Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wybory' .
-
Witajcie Fragowicze! W związku z niepewną sytuacją wśród moderacji, a także pogłoskami, iż aktualny Administrator Forum ( tj. @ oreo. ) prawdopodobnie nie wraca z urlopu, zdecydowaliśmy się na wyłonienie nowego Administratora Forum w nieco mniej wyrafinowany sposób. Wymagania: Obowiązują wymagania na moderatora, które są znacznie podwyższone: Zasady: Gracze karani na sieci nie mają możliwości uczestniczenia w konkursie. Osoby, które posiadają ostrzeżenia na swoim koncie nie mogą brać udziału w konkursie. Oczekujemy pełnoletności, więc udział może wziąć każda osoba, która ukończyła 18 lat. Wzór: Na wasze zgłoszenia czekamy do 15.04.2023 23:59 Śpieszcie się! Czasu jest naprawdę mało! Pozdrawiamy, Administracja Fragujemy.com
- 8 odpowiedzi
-
- 22
-
-
-
-
-
Witajcie! ? W internecie, telewizji, prasie czy to nawet na ulicach. Gdzie się nie obrócimy - wszędzie trąbią o nadchodzących wyborach. Jedni sypią złotymi radami i wskazują, przy którym nazwisku postawić krzyżyk, aby żyło się lepiej. Inni, całą swoją nienawiść wylewają na popularnych forach internetowych. Niektórzy zachęcają do pójścia na wybory, bo przecież każdy głos się liczy. Może to Ty będziesz osobą, która przesądzi o losach? Istnieje też część populacji, która krótko mówiąc wybory „ma gdzieś”. A czy Ty podjęłaś/podjąłeś już decyzje? Niedziela za pasem, dlatego chcę poznać Wasze zdanie na temat wyborów. Jaki Wy macie stosunek do nadchodzących wyborów parlamentarnych? Jakie uczucie wzbudza w Was ten temat? Czy jest jakiś punkt w programie wyborczym, który wydaje się być dla Was świetną inicjatywą, a który totalnym nieporozumieniem? Liczę na Wasze opinie. Pozdrawiam. Edit (bygi) 12.10.2019 r. 22:19 Temat zostanie zablokowany automatycznie o godzinie 23:59
- 15 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- wybory
- wybory 2019
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
