Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'pomocy' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Witam. Poszukuje kogoś kto prowadzi serwer i potrzebuję pomocy przy nim. Lub kogoś kto chciałby założyć wspólnie serwer razem ze mną. Posiadałem własne serwery - FFA - DD2 - ZM Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie Ps: Nie wiem, gdzie miałem to napisać dlatego napisałem tu (jak źle to przenieście temat)
  2. Problem polega na tym zakupilem vipa przez sms po zakupie vipa trzeba wpisac setinfo ... w konsoli wpisuje czekalem 2 rundy i nadal nie mam vipa pomoze ktos
  3. Hej! więc tak jestem tutaj nowy na forum i pomyślałem , że się zapytam . Problem wygląda w ten sposób , że zawsze w cs go miałem około 260 fps na najwyższych ustawieniach , a teraz po wejściu do gry mam tylko 70 tak jakby coś blokowało , a mam komendę fps max 300 i fps max lobby 300 (coś takiego ) . Podczas grania mam 120 fps , a miałem około 260 tak jak mówiłem . Tak samo opcja shift + tab nie działa mi w ogóle w csie ,a mam ją włączoną w ustawieniach i mam ustawione na shift +tab . Jeśli mam dać jakieś ssy , czy coś to piszcie , bo nie wiem . Problem w csie , czy ja mam coś nie tak ? prosił bym bardzo o pomoc , bo jednak jest mała różnica w graniu mam takie komendy w opcjach uruchamiania -refresh 144 -tickrate 128 -novid -d3d9ex
  4. Siemka mam wielki problem z pingiem jakos od 3 dni mam pingi po 2k tylko w cs go w innych grach ping 60 na seedtest ping 60 . Dzwoniłem to internetow i tam tez jest wszystko wporzadku robiłem skany 2 anty wirusami i tez jest wszystko ok i cclenerem rejest i dalej ping 2k pomocy !
  5. Witam mam taki problem. Pobrałem sobie CS:GO ze steam'a. Pobrało się zainstalowało się i było wszystko ładnie pięknie do czasu gdy chciałem sobie już zagrać to kliknołem ikonkę CS:GO i wyskoczył mi taki komunikat : Launcher error a w środku pisało tak: Failed to load the launcher DLL: (null). Proszę o pomoc nie wiem jak to naprawić a może ktoś umie ? Proszę o pomoc.
  6. Emanuela

    [KOSZ] CSGO POMOCY

    Witam problem z grą CS:GO Gra okropnie czasami i po lekko dluzszej rozgrywce np: po 1h nagle laguje grę i czarny ekran nwiem co zrobić Pomocy!
  7. czarnaa.

    [KOSZ] pomocy

    Nick podczas gry: bu. Nick admina: - Powód bana: - Data zdarzenia: 21.03.19 Opis zdarzenia: Nie dostałam bana, a wyskakuje mi taki komunikat BUILD 1631 SERVER (0 CRC) Server # 853 Kicked :"[RC] Bad DemoPlayer.dll". Sprawdziłam pliki, zrobiłam reinstal i nadal nic. Dodam jeszcze, że dzieje się to tyko na tym serwerze. Proszę o pomoc, z góry dziękuję. Ps. jeśli nie ten dział, wybaczcie.
  8. Cześć i czołem (kluski z rosołem:) Pany i Panewy, mam wk*rwiający mnie problem ... Mianowicie po przejściu na stronę np. allegro lub aliexpress mam przekierowanie przez jakieś kurewskie strony i przenosi mnie na jakąś stronę prudential z formularzem (na alledrogo dzieje się tak dopiero po wybraniu kategorii a na aliexpress wyskakuje error...) Uprzedzając pytania: czyściłem przeglądarkę, szukałem pod kątem złośliwego oprogramowania (nie programem lecz samą przeglądarką). Przeglądarka: Chrome. Prosiłbym o pomoc dobrego człowieka...
  9. Witam. Mam problem z cs. Włączam gre i wszystko jest okej, jak wbijam na server jestem 3 sekundy i mi wyłącza się cs. Wie ktoś co to może być ?
  10. Serwer: ONNLY DD2 Nick podczas gry: jechacznimi#szymi ~ (.)(.) Nick admina podczas gry:fap cos tam Link do screenów: dal mi bana chuj wie za co na tydzien czasu , taki admin to chuj nie admin bez powodu wyjebal mnie na tydzien
  11. Witam. Jako, że jedno z moich kont zostało kiedyś zablokowane, a ja nie mogę odblokować jego od ponad roku wczoraj wieczorem doznałem olśnienia i doszedłem do momentu, gdy potrzebny jest specjalny kod, który odblokowywuje konto. Mam go, lecz chcę zapytać: gdzie go wpisać? :P
  12. CyCu

    [KOSZ] Pomocy ...

    Cześć mam pewien problem z partycją która utworzyła mi się gdy chciałem zainstalować linuxa (to już dobre 2 miechy temu). Od tego czasu mam "niezniszczalną" partycję G:, której nie mogłem zmienić na zwykłą aby ją usunąć nie podołały temu 2 programy magic partition i EU partition (nie pamiętam dokładnie tych dwóch nazw ale mniej więcej takie były). Co najdziwniejsze partycja zabiera mi z dysku 100mb a nawet nie wiem z jakiego :/. A niżej widać, że jest to partycja systemowa i że nie da się jej usunąć :/
  13. Jestem tu nowy . Chce zostać adminem na serwerze cs go. Ale nie wiem komplentie co trzeba robić zeby nim zostac pomuscie prosze. Sidorowicz Kek XDD Pomocy
  14. Nie, musisz napisać nowy post z miejscem gdzie chcesz przenieść bazę. Pozdrawiam.
  15. Bushy

    [KOSZ] ,, Net Smoke "

    Proszę o pomoc , wykupiłem świeżo csa na steam ze sklepu , instalowanie przebieglo pomyślnie . Odpalam dodaje server , wbijam , ładuje się i nagle duma że pośmigam a tu ban 15 min za ,, Net Smoke " wstępnie rozmawiałem z psiaqiem co może być tego przyczyną , no to odrazu reinstall , i dupa ( to samo ) , później usunąłęm pliki które miały na nowo się pobrać , lecz i to nie pomogło . Może ktoś spokojnie wytłumaczyć i pomóc krok po kroku co może pomóc abym mógł latać na steam ? Na NS nie ma tego problemu . Pozdrawiam
  16. Witam. Zamierzam złożyć PC a mój budżet to 3000 zł. Co polecacie?
  17. Po próbie wejścia na serwer wywala mnie :( Serwer: only dd2 wydruk z konsoli : Zyczymy milej gry NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 192.168.0.11:27015 Connecting to 193.33.177.193:27015... Connection accepted by 193.33.177.193:27015 * Privileges set BUILD 6153 SERVER (0 CRC) Server # 1 Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server KALAHIM connected dobijam rannych killed Kitan with ak47 Fake client. Con Zmieniłem kompa i mam taki problem przed zmiana wszystko działało :( robiłem już reinstal cs i dalej to samo Proszę o pomoc :)
  18. kapo

    [KOSZ] POMOCY!

    Cześć! Pomocy , kupiłem vip'a i wyświtlił mi się jakiś error pisze żeby zgłsosić się do admin'a . Z góry dzięki oraz Zdrowych i Wesołych Świąt.
  19. Witam mam taki problem. Pobrałem sobie CS:GO (po formacie kompa, bo miałem SYF) . Gdy go uruchamiam wyskakuje Instalator DirectX i pisze "Nie mozna znaleźć dstepu.dll" Daje ok i mi się nie chce wlączyć i wyskakuje coś drugiego . Launcher Error i pisze w nim "Failed to load the launcher DLL. : Nie można odnaleźć określonego modułu . Proszę was o pomoc ;( wiem że na fragujemy jest jakaś ogarnięta osoba w tych tematach i mi pomoże ;( Zawsze moge z kimś porozmawiać o tym na ts3 o ile ktoś mi będzie chciał pomuc. :( PS. Nie było mnie już na serwerze 1tydz. (only awp) ponieważ nie działa mi od tego czasu cs:go :(
  20. Mapa zm_2day(+ kilka innych, których nie pamiętam. ściąga niby coś przez ułamek sekundy, a później: BUILD 6132 SERVER (0 CRC) Server # 205 Error: server failed to transmit file 'cstrike/sprites/fire2.spr' Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Fake client. Connection was in idle state. sprawdziłem katalog, nie ma tam tego pliku serwer nie przekazał pliku- dlaczego? skąd go wziąć? przer*chałem cały internet i nic:/
  21. Gram na serwie juz jakis czas, i tak z dnia na dzien wchodzac , cs zaczal sie wylaczac. Nie jest to raczej wina gry, lecz serwera, poniewaz inne mody dzialaja tyko [ZOMBIE INFECTION] fragujemy.com przestal dzialac, prosze o pomoc !!
  22. Necro / Adrian

    [KOSZ] POMOCY

    Witam. Mam problem z cs. Włącza się normalnie a gdy wejde na jakiś server po 3 sekundach się wyłącza nie wiem co jest grane. Pomoże ktoś ?
  23. savez

    [KOSZ] Pomocy

    Gdy próbuje się połączyć z serwerem wyskakuje mi coś takiego w konsoli: connect 193.33.176.234:27015 NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 192.168.0.11:27015 Connecting to 193.33.176.234:27015... You have been banned from this server. Retrying 193.33.176.234:27015... You have been banned from this server. Retrying 193.33.176.234:27015... You have been banned from this server. Retrying 193.33.176.234:27015... You have been banned from this server. Czy znów dostałem bana, bo nie rozumiem tego. Jeśli tak to proszę o unnbana gdyż nic nie zawiniłem
  24. Ahoj! Od pewnego czasu się zbierałem, żeby napisać ten temat i nadszedł czas! Znalazłem ostatnio muzę, od której nie mogę się uwolnić a za cholerę nie mogę znaleźć niczego podobnego do niej. Mam skrytą nadzieję, że może ktoś słyszał coś w tym stylu kiedyś. Chodzi o 14:38 https://www.youtube.com/watch?v=cNOPSu58wl8 Edit. blakk chodzi o coś podobnego do tej piosenki a nie o to jak się ona nazywa xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności