Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Shadow_

[CS:GO] Server guardian ONLY MIRAGE #64
 • Content Count

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Czas online

  22h 11m 39s

Shadow_ last won the day on September 6

Shadow_ had the most liked content!

Community Reputation

141 Dobra

2 Followers

About Shadow_

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Entries from Chatbox 1

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Shadow
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY MIRAGE
 • I play on servers
  CS:GO - FFA
  CS:GO - ONLY MIRAGE
  CS:GO - ONLY AWP

Recent Profile Visitors

802 profile views
 1. Co do czasu na mapie wcześniej wspomnianego. Proponowałem zamiennik rundowy ze względu na to, że chętnie zobaczyłbym połówki, tzn zmianę stron gdy minie połowa czasu. Co o tym sądzicie?
 2. Co sądzicie o tej playliście? Wprowadzamy na grudzień? 1. 1:29-1:55 2. 0:41-1:02 3. 1:02-1:22 4. 1:20-1:36 5. 1:08-1:18 6. 0:33-0:45 7. 2:04-2:17 8. 0:50-1:10 9. 0:56-1:20 10. 1:17-1:32 11. 1:39-1:53 12.1:15-1:30 13.0:01-0:17 14.0:56-1:11 15.0:37-0:55 PS. Mogę przygotować paczkę i pamiętajcie, że te przedziały są tylko moją propozycją, niektóre będą krótsze.
 3. Wszelkie uwagi i wskazówki przekazałem. Podbij aktywność na serwerze jak i forum. Daj się poznać, a na ten moment odrzucam.
 4. Cześć, fajnie podanie. Plus za doświadczenie i chęci. Pogadajmy w weekend, żebym mógł podjąć decyzję. Jak na razie mam status neutralny. Dostępny będę w piątek i niedzielę. Napisz na priv, o której mógłbyś porozmawiać.
 5. Fajne podanie, czas na serwerze poprawiony, przyda się dodatkowa osoba na serwerze. Jestem więc za daniem ci szansy. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 6. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 7. To tylko propozycje, fajnie, że chociaż niektóre się spodobały, zawsze coś nowego, na weekend w wolnej chwili przejrze jeszcze skiny dla modeli VIP PRO. Co do pkt 4 poruszyłem go przy okazji. Nie ważne czy to leży w moim zakresie, poruszyłem ten temat bo ktoś musi, a kontynuację dyskusji nad nim możemy przenieść na inny dział.
 8. 1. Pierwsze, co zrobiłeś to w owczym pędzie złożyłeś podanie na nie ten serwer, co chciałeś. 2. Zrobiłeś z tego powodu burze i spam w dziale dotyczącym dyskusji na temat zmian i propozycji. 3. Dla mnie taki admin, który nie potrafi ogarnąć takiej rzeczy, jest w gorącej wodzie kąpany i brakuje mu choć krzty cierpliwości, nie nadaje się na takie stanowisko. Oczywiście nie jest mi obcy stan serwera, dlatego myślę, że @ .jasiek porozmawia z tobą na temat wyżej wymienionych punktów, jeśli zdecyduje się na zatwierdzenie podania. Osobiście jestem na NIE, ponieważ po podaniu stwierdzam, że nie poradzisz sobie z emocjami, jakie towarzyszą temu stanowisku.
 9. Wraz z @ Never Back Down mamy kilka propozycji. 1. Zamiast czasowego meczu, wrócić do klasycznych rund, do 16 ze zmianą stron. 2. Defowanie paki, gdzieś widziałem, że można zdefować pakę w sekundę, gdy jest pewność, że na 100% zdążymy zdefować pakę. Usprawniło by to trochę rozgrywkę. 3. V.I.P dodatkowe punkty za strzał w głowę + podkładanie/defowanie paki. 4. Dodanie na serwerach opcji banowania dla sędziego ocen. Nie wiem czy jest to możliwe, żeby sędzia mógł tylko banować/mutować. Wiem, że jest sbans, ale jest to mniej praktyczne jeśli chodzi o sprawność działania. 5. Odblokowanie autokamp dla V.I.P pro, z limitem 1 na drużynę.
 10. Wszystko wyżej dobrze opisane, podanie nie spełnia wymogów. Odrzucam!
 11. Witam, chciałbym serdecznie zaprosić każdego fragowicza +16 z mikro, na wspólną zabawę hide and seek 30 października o godzinie 21:00. Jak wziąć udział zabawie? Wystarczy przed 21:00 dnia jutrzejszego napisać do mnie na steam, bądź na forum w wiadomości prywatnej, że chcesz wziąć udział. Zapewniam, że zabawa będzie przednia, a im nas więcej tym lepiej!
 12. Twoje odwołanie zostało przyjęte. Wkrótce zostaniesz odbanowany! Życzymy miłej gry! Zespół Fragujemy.com!
 13. Sprawdzałem dzisiaj logi i rzeczywiście ban nadany przypadkowo. @ VetraX poprosił mnie o zdjęcie bana na serwerze, ale w tamtym momencie opuszczałem serwer. Ban był tylko na godzinę, także możesz już śmiało grać. W imieniu załogi przepraszam za pomyłkę! Trzymaj się i zapraszamy do dalszej gry na naszym mirku
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy