Lizbonie do wyłonienia zwycięzcy konieczna była dogrywka, a ostatecznie z triumfu cieszyli się piłkarze Realu (4:1). Atletico było więc niebywale zmotywowane, aby tym razem zrewanżować się lokalnemu rywalowi i wielkim sukcesem zwieńczyć ten znakomity w swoim wykonaniu sezon na międzynarodowej arenie. W 15 minucie gry, Toni Kroos z rzutu wolnego spod linii bocznej boiska mocno wstrzelił piłkę w szesnastkę rywala, zagranie niemieckiego pomocnika przytomnie przedłużył głową Bale, a całą kombinację sfinalizował Sergio Ramos, który z dwóch metrów wepchnął piłkę do bramki pod ręką Jana Oblaka. W 34. minucie, kiedy sprzed pola karnego technicznie uderzał Antoine Griezmann, ale jego strzał pewnie wyłapał Keylor Navas. Dziewięć minut później Francuz ponownie szukał szczęścia, uderzając z dystansu, ale kopnięta przez niego piłka przeleciała tuż obok słupka – to była najgroźniejsza, a zarazem ostatnia ofensywna akcja Atletico w pierwszej połowie. W 47. minucie dał o sobie znać kompletnie niewidoczny w pierwszej części gry Fernando Torres: Hiszpan został sfaulowany w polu karnym Realu przez Pepe, a angielski sędzia Mark Clattenburg podyktował w tej sytuacji jedenastkę. Świetnej okazji do wyrównania stanu meczu nie wykorzystał jednak Griezmann – francuski napastnik uderzył potężnie, ale trafił tylko w poprzeczkę bramki Królewskich! W 79. minucie zawodów: Gabi efektownie podał do ustawionego na prawym skrzydle Juanfrana, ten bez namysłu zagrał mocno piłkę wzdłuż pola karnego, a akcję wykończył wprowadzony na boisko tuż po przerwie Yannick Ferreira Carrasco. Na 11 minut przed końcem regulaminowego czasu gry mecz w Mediolanie zaczął się więc na nowo! Przed upływem 90 minut kolejne gole już nie padły. Do rozstrzygnięcia zdobywcy Pucharu Europy konieczna więc była dogrywka – tak samo, jak przed dwoma laty w Lizbonie. Historia lubi się powtarzać ! Dogrywka nie przyniosła jednak rozstrzygnięcia, więc przed nami seria rzutów karnych. Lucas Vasquez 1;0 Antoine Griezmann 1;1 Marcelo 2;1 Gabi 2;2 Gareth Bale 3;2 Saul Niguez 3;3 Sergio Ramos 4;3 Juanfran pudło trafia w słupek 4;3 Cristiano Ronaldo 5;3 Najlepszy finał ligi mistrzów od wielu lat emocje do samego końca, w towarzystwie innych kibiców po wczorajszym meczu gardło daje o sobie znać. Hala Madrid !! ;* ;* https://www.youtube.com/watch?v=S634KxgdaLk 5-3* Źródło : http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Liga-Mistrz%C3%B3w/813261-fina-ligi-mistrzow-relacja-live.html
-
Atletico dostało się do finału po raz trzeci z rzędu! Kto dołączy do gry o prestiżowy puchar? Real czy Manchester City? Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Czy teraz obejrzymy gole? Czy mecz rozstrzygnie się w regulaminowych 90 minutach? Za moment wybije 20 minuta spotkania. Na tablicy nadal widnieje bezbramkowy remis :) @Edit Wywołałem wilka z lasu :D 20 minuta i G.Bale zdobywa swoją pierwszą bramkę.
-
No to jak myślicie , kto wygra Ligę Mistrzów ? (oczywiście siatkowka) Asseco Resovia Rzeszów Berlin Recycling Volleys Halbank Ankara Lokomotiv Nowosybirsk PGE Skra Bełchatów <3 Sir Safety Perugia Zenit Kazań Ja obecnie jestem za PGE Skrą Bełchatów :)
-
Cześć, Wracam po dłuższej nieobecności, na początek zrobiłem mały research. Okazuje się iż sieć CSCenter utworzyła swój LANowy turniej, co sądzicie o tej inicjatywie ? Zwrócą im się poniesione nakłady (a z tego co czytałem - nie są małe) ?
-
W e-sporcie znowu może zawrzeć. Grupa młodych ludzi wpadła na pomysł stworzenia ligi, którą kiedyś mogliby przekształcić w turniej lanowy. Choć początkowo brzmi to błaho, to niekoniecznie takie jest. Otóż ich przedsięwzięcie jest skierowane do kobiet o których zdarza się zapominać przy tworzeniu lig, turniejów i szeroko pojętych miejsc do rozgrywek. Game Gate Open League to nowa liga stworzona dla żeńskich drużyn z całego świata grających w popularnego fps’a jakim jest Counter Strike Global Offensive. Wystartowała kilka dni temu i swoje uczestnictwo zgłosiły drużyny, które są już znane na scenie CSGO, jednak nie oznacza to, że świeże zespoły nie mogą brać udziału w lidze. Wręcz przeciwnie! To idealny moment do pokazania pojedynczych graczek jak i całych teamów. Powstaje możliwość bycia dostrzeżonym przez organizacje i całą społeczność graczy, co jest istotne w dalszym rozwoju dziewczyn. Co daje uczestnictwo w tym przedsięwzięciu? Prócz pokazania siebie i zespołu daje regularne rozgrywki na najwyższym poziomie z dodatkiem wielu emocji, zwłaszcza, że będzie o co walczyć, ponieważ przewidziane są nagrody. Organizatorzy zaznaczają, że czekają na drużyny i ich gotowość do podjęcia walki m.in. przeciwko polskim dziewczynom z Alsen-Team Female jak i zagranicznym przeciwniczkom z CMStorm CS:GO czy Team YP Ladies CS:GO, lecz z racji ograniczonej liczby miejsc radzą się śpieszyć. Po więcej informacji sięgajcie na ich fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/gamegatesporti bądźcie na bieżąco ze wszystkim co się dzieje. Źródło: http://gocs.pl/zenska-liga-csgo/#gallery/0/
-
Nie wiem dokładnie kiedy, ale niedawno została utworzona najszybciej rozwijająca się liga cs. Daje ona możliwość znalezienia drużyny, kompanów do gry ale jednocześnie można potrenować skila 1v1 W przyszłości będą arenki 2v2, 3v3, 4v4 oraz 5v5. Oczywiście za wygraną arenkę dostajesz punkty, które możesz potem wymienić na darmowe skiny Co najlepsze na stronie nie ma kont premium, więc każdy jest równy! Liga jest całkowicie darmowa, więc nie wiem nad czym się zastanawiać Link do ligi: http://zengaming.co/r?zen=210514 Zasady gry 1v1: Za wygraną arenkę masz 10 punktów, a za przegraną 0. Gramy do 8 wygranych rund! Mapki pobierają się automatycznie z workshopu. Stronka jest w fazie beta testów, ale już teraz działa pięknie Aktualnie jest okolo 10k ludzi szukających gier w tym samym czasie, więc na grę czeka się ok 2 sec. Uwaga!: Przy wyszukiwaniu przeciwnika jest bug. Należy kliknąć wyszukaj przeciwnika, poczekać z 5 sekund i odświeżyć stronę. Wtedy wyskoczy okienko z dołączeniem
-
FC Basel - Fc Porto Arsenal Londyn - AS Monaco Szachtar Donieck - Bayern Monachium Shalke 04 - Real Madryt Juventos Turyn - Borussia Dortmund Bayern Leverkusen - Atletico Madryt Manchester City - FC Barcelona PSG - Chelsea Londyn to moja nominacje , a jak wy to widzicie ? :)
