Skocz do zawartości
  • Postów

    47
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

AdaMuk

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O AdaMuk

  • Urodziny 27.10.2002

Informacje profilowe

  • Imię
    Adam
  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Twenty
  • Ulubiony serwer
    CS:GO - ONLY AWP
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - GUNGAME
    CS 2 - MIRAGE
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10

Ostatnie wizyty
 2004

Osiągnięcia AdaMuk

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 37

Reputacja

  1. AdaMuk

    [KOSZ] Czesc

    Witam
  2. przepraszam za spam i niedokładne dodawanie postów
  3. Nick jakiego używasz:Twenty Wiek:15 Staż gry CS:GO:2 lata Staż gry na serwerze: rok Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: NIE Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: w tygodniu 15/16:23:00 weekend 9:00-24:00+ Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Mam Mikrofon i jestem po mutacji. Nie Łamię regulaminu. Pomagam adminom jak moge zeby utrzymać porządek na serwerze. Upominam graczy jeżeli łamią regulamin. Jestem Aktywny na serwerze. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:155995338
  4. Nick jakiego używasz:Twenty Wiek:15 Staż gry CS:GO:2 lata Staż gry na serwerze: rok Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: NIE Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: w tygodniu 15/16:23:00 weekend 9:00-24:00+ Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Mam Mikrofon i jestem po mutacji. Nie Łamię regulaminu. Pomagam adminom jak moge zeby utrzymać porządek na serwerze. Upominam graczy jeżeli łamią regulamin. Jestem Aktywny na serwerze. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:155995338
  5. Czy myślicie że Ago Gaming, z Lineup (Furlan, GruBy, Snatchie, TOAO, Phr) ma szanse zostać 1st na Polskiej scenie E-sportowej ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności