Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ponownie' .
-
Nick :Pawel Stal __Swietokrzyska___, Hasło wpisywane poprwanie vip nie aktywny..
-
cajunb ponownie przywdzieje barwy Astralis
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
René „cajunb” Borg był jednym z pięciu graczy, którzy tworzyli pierwszy, powołany do życia na początku 2016 roku skład Astralis. Duńczyk nie nacieszył się jednak miejscem w ekipie zbyt długo, bo już cztery miesiące później nie było go w organizacji. Teraz jednak powraca, by pomóc swojemu byłemu pracodawcy. cajunb tymczasowo powraca Powrót Borga ogłosiło samo Astralis, publikując stosowny wpis w mediach społecznościowych. Co ciekawe, 32-letni zawodnik zostanie włączony nie do pierwszej drużyny, a do akademii! Ma to związek z niedawną kontuzją Kristiana „k0nfiga” Wienecke, która wykluczyła go z udziału w Intel Extreme Masters Road to Rio. Z tego powodu duńska formacja musiała awaryjnie awansować Mikkela „MistaRa” Thomsena, ale to z kolei utworzyło wyrwę w składzie Astralis Talent. Tę zapełni właśnie cajunb i na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa okres jego pobytu w akademii. W tej będzie miał okazję ponownie spotkać się z Kristofferem „kristou” Aamandem, swoim byłym kolegą z North oraz AGF Esports. Jeżeli chodzi o samego Borga, to ten po odejściu z Astralis zaliczył naprawdę bogatą karierę. W jego CV znajdziemy wszak takie organizacje, jak Dignitas, OpTic Gaming czy nawet Cloud9. Przez ten czas udało mu się sięgnąć po kilka znaczących trofeów, w tym złoty medal EPICENTER 2016 oraz srebrny krążek za drugie miejsce w finałach ESL Pro League Season 5. Niemniej ostatnimi czasy Duńczyk znajdował się raczej na uboczu. A po tym, jak odsunięto go od składu AGF, pozostawał on przez większą część 2022 roku nieaktywny. Dopiero tymczasowy angaż w Astralis Talent będzie dla niego okazją, by ponownie zaznać smaku regularnej rywalizacji m.in. w Dust2.dk Ligaen Season 21. Skład Astralis Talent prezentuje się tak: Alexander „Altekz” Givskov Kristoffer „Kristou” Aamand Nicklas „jarko” Rasmussen Patrick „Patti” Larsen René „cajunb” Borg (zmiennik) Peter „casle” Ardenskjold (trener) źródło: https://cybersport.pl/ -
Serwer:TAKI JAK W ZAKLADCE Nick podczas gry:Z A M A C H O W I E C Nick admina podczas gry:forestino #Pornogaming Link do screenów: 1http://www50.zippyshare.com/v/z1rQfpiA/file.html 2http://www16.zippyshare.com/v/8HcbrdrF/file.html
-
https://www.youtube.com/watch?v=k8SFege93yA Ostre słowa się sypią, a niech mają.
-
Witam ponownie Panie i Panowie. Wracam tu gdzie straciłem dziewictwo w cs-a ;) Witam nowych graczy których nie znam z czasem pewnie poznam jak i również stare mordki które pamiętają Terrora :) Na obecną chwilę spotkałem tylko Fredzia na 4fun mam nadzieje że zostało was tu troszkę więcej. Sorry Nesty za złamanie 3 PKT ale jakoś tak czuję potrzebę ponownego przywitania się w końcu minęły z 2-3 lata rozłąki z serwerem;) Pozdrowiona
-
W 2016 roku seria turniejów ESL One ponownie zawita do Kolonii. Już w lipcu przyszłego roku rozegrane zostaną tam zawody w Counter-Strike: Global Offensive, których pula nagród ma wynieść 250 000$. Tym razem także najlepszych zawodników wspomnianej gry ma ugościć Lanxess Arena. Na chwilę obecną nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat tych zawodów. Nie zdradzono, ile zespołów weźmie udział w zmaganiach i jaki format zostanie wykorzystany. Niepewnym jest także, czy będzie to turniej rangi major. Jutro ma rozpocząć się sprzedaż biletów na to wydarzenie. ESL One Cologne 2016 odbędzie się 8-10 lipca w Lanxess Arenie. Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na oficjalnej stronie. Źródło: http://cybersport.pl/42875/esl-one-w-2016-ponownie-w-kolonii/
-
Witam wszystkich starych jak i nowych graczy po długiej przerwie. Dla nowych graczy i tych co mnie nie znają to powiem kilka słów o sobie. Mam na imię Andrzej, pisze tego posta z Jastrzębia :) mam 23 latka i interesuje się motoryzacją :)
-
mogłby mi ktos wrzucić folder steam z grafika d3d chodzi o ten folder half-life prosze bardzo i z gory dzieki
