No to jak myślicie , kto wygra Ligę Mistrzów ? (oczywiście siatkowka)
Asseco Resovia Rzeszów
Berlin Recycling Volleys
Halbank Ankara
Lokomotiv Nowosybirsk
PGE Skra Bełchatów <3
Sir Safety Perugia
Zenit Kazań
Ja obecnie jestem za PGE Skrą Bełchatów :)
A ja interesuję się siatkówką , gram w nią już 4 lata oraz gram na pozycji Rozgrywającego , kocham ten sport, samym początkiem rozpoczynałem grę w piłkę nożną i ping-ponga, ale się przeżuciłem na siatke <3