Jump to content

somehoww

[CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #02
 • Content Count

  242
 • Donations

  55.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

somehoww last won the day on June 15 2020

somehoww had the most liked content!

Community Reputation

351 Wspaniała

10 Followers

About somehoww

 • Rank
  Przebojowy fragowicz
 • Birthday 04/03/2002

Profile information

 • Name
  Oskar
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Stuttgart

Information about Fragowicz

 • Nick
  somehow
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2
 • I play on servers
  CS 1.6 - ONLY DD2
  CS:GO - ONLY MIRAGE #02
  CS:GO - ONLY MIRAGE #03
  CS:GO - ONLY DD2/MIRAGE
  CS:GO - SURF
 • How did you find out about us?
  Z zakładki internet

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  IntelCore i7-6700k
 • Graphics Card
  GeForce 980 4GB
 • RAM
  Corsair 8GB
 • Keyboard
  Logitech G510S
 • Mouse
  SteelSeries Rival 310

Recent Profile Visitors

2,105 profile views
 1. Nikt nie ma o nic pretensji, było proszone o wyrażenie zdania, to je wyraziłem, nie wymyśliłem wszystkiego tak o Sobie. Rangi Faceitowe fakt, nie były czytelne na mniejszej rozdzielczości gry, co z resztą sam zgłaszałem Getowi, ale były kolorowe i miały niestandardowy wygląd. Czytelność jest polepszona, to fakt, ale sam wygląd dla kogoś kto gra w tą grę dłuższy okres czasu i naoglądał się już defaultowych rang jest monotonny. Tak jak powiedziałem, wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i gustu więc nie widzę większego sensu w dyskusji o ich wyglądcie, każdy prędzej czy pózniej je zaakceptuje. Tak jak napisałem wcześniej, zmiany są na plus czyt. zwiększenie ilości rang i sam fakt że są autorskie Pozdro
 2. No nie zbyt, opinie na serwerze były za rangami Faceit i większość po czasie chwaliła to, oczywiście że na początku większość była sceptycznie nastawiona, ale z czasem opinia się bardzo zmieniła i już nikt nie miał ochoty na stare rangi. Przepraszam, ale rangi Faceit były różnorodne, miłe dla oka, te rangi wyglądają jak te zwykłe (poza ostatnimi czyt. 36-40) tyle że z cyferkami. I tak jak wtedy, było dużo narzekania, tak teraz jest go jeszcze więcej. To nie ma być hejt, tylko opinia, mi się one nie podobają i tyle, nie ujmuję nikomu pracy. Poza tym chyba zlę mnie zrozumiałeś, przyzwyczaić można się do wszystkiego, czy się to lubi czy nie
 3. Zmiany na plus, ale dopiero co każdy na serwerze przyzwyczaił się do rang Faceit i już są nowe..
 4. Chodzi o DM#2 i ochronę po respawnie, od razu po zrespieniu się jest się trafialnym, z reloadem nie wiedziałem.
 5. Hej, przychodzę z banalną prośbą o dodanie delayu po respawnie. Myślę że sekunda, dwie powinny wystarczyć, tak to zanim się odrodzi i wykona jakikolwiek ruch myszką już się umiera bo ludzie spawnkillują, a nawet potrafia czekać w miejscu respa i tapować. edit. Reload broni też dziwnie działa, raz po fragu reloaduje, raz nie jest jakiś ukryty schemat na to?
 6. 8000$ na serwerze to jest nic, ja po samej pistoletówce potrafie mieć 5000$+ oczywiście z Vipem, jeśli już taki bajer wprowadzić jak autokampa, to może na ostatnie rundy połowy/meczu?
 7. @ Ruku , jeśli oglądałeś powtórkę z włączonym radarem jesteś w stanie widzieć przeciwników i dać info, każdego w pobliżu Ci markuje.
 8. @ GET 1. Jeśli dałoby się to wyłączyć, na tak. 2. Zbyt wymyślne to. 3. Tarcze i autokampy to na pewno nie jest dobry pomysł, Deagle za 1$ jest idealnym rozwiązaniem. 4. Na tak. Nadal jest tam do lekkiej poprawy balans i to według mnie jest priorytetem bo graczom najbardziej się nie podoba. Rangi Faceit są czymś nowym, mi się podobają lecz ikonki w Tabeli na rozdziałce 4:3 są strasznie nie czytelne ale to mały problem. Mi VIP działa normalnie i nie miałem więcej hp niż powinienem
 9. Sytuacja z moim VAC banem wyglądała następująco, jak większość osób wie dostałem go kiedy byłem na urlopie, gdzie nawet nie miałem swojego PC, szczerze do dzisiaj sam mam tylko domysły, co mogło spowodować ową blokadę na moim koncie. Moim zdaniem blokada spowodowana była posiadaniem przeze mnie cheatów w folderze cs'a na laptopie, na którym grałem zanim kupiłem komputer mniej więcej 5-6 lat temu. Gdy zalogowałem się na steam na laptopie automatycznie zaczął aktualizować mi się CS:GO, co idzie w parze ze sprawdzeniem spójności plików gry. Pewnie ktoś zapyta dlaczego miałem cheaty w folderze z grą, otóż nigdy tego nie kryłem, że testowałem kiedyś cheaty, żeby pojąć jak one działają, jak to ogólnie wygląda i też poniekąd dla zabawy, jak mówię miało to miejsce długi okres czasu wstecz. To że testowałem i bawiłem się tym kiedyś, może nie jest czymś, czymś powinienem się chwalić, ale jest to prawda, więc to tutaj pisze. Osobiście mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nigdy ale to nigdy na tym koncie nie grałem nigdzie na czitach, czy to na naszych serwerach, matchmakingach czy też mixach z ekipą, skarg również nigdy na mnie nie było. To czy ktoś w to uwierzy czy nie, zostawiam wam do interpretacji. Wiem do czego zmierzasz, kłótnie i spory zawsze będą, ale czy było ich wiele? Nie wydaję mi się. Wspominasz zapewne o spinie z @ Ruku , mogę nadmienić że dzisiaj wraz z nim usiedliśmy na Discordzie i wyjaśniliśmy Sobie pewne sprawy przy obecności @ luter czy też @ Ricio i obiecaliśmy sobie że jeżeli miałbym wrócić na admina, będziemy robili wszystko dla dobra serwera i przestaniemy odwalać tą dziecinadę którą odwalaliśmy w przeszłości. Przeprosiliśmy się nawzajem, nie mówię że będziemy najlepszymi kolegami, ale na pewno będziemy siebie nawzajem szanować (przynajmniej mam taką nadzieję). Nawet jeśli moje podanie zostanie odrzucone, ten konflikt jest dla mnie zapomniany i nie mam nic za złe Maksowi, to też mam nadzieję że on wybaczy mi te wszystkie kompletnie niepotrzebne ataki w jego stronę. Napisałem podanie powrotne tylko w dobrej myśli, adminów tam brakuje przez co nie oszukujmy się serwer na tym traci. Zostawiam to do waszej oceny, decyzja jaka będzie taka będzie, pozdrawiam.
 10. Nick jakiego używasz: somehoww Wiek: 18 Zajmowane wcześniej stanowisko: Opiekun Only Mirage #2, Admin Only Mirage #1, Sędzia ocen CS:GO. Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Jako opiekun będą to gdzieś 3-4 miesiące, łącznie z adminowaniem 7 miesięcy. Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin Only Mirage #2 Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Stanowczość, neutralność, doświadczenie, chęć pomocy serwerowi od którego zaczęła się moja przygoda tutaj, dużo wolnego czasu więc będę wstanie nadrabiać braki.
 11. A Ty się od bana odwołujesz czy składasz skargę? Sam przyznałeś się do winy, admin zaproponował żebyś przeprosił ale ego nie pozwoliło więc dostałeś bana. Skoro masz admina na "kilku" sieciach powinieneś wiedzieć że obraza czy to admina czy wyrażanie się w sposób niecenzuralny do graczy jest karana banem a nawet jeśli na tych twoich sieciach jest inaczej, wystarczy wejść w regulamin tutaj obowiązujący i doinformować się co Ci grozi za te przewinienie. Przepraszam że się wtrąciłem ale takich ludzi nie trawię, pozdrawiam. Edit: 21 Minuta demka, *DEAD* POKLADY ESSY kubix16 KeyDrop.com : debile jebane *DEAD* kekew : zamknij pizde *DEAD* kekew : dzieciaku Tutaj @ cry ¿ podarował wam to i nawet nie zareagował 27:24- *DEAD* POKLADY ESSY kubix16 KeyDrop.com : DEBILE JEBANE BĘDZIE TAK KAMPIĆ JAK PIZDY *DEAD* [ V.I.P ] cry ¿ : Przepros cale tt. *DEAD* kekew : zamknij juz ta pizde *DEAD* [ V.I.P ] cry ¿ : Daje ci 10 sekund *DEAD* POKLADY ESSY kubix16 KeyDrop.com : DEFUJ DEBILE *DEAD* [ V.I.P ] cry ¿ : i ty tez kekw Na co Ty odpowiedziałeś, *DEAD* kekew : sklej pizde Myślę że nie trzeba nic więcej dodawać.
 12. Oskar swieconcy, pozdrawiam serdecznie fana mojego jedynego.

  1. somehoww

   somehoww

   Emilka, kto tu jest kogo fanem :D? Ale jak już jestem jedyny to niech będzie :) 

  2. moonlight

   moonlight

   Ja też fan :D

    

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy