Można nazwać to grą lub po prostu luźną rozmową.
Chodzi o to, aby każdy z Was, kochani fragowicze podał miejsce na świcie, które najbardziej chciałby zwiedzić, albo które najbardziej się spodobało.
Miło byłoby podać do tego jakieś powody, żebyśmy lepiej mogli zrozumieć dany wybór.
U mnie jest to LA głównie z powodu Hollywood, chęci zwiedzenia Stanów Zjednoczonych i miasta, którego całkiem dobrze znam historię.
Jestem ciekawy jakie jest Wasze "Ulubione miejsce na świecie".