Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'kolejny' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 17 wyników

  1. Serwer, na którym nadano karę: ZM Nick podczas gry GIERARYHIR Nick admina nadającego karę: wpisz tu nick admina, który nadał karę KOTORI Rodzaj kary: ban Powód kary: PODKLADKA ZOMBIE Data zdarzenia: 28.10.2021 GODZINA OKOLO 21 02 Opis zdarzenia: ZOSTALEM ZABLOKOWANY PRZEZ OKOLO 4 LUB 5 GRACZY I ZOSTAJAC ZARAZONY PRZEZ ZM DOSTAJE BANA ZA PODKLADKE.... POMIJAM FAKT ZE NA 95% JEDNYM Z BLOKUJACYCH BYL WSPOMNIANY ADMIN... LUDZIE DOSTAJA BANA TERAZ ZA TO ZE JAK KOGOS ZARAZA I ADMINOWI SIE NIE SPODOBA ZE SZYSZKA W GLOWE DOSTAL WIEC TRZEBA BANOWAC...NIE DZIWI MNIE TO ZE CORAZ MNIEJ LUDZI GRA NA TYM SRWERZE
  2. Przepraszam, za komentarz, ale za tego capslock'a to powinno się liścia dawać..
  3. Serwer, na którym nadano karę: [ FG ] ★ ZOMBIE INFECTION ★ Nick podczas gry: GIERARYHIR Nick admina nadającego karę: chicken Rodzaj kary: ban Powód kary: DOKLADNY POWOD NIE JEST MI ZNANY... PODEJRZEWAM ZE DZIECKO WCHODZI W OKRES DOJRZEWANIA I WALCZY ZE SWOIMI KOMPLEKSAMI PRZED KLAWIATURA PONIEWAZ PO STRASZENIU MNIE KOLEJNYM DARMOWYM BANEM ODPOWIEDZIALEM ZE NIECH DA NAPRZOD NASTEPNEGO I DOSTALEM NA TYDZIEN.... CHCE TYM SPOSOBEM ZWROC UWAGE ADMINISTRACJI ZE JESLI ZALEZY IM BY GRACZE WCHODZILI NA TEN SERWER MOZE POWINNI PRZEPROWADZAC BADANIA PSYCHIATRYCZNE DZIECIOM KTORYM ODDAJA WLADZE... na pewno WIECEJ OSOB BY VIPA KUPOWALO JAK JA ALE TEGO NIE ROBIE BO CO MAM PLACISZ ZA CIAGLE BANY. NA MARGINESIE CHCIALEM POWIEDZIEC ZE GRALEM NA TYM SERWERZE GDY JESZCZE ADMINI W PIELUCHACH CHODZILI ALE TAK SLABO NA TYM SERWERZE JESZCZE NIGDY NIE BYLO. Z POWAZANIEM DLA STARSZYZNY... Data zdarzenia: Nalozony: 11.05.2021 - 21:48:28 Opis zdarzenia: OPISALEM WSZYSTKO WYZEJ
  4. VULGAR.

    [KOSZ] Kolejny raz.

    Majestic wraca. Cześć wszystkim ponownie... Mam zamiar wrócić na stałe i mam nadzieję, że zostanę miło przywitany kolejny raz. Niestety grać jeszcze do końca nie będę mógł bo mieszkam w UK, a tam internet nie jest jakiś zajebisty. Na razie siedzę na urlopie w PL to gram. ^^ Może napiszę coś jeszcze raz o sobie, nazywam się Marcin i mam 23 lata. ;x
  5. 2 dni temu miał miejsce kolejny zamach we Francji, w ciągu ostatniego roku w sumie ataki pochłonęły tam ponad 200 ofiar, a na całym świecie islamski ekstremizm zabił około 900 osób(głównie bliski wschód), przy tysiącach rannych. Pytanie, które stawiam dzisiaj odnosi się do przyszłości, co czeka Europę, czyli nas. Mam obawy, że sytuacja jest podobna do Niemiec (republiki Weimarskiej) z końca lat 20 XX wieku. Kilkanaście lat po I wojnie światowej naród niemiecki przeżywał kryzys moralny i gospodarczy. Jeszcze 20 lat wcześniej byli niekwestionowaną potęgą z aspiracjami dominowania nad państwami całej Europy, a teraz Anglia i Francja mają czelność wtrącać się w niemieckie sprawy i narzucać liczbę żołnierzy... Wielu okaleczonych weteranów pała rządzą zemsty, tym bardziej, że wielki kryzys zrujnował im życie, co spotkało większość społeczeństwa, otwierając wolną drogę wszelkiej maści radykalizmom, nie tylko nazistom, ale i komunistom. Tę sytuację znakomicie wykorzystał pan o dźwięcznym imieniu Adolf, obrzydzając je na dziesiątki lat, o ile nie na setki. Jak sytuacja się dalej potoczyła, każdy wie... Otóż to, radykalizacja społeczeństwa jest zagrożeniem. Obecnie w większości państw Unii Europejskiej władzę dzierżą socjaliści nazywający się socjaldemokracją, tak samo jest z samymi władzami UE. Ich światopogląd ogranicza się do tolerancji i "wolności" każdego przy promocji państwa opiekuńczego, czyli obywatel tak naprawdę ma tę wolność ograniczoną na rzecz państwa, przykładem jest Francja i Polska, gdzie restryktywne prawo ogranicza posiadanie broni przez obywatela( W Polsce to ograniczenie wprowadzili komuniści zaraz po przejęciu władzy obawiając się zbrojnego powstania antykomunistycznego). W tych państwach obywatel żeby się obronić musi wezwać pomoc, która po przybyciu zwykle już nie ma kogo ratować tylko ścigać. Czy nigdy nikt nie pomyślał, że wystarczyło kilka osób uzbrojonych w choćby pistolety w tym klubie gejowskim w USA, żeby powstrzymać masakry 50 osób? ( przypominam, że wydarzyło się to w stanie bez powszechnego dostępu do broni.) Wracając do sedna sprawy, obawiam się radykalizacji nastrojów społecznych związanych z kompletnie błędną polityką "multikulti" zachodniej Europy. Do głosów dojdą radykalne ugrupowania polityczne. Ktoś mógłby w tym momencie powiedzieć, że nowe rządy złożone z ugrupowań narodowych mogą okazać się zbawienne i skuteczne w zahamowaniu postępującej islamizacji. Odpowiadam, że może i tak... ale pojawia się w związku z tym zagrożenie dla Polski. Spójrzcie na Niemcy, ewentualny rozpad UE(co może nastąpić w perspektywie lat 5) pozostawi na scenie politycznej słabą Anglię, słabą Francję i... silne Niemcy, które mogą zakwestionować zachodnią granicę Polski na Odrze i Nysie Łużyckiej. Tak zwane Ziemie odzyskane czyli Śląsk, pomorze zachodnie, dolny śląsk należą do Polski dopiero 70 lat (!) od czasów Mieszka II utraciliśmy te ziemie na ponad 900 lat. Co zrobi radykalizm niemiecki? Będzie dążył do odzyskania ich ziem... Warto podkreślić, że takich problemów nie mamy z Rosją, którą media i zachód kreują na największego wroga To jest tylko moja opinia i to są moje domysły, zapraszam do dyskusji, co czeka Europę.
  6. Witam, mam pewien dziwny problem z pingiem w cs:go. Na speedtest zawsze pokazuje 50pingu a na KAŻDYM serwerze mam co najmniej 90. Dodam do tego zaskakujące wyniki na http://www.speedtest.net/my-result/4581794972 kolejny 2 minute później http://www.speedtest.net/my-result/4581799210 i kolejny zaraz po tym http://www.speedtest.net/my-result/4581803031 . Dodam jeszcze że mieszkam w okolicy Łodzi a moją lokalizację pokazuję na okolice warszawy i tam też wybiera mi serwer do testu. Mój dostawca to cyfrowy polsat.
  7. W najnowszym numerze magazynu Weekly Shounen Jump została zamieszczona informacja, że seria One Piece już wkrótce otrzyma kolejny odcinek specjalny. Epizod zatytułowany One Piece: Heart of Gold ujrzy światło dzienne już 16 lipca, równo tydzień przed premierą nowej kinówki, One Piece Film Gold. Autor mangi, Eiichiro Oda, zaprojektował nowy design postaci zarówno do odcinka specjalnego jak i filmu. http://anime24.pl/news.php?readmore=1614
  8. Cześć, otóż gdy włączam kompa pokazuję się takie coś: Wraz z blue screen'em; nie mam pojęcia co może to powodwać, ledwo co odpali się pulpit i już wywali. Proszę o pomoc !
  9. Czemu macie tak żałosną stronę na FB że nie mogę napisać wam żadnego posta? Co za dzieci zostają adminami na ZM że BANUJA mnie ciągle za nic i to na tydzień? Tym razem Lukas FRAJER który ma bujną wyobraźnie i chyba rozdaje bany byle komu. Mój nick to Pogromca Diablow. Lukas jesteś jakiś niedojebany czy jak bo nie zrozumiałm dlaczego dałeś mi w ogóle BANA?
  10. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że dwójka zawodników Splyce – Wunder oraz Sencux ogłaszają się wolnymi agentami, szukając nowych drużyn w LCS. Dzisiaj kolejna osoba dołączyła do tego grona. Mianowicie – Mihael Mehle, znany jaki Mikyx, czyli dotychczasowe wsparcie w organizacji. Czy oznacza to koniec starego składu Splyce? A może zostaną jeszcze jeden split w drużynie? Tego jeszcze nie wiemy, ale zawsze można spekulować. Jak wam się wydaje? Czy dostaną ciekawą ofertę, dzięki której będą reprezentować nowe barwy drużyny?
  11. NeRu

    [KOSZ] Kolejny Problem :(

    Niewiem Czy zamieściłem to w dobrym dziale ale od kilku dni nie mogę pobrać repleyu z csa jakiś błąd gry czy coś mam zepsute ?
  12. Ostatnie wydarzenia - po raz kolejny Na naszej sieci, jak to zwykle bywa, gdy długo nic się dzieje, tak nagle zaczynają zwalać się problemy, które dotykają praktycznie całą sieć i graczy znajdujących się na niej. Kilkanaście dni niedostępny był serwer CS 1.6 DD2, a ponadto wszystkie praktycznie serwery lagowały, crashowały itd. Wszystko zaczęło się oczywiście od http://fragujemy.com/topic/35675-planowane-prace-administracyjne-25012016/ - przez ten cały okres trwały prace modernizacyjne w serwerowni ATMAN. Z tego powodu większość funkcji została wyłączona lub osłabiona, np. ochrona ddos. Co więcej, wczoraj finalizacja prac w ATMAN zakończyła się w nocy fatalnie w skutkach. Oficjalny komunikat Pukawki w tej sprawie: A oto komentarz ATMAN: http://www.webhostingtalk.pl/topic/49895-eco-atman-nie-dziala/page-4#entry457247 Sprawa jest już rozwiązana! Dodamy jeszcze kilka słów odnośnie TS3... Od kilku tygodni serwer ten borykał się z poważnymi problemami na tle komunikacji. Bardzo często przerywało połączenie lub jakość głosu pozostawiała wiele do życzenia. Sprawa została w pełni zgłoszona i rozwiązana. Zapraszamy na ts3.fragujemy.com :) Aktualnie pozostałe problemy to: - lagi przy banowaniu na serwerze ZM oraz GG - skoki latencji graczy na serwerze COD MOD Wszystkie poniższe zostaną naprawione w najbliższym czasie. Serwer DD2 również działa stabilnie i jest widoczny dla wszystkich graczy. Mamy nadzieję, że sytuacja powyższa się już nigdy nie powtórzy, lecz gwaranci na to nie ma. Jeśli ktoś zauważy problemy na serwerach naszych, prosimy o niezwłoczny kontakt. Pozdrawiamy, FGTeam
  13. Rozegrano już wszystkie cztery barażowe spotkania o grę w trzecim sezonie ESL ESEA Pro League. Po dwa mecze odbyły się w europejskiej i północnoamerykańskiej edycji prestiżowej ligi. Udział w europejskiej odsłonie ESL ESEA Pro League Season 3 zapewnili sobie reprezentanci FlipSid3 Tactics oraz SK Gaming. FlipSid3 w barażach zmierzyło się z HellRaisers. Ekipa markeloffa wygrała tę batalię 2:0 (16:8 mirage, 16:11 cobblestone). W drugim barażowym pojedynku naprzeciw siebie stanęli podopieczni SK Gaming i Publiclir.se. Pimp i jego koledzy nie dali większych szans przeciwnikowi, wygrali 2:0 (16:1 train, 16:14 overpass). W trzecim sezonie ESL ESEA Pro League w Ameryce Północnej występować będą natomiast reprezentanci Method i Winterfox. Oznacza to, że obie ekipy obroniły się przed spadkiem. Method 2:0 (16:10 cache, 16:11 mirage) wygrało ze Splyce, natomiast Winterfox 2:1 (16:13 cache, 10:16 mirage, 16:14 overpass) pokonało Denial Esports. Lista uczestników ESL ESEA Pro League Season 3: Europa: Fnatic, Virtus.pro, ?, Team EnVyUs, NiP, Titan, Team Dignitas, FlipSid3 Tactics, SK Gaming, mousesports, Na’Vi, TBA Ameryka Północna: Cloud9, CLG, Team Liquid, Method, Winterfox, Dogmen, compLexity, Conquest, Luminosity, SKDC, Enemy, TBA Źródło: http://cybersport.pl/43304/zakonczyly-sie-baraze-o-kolejny-sezon-esl-esea-pro-league/
  14. Witam chciałbym poruszyć wątek gry FIFA 15 jak wiadomo dużo w niej poprawek lecz czy oby do końca to poprawki ? Modele bardzo podobne do poprzednich części duet komentatorski także nie wiele poprawiony ( oczywiście dodano wątki co do osiągnięć poszczególnych drużyn bądź piłkarza lecz dalej to nie wiele zmienia ). Tylko Tryb Ultimate Team dodaje dreszczyku rywalizacji. I gdzie licencja UEFA CHAMPION LEAGUE ?! Jak dla mnie kolejny patch do serii " FIF " a dla was? Oddaje wam głos.
  15. NAFAZCE ;)

    [KOSZ] po raz kolejny

    znowu kupilem vipa i nie moge wejsc na serwa, choc wpisuje haslo podane w formularzu.. o c b ?
  16. Witam! Jak pewnie niektórzy zauważyli, nie gram ostatnio w cs'a. Nie jest to kwestia braku czasu, tylko problem z cs'em. Sytuacja wygląda następująco: jest wieczór, gram sobie spokojnie i wszystko ładnie działa. Wyłączam cs'a, idę spać. Wstaję i widzę aktualizację steam. Aktualizuję i już grać nie mogę. Wyskakuje mi taki oto błąd: http://zapodaj.net/523f5c318ae5a.jpg.html i po wciśnięciu "OK" cs się wyłącza. Uprzedzając Wasze propozycje: reinstal steam, reinstal cs'a, podmiana plików, czyszczenie rejestru nie pomogło. Przywracanie systemu też nie pomogło, zmieniło jednak błąd. Teraz z tego co pamiętam, to nie czytało mi jakiegoś pliku. Po jego wrzuceniu brakowało innego. Po wrzuceniu tego drugiego i tak nie chciało go czytać, więc dalej się z tym nie bawiłam. Zainstalowanie innych sterowników też nic nie dało. Mam nadzieję, że ktoś wie, co z tym zrobić, jak temu zaradzić, bo mi pomysłów już zabrakło. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności