Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'pytanko' .
-
Wróci jeszcze kiedyś ten Dayz Mta ? To już kolejny rok leci @ GET @ Krystek
-
Cześć . Mam do was takie małe pytanie. Czy wie może ktoś z was jak w Counter-Strike Global Offensive ustawić żeby modele broni znajdowały się lewej ręce a sam nóż w prawej? Z góry Dziękuję.
-
No to Panowie i Panie przyszeł czas na moją biedną myszke niestety po 2latach ciężkich walk odmówiła posłuszeństwa więc przychodze z pytaniem polecacie jakies ciekawe myszunie? No i odrazu mówie niestety na Serwerze ONLY AWP bede teraz rzadziej Miłego Dnia
-
Mam pytanko... Jak jest start systemu ( Czarny Ekran ) z informacjami biosie procku itp. Jak jest ta nazwa procka obok tego pisze (200x11) Czyli jakieś 2.20ghz , potem gram sb sb z dwie godzinki może 3 godzinki uruchomie ponownie kompa a tam pisze (200x6) czyli jakieś 1.20ghz może tą pierwszą opcje na stałę ustawić zeby nie było zmienne? W biosie mam ustawione na takie jak powinny być czyli 2.20ghz mogę go podkręcić ale to juz inna bajka...
-
Mam pytanko. Wbijam na kompa ( TEN SCREEN TO TYLKO PRZYKŁAD to nie jest mój problem pobrałem obrazek z neta zaznaczyłem czerownym kolorem o co chodzi ) . I jest ten czarny ekran z info o kompie procku itp i koło nazwy procka jest te 200x11 ( U MNIE ) potem pogram sb z 3 godzinki chce ponownie uruchomić kompa uruchamiam. Patrze a tam 200x6 czyli jakieś 1.20ghz czytałem w necie i jest to chyba przeskok ghz a powie mi ktoś jak te 2.20ghz co mam ustawione ustawić na stałe ? Po paru godzinach pracy kompa GHZ się zmiejszają... Oraz fpsy w grze też nie są zachwycające. :/
-
Cześć Wam, przejrzałem i przeczytałem trochę forum, skorzystałem z wyszukiwarki i nie znalazłem nic pod hasłem "reconnect" może moje przeoczenie i prosiłbym o link. Przechodząc do sedna sprawy: Czy na serwerach countera 1.6 banujecie za "reconnecta" ?
-
Elo kupilem vipa i tam pisalo ze dostane premke jedna to sobie wybralem a jej nie ma ?
-
Dlaczego mi SB nie działa?, w ogóle nie mam go pokazanego, wczoraj jeszcze był ... :/ Help :D
-
Siema znacie może jakieś gry godne polecenia tak do 2011 roku gatunek obojętny ? ;)
-
Czy jak kupie stema to bede mogl grac na tym serwerze? bo ub dostac nie moge, a gdybym kupil to bylaby taka opcja?czekam na odpowiedz
-
czemu jestem zablokowany na shoutboxie!??????
