-
na Playstation , Xbox 360 nie zabrali tylko na kompach jak kupowałeś to ci zabrali :)
-
No to jak myślicie , kto wygra Ligę Mistrzów ? (oczywiście siatkowka) Asseco Resovia Rzeszów Berlin Recycling Volleys Halbank Ankara Lokomotiv Nowosybirsk PGE Skra Bełchatów <3 Sir Safety Perugia Zenit Kazań Ja obecnie jestem za PGE Skrą Bełchatów :)
-
Fifa 15 ps3, kto gra w fifę 15 na ps3 , dajcie swoje nazwy to się zagra o coinsy :)
-
A ja interesuję się siatkówką , gram w nią już 4 lata oraz gram na pozycji Rozgrywającego , kocham ten sport, samym początkiem rozpoczynałem grę w piłkę nożną i ping-ponga, ale się przeżuciłem na siatke <3
-
Siemka ,zapraszam na cod'a :)

