Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'build' .
-
Specyficzny build z League of Legends, który jest niesamowicie silny.
Zamasu opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Koreański build, który zaczyna dominować w mecie. Kto najlepiej go wykorzystuje? Aktualizacja 12.10 znacząco wpłynęła na to, jak wygląda rozgrywka w League of Legends. Riot zmodyfikował każdego bohatera z LoLa, zwiększając jego wytrzymałość, a gracze, jak praktycznie za każdym razem, kiedy wprowadzane są podobne zmiany, zaczęli eksperymentować z przedmiotami. Jakiś czas temu można było przeczytać o połączeniu Frostfire Gauntleta wraz z BotRKiem, który zastąpił Divine Sunderera. Tym razem gracze poszli o krok dalej. Jak wygląda nowe combo? Fani ponownie wykorzystali BoTRKa, jednak tym razem połączyli go z Sunfire Aegis – jednym z najpopularniejszych mitycznych przedmiotów, który jest przeznaczony dla tanków. Połączenie wydaje się więc stosunkowo dziwne – z jednej strony jest itemem dla bohaterów, którzy cechują się sporą odpornością, a z drugiej dla tych, którzy opierają się na zadawaniu obrażeń przy pomocy podstawowych ciosów. Wspomniane combo ma naprawdę wysoki współczynnik wyboru oraz zwycięstw na sporej ilości postaci, które opierają się na auto-atakach. Zgodnie ze statystykami jest to najlepsza ścieżka budowania między innymi dla bohaterów takich jak na przykład Master Yi, Yone czy nawet Renekton. W przypadku Yone build ten został zastosowany nawet przez środkowego gracza zespołu Gen.G – Jeonga “Chovy’ego” Ji-hoona w pierwszej grze przeciwko Nongshim RedForce w letnim splicie LCK 2022. Prawdziwa moc omawianego combo wynika z połączenia dwóch zdolności, które wzmacniają zarówno obrażenia, jak i przeżywalność, kiedy skille bohatera się odnawiają. U Mastera Yi sporą rolę odegrały ostatnie wzmocnienia, które sprawiły, że jego współczynnik zwycięstw był naprawdę wysoki. Nawet po hotfixach BoTRK wraz z Sunfirem zdaje się świetnie niwelować słabości tego championa. Jako lategame’owemu carry BoTRK oraz Sunfire zapewnia bohaterowi wysoki power spike, lepsze możliwości pojedynkowania się oraz odporność, która przydaje się, kiedy chce się zanurzyć we wrogi zespół w teamfightach. źródło-
- 2
-
-
- specyficzny
- build
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
-
S2-G4 na te dywizje.
-
Jaki build na Poppy
-
Witam, chciałbym przedstawić wam jak efektywnie zbudować postać na zombie modzie., ponieważ ciągle napotykam graczy, którzy pytają mnie lub innych w jaki sposób rozdawać swoje umiejętności. UWAGA!!! jeśli znasz działanie skilli pomiń punkt 1 i 2. 1. Lista skilli: Na serwerze mamy dostęp do następujących statystyk: ( literą Z oznaczone są umiejętności dla zombie, L dla ludzi, a ZL dla obu klas ) -Zwiększenie obrażeń ( 1 pkt - 1% ) ZL [zwiększa zadawane obrażenia o X%] -Zmniejszenie grawitacji ( max 50 pkt - grawitacja taka sama jak łowca ) L [Dzięki temu można wyżej skakać] -Więcej życia ( 1 pkt - 4hp ) L [Podczas bycia człowiekiem mamy 100hp + ilość hp dodaną w skillu] -Koło potępionych ( 0 pkt - niedostępne, 1 pkt - dostępne, koszt 3 000 ) ZL [Jest to loteria, w której można przegrać lub wygrać cenne nagrody. Koszt 1 losu - 5AP. Występują także puste losy] -Niewidzialność ( max 44 pkt ) L [Nasz człowiek staje się coraz bardziej przezroczysty, aż do prawie całkowitej niewidzialności] -Szansa na darmową broń ( 1 pkt - 1 % ) L [Procentowa szansa na otrzymanie darmowej specjalnej broni na początku rundy: Krowy lub autokampy 20 i 30 nabojowej. Innym sposobem na zdobycie tych broni jest tylko ich kupno za AP lub znalezienie na mapie. Broń zostaje w naszych rękach dopóki nie umrzemy lub zmienimy się w zombie. Podczas posiadania broni specjalnej istnieje możliwość wygrania drugiej broni. Wtedy poprzednia zostaje usunięta] -Szansa na otrzymanie kamizelki L ( 1 pkt - 1% ) [Procentowa szansa na otrzymanie 100 pkt kamizelki na początku rundy. Kamizelka magazynuje się do 200 pkt] -Szansa na trafienie krytyczne ( 1 pkt - 1% ) ZL [Procentowa szansa na zadanie obrażeń krytycznych. Obrażenia krytyczne są dwukrotnie większe niż normalny atak. Nie da się zwiększyć wartości obrażeń krytycznych.] -Wampiryzm ( 1 pkt - 2hp ) L [Po zabiciu zombie otrzymujesz X hp] -Szybsze bieganie ( 1 pkt - 0,4% ) ZL [zwiększa prędkość ruchu człowieka, i także (co jest mało znanym faktem) prędkość ruchu zombie przy dużych wartościach skilla] -Krzepa ( 1 pkt - 0,75%) Z [Więcej życia dla każdego zombie, którym gramy. W odróżnieniu od hp człowieka, tutaj jest to wartość procentowa] 2.Koszt skilli: System rozdawania doświadczenia oparty jest na ciągach arytmetycznych. To znaczy, że za każdy kolejny punkt wydany w daną umiejętność zapłacimy za każdym razem o tyle samo więcej. Przykładowo: Koszt umiejętności na poziom 1 wynosi 100 exp, na poziom 2 - 200 exp, na 3 - 300 exp itd. Oznacza to, że im więcej punktów włożonych w umiejętność tym cena jest wyższa. 3.Jak rozdać nasze doświadczenie? co najpierw? co mniej i bardziej ważne? ( symbol * oznacza, że w 4 punkcie zamieszczone jest wytłumaczenie dlaczego postępować właśnie w ten sposób ) Według mnie dwoma najważniejszymi rzeczami są zwiększone obrażenia i zmniejszona grawitacja. Dlatego zawsze na początku doradzam graczom, aby: -Najpierw dodali po 30 pkt w zwiększone obrażenia i obrażenia krytyczne. Ważne jest, aby na każdym etapie rozwoju postaci było tego po równo*1.Maksymalnie dopuszczalne jest 60 pkt w obrażenia i 60 pkt w krytyka. Więcej nie ma sensu*2. Obrażenia pomogą ci w zabijaniu zombie. Więcej zabitych zombie - więcej doświadczenia. -Drugą najważniejszą rzeczą jest grawitacja. Na początek 35 pkt*3, gdy już będziesz bogatszy 50 pkt. Pozwala ona na wiele przydatnych rzeczy. Przede wszystkim ucieczkę na wyższe punkty na mapie, mylenie przeciwnika, przyspieszanie w powietrzu, zwiększony zasięg skoku itp. -Trzecia rzecz to koło potępionych. Kosztuje dużo ale tylko raz. Jeśli będziesz miał szczęście, wygrasz w kole dużo doświadczenia, jednak uważaj, żeby nie tracić w nim zbyt dużo AP*4. -Czwartą proponuje kamizelkę. Na początek 30 pkt, później 50pkt. Więcej nie ma sensu*5. Kamizelka uratuje Cię przed zarażeniem i pomoże zbliżyć się do celu bezpiecznie. Im bliżej zombie, tym łatwiej go trafić. -Jako piątą rzecz dobrze jest wybrać zwiększone hp człowieka. Na początek 25pkt, dla bardzo bogatych 50pkt. Zwiększone hp pomoże przetrwać Ci tryb roju zombie i plagi. Gdy osiągnąłeś już wszystko to co wyżej, masz teraz trochę dowolności, ponieważ reszta umiejętności nie jest uniwersalna i zależeć będzie od twojego stylu gry. - Wampiryzm 25pkt, później 50 pkt. Wampiryzm przydatny jest gdy często zostajesz jako ostatni człowiek. Wtedy dzięki zgromadzonym ładunkom życia będziesz mógł przetrwać przytłaczające sytuacje, gdy na przykład otoczą Cię zombie. W trybie plagi Dzięki tej umiejętności możesz nawet przeżyć 1 lub 2 ciosy nemesisa. - Niewidzialność. Reguła jest taka, że albo wszystko albo nic. Albo 0 pkt albo 44*6. Niewidzialność pomoże Ci na zmylenie i unikanie zombie, ponieważ będziesz bardzo słabo widoczny. - Darmowa broń 0pkt, albo 20 pkt. więcej nie ma sensu*7. - Szybsze bieganie 10%,20%,30%,40%. Zależy na ile Cię stać. Umiejętność najbardziej ekskluzywna. Powinno ją się brać na końcu*8. - Krzepa 40 pkt, później 75 pkt. Krzepa przydatna jest jeśli już w miarę potrafimy grać zombie. Nie opłaca się jej brać zbyt wcześnie, bo jeśli giniesz, to dlatego że źle grasz, a nie dlatego, że brakuje Ci hp. 4. Objaśnienia: (Tu objaśnię dlaczego tak a nie inaczej, zastosuję język nieformalny) *1 Tu trochę matmy. Chodzi o ekonomię (opłacalność). Owszem chcesz mieć jak największe obrażenia, ale też nie chcesz za nie płacić Bóg wie ile. Weźmy przykład kałacha 30 naboi: ( 30 strzałów, obrażenia w głowę 100, obrażenia krytyczne w głowę 200 ) staty 30obr/30kryt obrażenia z 1 magazynka 4660 cena w expie 93 000 staty 50obr/0kryt obrażenia z 1 magazynka 4500 cena w expie 127 500 *2 Taaaak, taak liczyłem to wszystko według ciągów arytmetycznych i średnich obrażeń z krytykiem. Widać wyraźnie, że jeśli pójdziemy tylko w 1 skill naraz wyjdzie to drożej i będzie zadawało mniej obrażeń. Przy statach 60/60 obrażenia to 5520 a koszt to 336 000 expa. Więc płacisz 3,5 raza więcej expa za 1,5 razy większe obrażenia. Dlatego jest to nieopłacalne. *3 Dlatego 35, że na 50 narazie Cię nie stać, a od 35 możesz już wskakiwać na niektóre wyżej położone miejsca na mapie, oraz robić dość fajnie bunny hopa i przyspieszać w powietrzu. Przy tej grawitacji da się też przeskoczyć zombie więc możesz próbować uników. *4 Gracze i nowi i starzy często popełniają ten błąd, że za dużo AP wlewają w koło. Owszem możesz wygrać expa, ale potem nie masz AP na rozgrywkę. Zawsze zostawiaj sobie minimum 15 AP na niszczycielski cios albo na antidotum. To Ci może uratować dupę i dzięki temu będziesz się uczył grać. Są tacy, co wywalają wszystko w koło a potem mają fatalne staty. Pamiętaj zabijasz karabinem, a AP służą po to aby przeżyć. Używaj ich defensywnie a nie ofensywnie, a będziesz lepszym graczem. *5 Tutaj chodzi też o ekonomię. za 46 500 expa masz 1/3 szansy na kamizelkę, a za 127 500 expa masz 1/2 szansy, czyli płacisz 3 razy więcej aby podnieść szansę 1,5 krotnie. *6 Tu chodzi o to, że nie ważne ile masz pkt w niewidzialność, to i tak cię widać doskonale. Tylko przy 44 pkt są trudności z dostrzeżeniem celu. Wszystko i tak zależy od tła na którym jest cel. Więc po co marnować expa na niepełną niewidzialność, skoro można dać w coś innego tymczasowo? potem jak już uzbierasz expa to zresetujesz staty i dodasz z powrotem w niewidzialność już na maxa. *7 Tak na prawdę najlepsza broń to AK47 albo M4. Bronie specjalne pomagają noob'om w zabiciu zombie, ale zawodowcy z kałacha potrafią zadać więcej obrażeń niż większość graczy z autokampy, więc lepiej uczyć się grać na zwykłych broniach. Nie ma sensu na więcej niż 20 pkt, bo bronie możesz zbierać z trupów innych ludzi albo znaleźć na mapie w kryjówkach, także zawsze do nich dostęp jest. *8 Prędkość tak na prawdę jest potrzebna tylko jeśli walczysz z lepszym od siebie. To Ci nie zrobi różnicy w zabijaniu noob'ów. Tylko w sytuacji pojedynku z dobrym graczem, ale żeby dobrze z tego korzystać, trzeba być pro. Także jest to zarazem najmniej i najbardziej użyteczna umiejętność ze wszystkich.
-
Mapa zm_2day(+ kilka innych, których nie pamiętam. ściąga niby coś przez ułamek sekundy, a później: BUILD 6132 SERVER (0 CRC) Server # 205 Error: server failed to transmit file 'cstrike/sprites/fire2.spr' Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Fake client. Connection was in idle state. sprawdziłem katalog, nie ma tam tego pliku serwer nie przekazał pliku- dlaczego? skąd go wziąć? przer*chałem cały internet i nic:/
