Polska drużyna nie będzie już dłużej reprezentowała barw Lounge Gaming. Ekipa Pawła „innocenta” Mocka rozstała się z organizacją za porozumieniem stron. Jak poinformował polski zawodnik, taka decyzja nie ma związku z wynikami zespołu.
Źródło: http://cybersport.pl/