Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'mecz' .
-
Czy istnieje mozliwosc organizowania Meczow raz na jakis czas dla Graczy stalych .mecze druzynowe losowe teamy? czy istniej taka mozliwosc?
-
Witajcie, Dawno nie grałem żadnego MIX-a, ale to nie powód dla którego, chce to zorganizować. Nie mam wielu znajomych, którzy wciąż grają w tą grę, pomyślałem, skoro mamy taka super społeczność znajdzie się przynajmniej 10 graczy, żeby w okresie świątecznym zagrać takiego MIX'a, lecz jeśli znajdzie się więcej chętnych, mogli byśmy zrobić tabele. Co do daty to myślałem wigilijny mecz, ale jeśli będzię wiecej osób, oczywiste jest zorganizować to wcześniej. Zapraszam do tematu, kto by zagrał i coś razem wymyślimy
- 17 odpowiedzi
-
- 9
-
-
-
- święteczny
- mecz
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wpadłem na pomysł rywalizacji miedzy graczami a adminami - tak na początek. Kto by zagrał taki meczyk admin vs gracze ? Mamy na fragach lepszych graczy czy adminów ? Oczywiście skład np 8vs8 +serwer glosowy dla @ i graczy Kto za , kto przeciw ? , za jakis miesiąc mógłbym zorganizować taki mecz , oczywiscie .cfg serwera - ESL Na moje byłejj sieci stało sie to później standardem , fajnie gdyby sie tuaj wyłoniło kilkunastu zwolenników mixów ( którzy chcieli by sprawdzić skilla i pograc naprawdę z czystym serwerem nawet bez amxmoda ) Mysle ze tutaj pojawią sie gracze głownie FFA (U mnie byl serwer mixowy i powiem wam ze nawet ten serwer wypożyczaliśmy za sianko innym [dla sieci +finanse +reklama] ) A jesli nie , to chociaz jednorazowy meczyk
-
Dzisiaj O Godzinie 20:40 Odbedzie Sie Mecz Towarzyski Polska vs Holandia Kto Wygra??? :> Ten Mecz Mozecie Zobaczyc Na Stronie sport.tvp.pl I Oczywiscie Na Telewizorze Na Kanale TVP! NO I PRZECIEZ! ZAPOMNIALEM OMG! IZAK KOMENTUJE!! AHAHAHA
-
Ten mecz nie mógł zakończyć się innym rezultatem. Polska ekipa Virtus.pro wygrała właśnie pierwsze spotkanie na odbywających się w Londynie finałach FACEIT League 2015. Przeciwnikiem zespołu Neo byli reprezentanci północnoamerykańskiej formacji eLevate. Nasi rodacy wygrywając dzisiejsze starcie zapewnili sobie grę w finale drabinki wygranych w swojej grupie. Nie znają jeszcze swojego rywala. Choć Virtus.pro było zdecydowanym faworytem tego starcia to na spory opór ze strony eLevate natrafili już na pierwszej mapie. Złożona z czterech Amerykanów i jednego Francuza formacja co prawda przegrała pierwszą połówkę na Nuke'u 4:11, ale nie zamierzała się poddać. eLevate chciało odrobić straty i do sukcesu brakło naprawdę niewiele. Ostatecznie to Virtus.pro wygrało 16:14. Na Cobblestone nasi rodacy także mieli "pod górkę". Virtus.pro rozpoczęło to starcie po stronie antyterrorystów. Defensywa podopiecznych kubena nie należała do najlepszych. Pierwsza część tego starcia zakończyła się wynikiem 8:7 na korzyść Polaków. Po zmianie stron Virtus.pro także miało kilka słabszych momentów, ale widać było kto jest bardziej doświadczony na placu boju. Była to oczywiście formacja z naszego kraju, która ostatecznie zwyciężyła 16:10. Nasi rodacy wygrywając 2:0 z eLevate zapewnili sobie awans do finału drabinki wygranych w swojej grupie. Virtus.pro zmierzy się w nim z wygranym meczu Natus Vincere vs. Team SoloMid, który rozpocznie się już niebawem. źródło: http://cybersport.pl/
