Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'gracze' .
-
Wstaw demo z mapy zobacz jak Fandorin wpychał
-
Witam Postanowiłem zorganizować mixa CS 1.6 - (o ile uzbieramy ekipie) : CZAS : Piątek 25.02.2022 | 20:00 MIEJSCE : 145.239.16.129:27015 TRYB : 5VS5 | MR15 ZASADY : BĘDZIEMY OPIERAĆ SIĘ O ZASADY ESL , "OPIERAC SIE" CO NIE ZNACZY ZE BEDZIE WSZYSTKO JAK W ESL : (9.4.6. Abortion of a match) : https://play.eslgaming.com/archive/esl-europe/eu/cs/5on5/mr15/ladder/rules/#rule_9 ( ADMINI CT , GRACZE TT , KTO PIERWSZY NA DANEJ MAPIE UZYSKA 16 WYGRANYCH RUND W TEAMIE WYGRYWA . NASTEPNIE ZAMIANA TEAMÓW ADMIN TT , GRACZE CT -- > PÓŹNIEJ NASTĘPNA MAPA ITD , --> ZNÓW ADMINI CT , GRACZE TT , 16 RUND ZMIANA TEAMÓW. MAPY : DE_DUST2 -> DE_INFERNO --> DE_TRAIN (DOGRYWKA) SERWER GŁOSOWY : ts3.fragujemy.com DRUŻYNA NR 1 ADMINI DRUŻYNA NR 2 GRACZE Propozycja jest taka aby był to mix [ ADMINI FFA vs GRACZE FFA ] Adminów wiadomo jest mniej niż graczy wiec jeśli nie uzbieramy 5 adminów , będą składy mieszane . Proszę o zgłaszanie gotowości do gry ! @ [CS 1.6] Admin FFA , oraz GRACZY FFA . JEŚLI TERMIN NIE ODPOWIADA - NIE ZGŁASZAJ SIĘ DO MIXA. ZAPISY ROZPOCZĘTE : ( TEMAT AKTUALIZOWANY) ADMIN TEAM : @ Haczyk @ PracownikTelekomunikacji @ Arawel @ rosiek. @ PyK GRACZ TEAM : @ Kotori @ mephist6pheles @ rADoorn @ eM! @ KossiJWP :* REZERWA : @ chonamate
- 28 odpowiedzi
-
- 6
-
-
-
- mix
- 25.02.2022
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wpadłem na pomysł rywalizacji miedzy graczami a adminami - tak na początek. Kto by zagrał taki meczyk admin vs gracze ? Mamy na fragach lepszych graczy czy adminów ? Oczywiście skład np 8vs8 +serwer glosowy dla @ i graczy Kto za , kto przeciw ? , za jakis miesiąc mógłbym zorganizować taki mecz , oczywiscie .cfg serwera - ESL Na moje byłejj sieci stało sie to później standardem , fajnie gdyby sie tuaj wyłoniło kilkunastu zwolenników mixów ( którzy chcieli by sprawdzić skilla i pograc naprawdę z czystym serwerem nawet bez amxmoda ) Mysle ze tutaj pojawią sie gracze głownie FFA (U mnie byl serwer mixowy i powiem wam ze nawet ten serwer wypożyczaliśmy za sianko innym [dla sieci +finanse +reklama] ) A jesli nie , to chociaz jednorazowy meczyk
-
Czarna lista toksycznych graczy na sieci! W tym temacie każdy Opiekun może wpisać do czarnej listy graczy do zbanowania na sieci. Wzór zgłoszenia do czarne listy Nick: STEAM:ID / CID: Powód: Uwagi: --- Proszę o szczegółowe powody, dlaczego należy wpisać gracza na czarną listę. W pole uwagi może być, np. link do tematu ( skargi, odwołania, rozporządzenia w strefie danego serwera ) czy dowód jakiś.
- 9 odpowiedzi
-
- 7
-
-
- sieci
- zbanowania
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
The MongolZ, azjatycka formacja, która sprawiła niespodziankę wygrywając IEM Taipei, ma dwóch nowych zawodników. Jak poinformował serwis E-Frag, z drużyną rozstali się Bold „ncl” Batsuh oraz Otgonjargal „Menace” Ganzorig. Ich miejsce zajęli Erdenetsogt „element” Tengis i Batbayar „kabal” Bat-Enkh. Powodem zakończenia współpracy z Menacem i nclem była podobno nie najlepsza dyspozycja obu zawodników w ostatnim czasie. The MongolZ zwyciężając IEM Taipei zakwalifikowało się na finały kwalifikacji do majora i IEM Katowice 2016. Do USA zespołowi nie udało się polecieć ze względu na brak wiz. Na zawodach w Polsce drużyna przegrała wszystkie swoje mecze. O nowych zawodnikach The MongolZ – elemencie i kabalu – niezbyt wiele wiadomo. Zespół niebawem rozpocznie rywalizację w Razer Rising Stars South-East Asia. Skład The MongolZ: Tsog „Tsogoo” Mashbat Enkhtaivan „Machinegun” Lkhagva Temuulen „Zilkenberg” Battulga Erdenetsogt „element” Tengis Batbayar „kabal” Bat-Enkh Źródło: http://cybersport.pl
-
[CS:GO] Profesjonalni Gracze, którzy dostali... VAC BANA!
atraX.sO opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
- 17 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- profesjonalni
- gracze
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cześć. Tutaj będziemy się zapisywać. Zapisujemy się jako drużyna, czyli jedna osoba z team'u podaje skład swojej drużyny składający się z 5 osób. Nieobecność jednej osoby z teamu i nie znalezienie zastępstwa wyklucza drużynę z rozgrywek. Zapisy trwają do piątku 06.06.2014. Tabela zostanie przedstawiona ok. godziny 20 w piątek, a turniej rozegrany 07.06.2014. Wpisowym jest umieszczenie kilku złotych na rzecz sieci. Dodam, że sami sobie dopieracie członków team'u. Przykład zapisu Team "nazwa" - Gracz xxx, yyy, zzz, aaa, bbb. - W przypadku teamu graczy. Team "nazwa" - Admin xyz, abc, xxx Wiemy o co chodzi, więc do dzieła. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie. :) Pozdrawiam. :)
