Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'splyce' .
-
Niespełna miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że ze Splyce pożegnało się dwóch zawodników – Enkhtaivan „Machinegun” Lkhagva i David „DAVEY” Stafford. Amerykańska organizacja zakontraktowała w końcu nowych gracz, którzy zostali następcami Mongoła i Kanadyjczyka. Do północnoamerykańskiej formacji dołączyli Ronnie „ryx” Bylicki i Tayler „Drone” Johnson. Pierwszego z wymienionych możemy kojarzyć przede wszystkim z gry dla Echo Fox. Zawodnik rozpoczął poszukiwania nowej drużyny w połowie listopada, niedługo po tym, jak EF pozwoliło wszystkim zawodnikom na taki ruch. Drone jest zdecydowanie mniej znanym zawodnikiem niż ryx. 19-latek w przeszłości grał chociażby dla WinOut.net, Team Prospects i RONIN. Aktualny skład Splyce: Tayler „Drone” Johnson Ronnie „ryx” Bylicki Asger „AcilioN” Larsen Arya „arya” Hekmat Joey „CRUC1AL” Steusel Źródło: http://cybersport.pl
-
[ODDZIELONY] Kolejny członek Splyce ogłasza się jako wolny agent!
Pogromca Diablow opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Czemu macie tak żałosną stronę na FB że nie mogę napisać wam żadnego posta? Co za dzieci zostają adminami na ZM że BANUJA mnie ciągle za nic i to na tydzień? Tym razem Lukas FRAJER który ma bujną wyobraźnie i chyba rozdaje bany byle komu. Mój nick to Pogromca Diablow. Lukas jesteś jakiś niedojebany czy jak bo nie zrozumiałm dlaczego dałeś mi w ogóle BANA? -
Kolejny członek Splyce ogłasza się jako wolny agent!
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że dwójka zawodników Splyce – Wunder oraz Sencux ogłaszają się wolnymi agentami, szukając nowych drużyn w LCS. Dzisiaj kolejna osoba dołączyła do tego grona. Mianowicie – Mihael Mehle, znany jaki Mikyx, czyli dotychczasowe wsparcie w organizacji. Czy oznacza to koniec starego składu Splyce? A może zostaną jeszcze jeden split w drużynie? Tego jeszcze nie wiemy, ale zawsze można spekulować. Jak wam się wydaje? Czy dostaną ciekawą ofertę, dzięki której będą reprezentować nowe barwy drużyny? -
CEVO 9: HR, OpTiC i Splyce grupowymi rywalami Virtus.pro
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Już jutro startują finały CEVO Gfinity Pro-League Season 9, w których udział weźmie osiem drużyn. Wśród nich jest Virtus.pro. Polacy trafili do grupy A, w której znaleźli się także: HellRaisers, OpTiC Gaming oraz SPLYCE. Pula nagród w rozgrywkach, które od 28 kwietnia do 1 maja odbywać będą się w Londynie, wyniesie 125 000 dolarów. Podczas dwóch pierwszych dni odbywać będzie się faza grupowa. Zmagania będą startować około godziny 11:00, a kończyć się o 23:00. W sobotę odbędą się półfinały, a w niedzielę o godzinie 16:00 wielki finał turnieju. Zespoły rozpoczną rywalizację w następujących grupach: Grupa A: Virtus.pro HellRaisers OpTiC Gaming SPLYCE Grupa B: Team Dignitas Tempo Storm SK Gaming SELFLESS Gaming Dokładny harmonogram finałów nie jest jeszcze znany. Pewne jest jednak, że wraz z Virtus.pro, do Londynu wyleci IZAK, który z miejsca rozgrywek będzie komentował w języku polskim. Źródło: http://cybersport.pl -
Występujące na co dzień w EU LCS Splyce po zajęciu w bieżącym splicie wspomnianych rozgrywek dopiero ósmego miejsca zdecydowało się już oficjalnie przeprowadzić pewną zmianę w swoim składzie związaną z obsadą pozycji supporta. Dokładniej rzecz ujmując zespół ten zdecydował się na sprowadzenie młodego Słoweńca Mihaela „Mikyx” Mehle, który wprawdzie nie ma póki co praktycznie żadnego doświadczenia w występach na e-sportowej scenie, który może jednak pochwalić się zgromadzeniem póki co ponad 700 pkt w Challengerze na EUW, a także faktem że przez cały poprzedni split pełnił on rolę rezerwowego w europejskim Fnatic. W związku z tą zmianą dotychczas pełniący rolę podstawowego supporta w Splyce Nicolai „Nisbeth” Nisbeth przynajmniej póki co został przesunięty na ławkę rezerwowych. Wprawdzie oficjalnie nie wiadomo jaki był dokładnie powód przeprowadzenia takiej zmiany, jednak wydaje że może być słabsza postawa tego zawodnika w poprzednim splicie, który we wszystkich 18 meczach sezonu zasadniczego uzyskał średnie KDA równe 2.45 co jest dopiero 8 wynikiem spośród wszystkich supportów jacy mieli okazję wystąpić w choćby jednym meczu tego splitu i przed ostatnim rezultatem spośród graczy na tej pozycji, którzy rozegrali pełną pulę spotkań.
-
Amerykańska organizacja SPLYCE po niedawnym rozstaniu z drużyną Counter-Strike: Global Offensive od razu zapowiedziała chęć dalszej inwestycji w tę scenę. Zaprezentowała właśnie została nowa ekipa, która będzie reprezentowała żółte barwy. Do SPLYCE dołączyli byli reprezentanci 3sUP. W ostatnich meczach drużyna ta występowała pod nazwą Dogmen. Aktualnie w jej składzie jest czterech zawodników. Poszukiwania ostatniego gracza wciąż trwają. Niebawem mamy poznać ostatni element tej ekipy. SPLYCE pokusiło się także o zatrudnienie trenera. Na tym stanowisku pracował będzie Garret “Grt” Bambrough. Skład SPLYCE: Jason „jasonR” Ruchelski Abraham „abE” Fasli Arya „arya” Hekmat Andrew „Professor_Chaos” Heintz Źródło: http://cybersport.pl/43462/splyce-z-nowa-druzyna-csgo/
-
Po tym, jak drużynie Counter-Strike: Global Offensive grającej dla SPLYCE nie udało się dostać do ESL ESEA Pro League Season 3 NA, postanowiła ona zakończyć wspólną grę. Taką informację udostępnił CEO organizacji. Gracze mogą teraz dołączyć do nowych zespołów. Brak awansu do najbardziej prestiżowej ligi CS:GO był przysłowiowym „gwoździem do trumny” tej drużyny. W barażach o ESL ESEA SPLYCE uległo 0:2 podopiecznym Method. Później nie udało się jej dostać na amerykańskiego Minora, co bez wątpienia także nie podziałało motywująco. Po nieudanych turniejach gracze zaczęli odchodzić z drużyny. Dotychczasowy skład SPLYCE: Peter „ptr” Gurney Alec „Slemmy” White Steven „rooRoooo” Herrell Adam „aKis” Kisseberth Organizacja zapowiedziała, że nadal ma zamiar inwestować w scenę CS:GO. Niebawem zaprezentowany zostanie nowy skład. Źródło: http://cybersport.pl/43416/sklad-splyce-rozpadl-sie/
