Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'przeniesienie' .
-
Przenosiny forum Drodzy Fragowicze, Po zapowiedziach sprzed 2 tygodni, dziś w nocy, tj. 21.03.2022 przenieśliśmy stronę WWW na nowy hosting. Aktualnie strona znajduje się na dyskach opartych o protokół NVME, dzięki czemu są one szybsze nawet o 6-7 razy względem zwykłych SSD. Ponadto, technologia serwera WWW oparta jest na LiteSpeed, a nie zwykłym Apache, jak to miało wcześniej miejsce. Wszystko to powinno spowodować znaczące przyspieszenie ładowania strony. Dodatkowo, ilość dostępnych zasobów dla forum są większe, co pozwoli na przyjęcie większego ruchu. - - - Prosimy o wypełnienie ankiety i mamy nadzieję, że korzystanie z forum będzie teraz przyjemniejsze Dla głodnych wiedzy czym jest LiteSpeed oraz NVMe odsyłam do linków: a) https://jchost.pl/blog/litespeed-serwer-www/ b) https://dataspace.pl/blog/dyski-nvme-nowy-standard-przechowywania-danych/ @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Pozdrawiamy, FGTeam
- 5 odpowiedzi
-
- 47
-
-
-
-
- przeniesienie
- forum
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przeniesienie forum Drodzy Fragowicze, Niezmiernie miło jest nam poinformować Was, iż w dniu dzisiejszym tj. 02.10.2020 w ramach inicjatywy zapoczątkowanej od września o nazwie Nowy Początek Zmian, odbyła się migracja, które skutkowała przeniesieniem naszej strony na inny hosting! Testy forum potrwają około 2 tygodni, a to od Was w głównej mierze będzie zależeć, czy zakończą się one pozytywnie... Gorąca prośba do wszystkich... Zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystkim jeszcze odświeżył się adres IP naszej strony... Jednak duża część z Was z pewnością może bez problemu przeglądać nasze forum po tej zmianie, dlatego prosimy Was o pomoc: 1# Ankieta Na górze w temacie znajdziecie ankietę składającą się z 3 pytań, dlatego prosimy o jej wypełnienie. 2# Problemy Jeśli macie jakikolwiek problem lub znacie kogoś, kto zgłaszał Wam takowe z naszą stroną i nie może ich napisać osobiście, zgłoście ten problem tu w temacie. 3# Błędy Jeśli zauważyliście po przenosinach jakikolwiek błąd, np.: krzaki w wiadomościach, nieprawidłowe działanie obrazków czy inne drobnostki, zgłoście ten problem tu w temacie. --- [ UWAGA ! ] Jeśli ktokolwiek ma problem z wczytywaniem pewnych rzeczy na forum, zalecamy usunięcie ciasteczek! Instrukcja tutaj: --- Przypominamy, że testy forum na nowym hostingu potrwają 2 tygodnie! Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom, dlatego gorąco zachęcamy do wyrażania swoich opinii oraz podzielenia się wrażeniami lub wątpliwościami. Pozdrawiamy, FGTeam
- 26 odpowiedzi
-
- 40
-
-
-
- nowypoczątek
- przeniesienie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gracz dostał VAC"a na głównym koncie, a Wy za opłatą chcecie mu przenieść vipa na inne?
-
Link do usługi: Opis problemu: zakupilem niechcacy vipa na zlym koncie, https://steamcommunity.com/profiles/76561198926490014/ na tym koncie jest vip a moj main na ktorym chcialem miec vipa to https://steamcommunity.com/id/RIFT10 Uwagi: przepraszam za pomylke i prosze o jak najszybciej przeniesienie vipka
-
Rodzaj skina: Nazwa gangu: Rodzaj płatności: Link do skina: http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/10431-hq-joker-skin.html Kupiłem skina i pomyliłem nazwy Prawidłowa nazwa to : WhiteEagels Prosił bym o zmianę dziękuje
- 1 odpowiedź
-
- prośba
- przeniesienie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick/steam:id: Mef!u Chcę zmienić klasę: Chce przenieść vipa ze starego steama na nowy stary -STEAM_0:1:101584536 nowy -STEAM_0:1:149389852 Na nową klasę:- Reklama / SMS: SMS Jak można przenieść klasy premium za razem to też poproszę a jeśli za dodatkową opłatą to jedynie vip. Jeśli zły dział z góry przepraszam :)
-
Witam, mam takie pytanie czy jest mozliwośc przeniesienia vipa i klas premium z mojego starego steam id na nowy ? Oto nowy sid: STEAM_0:1:149389852
- 1 odpowiedź
-
- przeniesienie
- vipa
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, czy jest możliwość przeniesienia lvl'a z jednej klasy na drugą. Mam ninje 85 lvl, a chciałbym ten lvl przenieść na klasę Zabojca, mogę nawet dopłacić.
-
witam! chciałbym się spytać czy była by możliwość przeniesienia vipa na inny nick a dokładnie Gang Albanii Vipa kupiłem bez rejestracji w sklepiku
