Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'mistrzów' .
-
W tym temacie będę podawał najważniejsze i najciekawsze rzeczy odnośnie tej ligi, znajdziecie tutaj między innymi : A) Wyniki najciekawszych meczy danej kolejki. B) Po skończonej kolejce przedstawię układ grupy. C) Najlepszych strzelców. I wiele, wiele innych rzeczy, możecie tutaj się w każdej chwili na ten temat wypowiedzieć, a czasem sami dodać wynik jakiegoś meczu, podać strzelców i dyskutować, a więc : ZAPRASZAM!!
-
Real Madryt po raz 11. w historii został najlepszym klubowym zespołem na Starym Kontynencie! W rozegranym w Mediolanie finale Ligi Mistrzów Królewscy wygrali po rzutach karnych z Atletico Madryt. Po 120 minutach gry na San Siro był remis 1:1. Dwie madryckie drużyny spotkały się w finale Champions League już po raz drugi w ciągu trzech sezonów. W 2014 roku w Lizbonie do wyłonienia zwycięzcy konieczna była dogrywka, a ostatecznie z triumfu cieszyli się piłkarze Realu (4:1). Atletico było więc niebywale zmotywowane, aby tym razem zrewanżować się lokalnemu rywalowi i wielkim sukcesem zwieńczyć ten znakomity w swoim wykonaniu sezon na międzynarodowej arenie. W 15 minucie gry, Toni Kroos z rzutu wolnego spod linii bocznej boiska mocno wstrzelił piłkę w szesnastkę rywala, zagranie niemieckiego pomocnika przytomnie przedłużył głową Bale, a całą kombinację sfinalizował Sergio Ramos, który z dwóch metrów wepchnął piłkę do bramki pod ręką Jana Oblaka. W 34. minucie, kiedy sprzed pola karnego technicznie uderzał Antoine Griezmann, ale jego strzał pewnie wyłapał Keylor Navas. Dziewięć minut później Francuz ponownie szukał szczęścia, uderzając z dystansu, ale kopnięta przez niego piłka przeleciała tuż obok słupka – to była najgroźniejsza, a zarazem ostatnia ofensywna akcja Atletico w pierwszej połowie. W 47. minucie dał o sobie znać kompletnie niewidoczny w pierwszej części gry Fernando Torres: Hiszpan został sfaulowany w polu karnym Realu przez Pepe, a angielski sędzia Mark Clattenburg podyktował w tej sytuacji jedenastkę. Świetnej okazji do wyrównania stanu meczu nie wykorzystał jednak Griezmann – francuski napastnik uderzył potężnie, ale trafił tylko w poprzeczkę bramki Królewskich! W 79. minucie zawodów: Gabi efektownie podał do ustawionego na prawym skrzydle Juanfrana, ten bez namysłu zagrał mocno piłkę wzdłuż pola karnego, a akcję wykończył wprowadzony na boisko tuż po przerwie Yannick Ferreira Carrasco. Na 11 minut przed końcem regulaminowego czasu gry mecz w Mediolanie zaczął się więc na nowo! Przed upływem 90 minut kolejne gole już nie padły. Do rozstrzygnięcia zdobywcy Pucharu Europy konieczna więc była dogrywka – tak samo, jak przed dwoma laty w Lizbonie. Historia lubi się powtarzać ! Dogrywka nie przyniosła jednak rozstrzygnięcia, więc przed nami seria rzutów karnych. Lucas Vasquez 1;0 Antoine Griezmann 1;1 Marcelo 2;1 Gabi 2;2 Gareth Bale 3;2 Saul Niguez 3;3 Sergio Ramos 4;3 Juanfran pudło trafia w słupek 4;3 Cristiano Ronaldo 5;3 Najlepszy finał ligi mistrzów od wielu lat emocje do samego końca, w towarzystwie innych kibiców po wczorajszym meczu gardło daje o sobie znać. Hala Madrid !! ;* ;* https://www.youtube.com/watch?v=S634KxgdaLk 5-3* Źródło : http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Liga-Mistrz%C3%B3w/813261-fina-ligi-mistrzow-relacja-live.html
-
Atletico dostało się do finału po raz trzeci z rzędu! Kto dołączy do gry o prestiżowy puchar? Real czy Manchester City? Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Czy teraz obejrzymy gole? Czy mecz rozstrzygnie się w regulaminowych 90 minutach? Za moment wybije 20 minuta spotkania. Na tablicy nadal widnieje bezbramkowy remis :) @Edit Wywołałem wilka z lasu :D 20 minuta i G.Bale zdobywa swoją pierwszą bramkę.
-
No to jak myślicie , kto wygra Ligę Mistrzów ? (oczywiście siatkowka) Asseco Resovia Rzeszów Berlin Recycling Volleys Halbank Ankara Lokomotiv Nowosybirsk PGE Skra Bełchatów <3 Sir Safety Perugia Zenit Kazań Ja obecnie jestem za PGE Skrą Bełchatów :)
-
FC Basel - Fc Porto Arsenal Londyn - AS Monaco Szachtar Donieck - Bayern Monachium Shalke 04 - Real Madryt Juventos Turyn - Borussia Dortmund Bayern Leverkusen - Atletico Madryt Manchester City - FC Barcelona PSG - Chelsea Londyn to moja nominacje , a jak wy to widzicie ? :)
