Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'informacja' .
-
Ważna informacja dotycząca serwera MIRAGE #02 Cześć, Z uwagi na niespodziewany problem z serwerem i jego tokenem, prosimy wszystkich graczy, którzy posiadają serwer w ulubionych o usunięcie go oraz dodanie ponownie. - - - Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ jeśli nie wykonacie tej czynności, tj. dodanie ponownie serwera do ulubionych, to niespodziewanie połączycie się z innym serwerem. - - - No dobrze, ale jakie jest IP serwera, czy ono się zmieniło? Nie, IP wciąż jest takie samo: 54.37.133.159:27015 lub mirage2.fragujemy.com - - - Informacja widnieje już na serwerze i będzie dostępna przez tydzień. Proszę stałych graczy, a w szczególności@ [CS:GO] Opiekun serwera MIRAGE #02 @ [CS:GO] Admin MIRAGE #02 o poinformowanie o tym wszystkich graczy. W razie pytań lub problemów pozostajemy do Waszej dyspozycji! @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz Pozdrawiamy, FGteam
-
- 29
-
-
-
- ważna
- informacja
- (i 4 więcej)
-
Czas na kolejny porządek w temacie rekrutacji do grup/gangów na serwerze MTA. Parę tematów już usunąłem, ale aby nie usunąć jakiegoś aktywnego tematu danej grupy, proszę o napisane tutaj w temacie czy wasza grupa w dalszym ciągu jest aktywna na serwerze, oraz czy temat twojej grupy ma nadal tutaj się znajdować. Dotyczy to liderów grup: @Kafel @RadeQQ @Sztaba12 @RareGun17 @FreeZy* @KrzysiuProPlejer @Kopia^^Angiee @Felix ^^ @Juniorr @XDELOOO @DanekS @zajcuu @Pro100WJanusza @AAAWARIA @RemiXX @Tr0ll @#Zonkilek*~ @LegEndARy @.:K!LL3R:. @Dynkaa*-(( Na zgłoszenie macie 7 dni od teraz (16.04.2018 - 23.04.2018). Co po tym czasie? Tematy liderów czy też autorów zostaną usunięte!
- 8 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- rekrutacja
- mta
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ważna informacja W dniu dzisiejszym, tj. 12.10.2016 o godz. 22:00 serwer MTA uległ wyłączeniu. Prosimy nie panikować - sytuacja jest już opanowana. Powodem wyłączenia nie jest problem natury sieciowej, ani żadnego skryptu, lecz naszego niedopatrzenia. Niestety, po ostatniej aktualizacji, backup serwera nie został również włączony, co oznacza, że wszystkie itemy zdobyte między 03.10 a dniem dzisiejszym zostały utracone. --- Kwestia oddawania itemów W związku z tym, iż nie jesteśmy w stanie zdiagnozować, kto jakie miał itemy, każdy otrzyma zwrot namiotów tylko i wyłącznie zakupionych. Backup został już prawidłowo włączony. --- Reset pojazdów Niestety, kopia pochodząca nie zawiera pojazdów, dlatego zostały one zresetowane. Chcemy Was zapytać, kiedy powinien odbyć się reset pojazdów? Za wszelkie niedogodności i utrudnienia ( mea culpa ) serdecznie przepraszamy. W przyszłości nie będzie już dochodziło do podobnych sytuacji, jak z dzisiaj. Pozdrawiamy, FGTeam
-
Ważna informacja - reset i aktualizacja Uprzejmie informujemy, iż w dniu 22.10.2016 ( sobota ) między 16:30 a a 17:30 odbędzie się bardzo ważna aktualizacja serwera. Celem aktualizacji będzie wdrożenie nowych binarek serwera w wersji 1.5.3 ( changelog: click ). Aktualizacja dotyczyć będzie również przebudowania mapy na serwerze tak, aby gracze odczuwali jak najmniejsze skoki FPS. Co więcej, odbędzie się reset aut, aby dodatkowo wzmocnić charakter zmian. Pozdrawiamy, FGTeam
- 22 odpowiedzi
-
- 7
-
-
- ważna
- informacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Oficjalna informacja z dzisiejszej awarii serwerów ( 03.11.2014r ) Sprawa dotyczy rzecz jasna serwerów: 4FUN, ZM, DD2, COD, GG. Pozdrawiam
- 6 odpowiedzi
-
- 7
-
-
- oficjalna
- informacja
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wreszcie doczekaliśmy się wszyscy upragnionego marca. Administracja FG ma zaszczyt poinformować społeczność Fragujemy, jakie zaszły zmiany w obecnym dniu. Największą nowość jaką chcemy ogłosić na miejscu pierwszym jest oczywiście rzecz jasna wygląd forum. Fragujemy.com cały czas prężnie się rozwija, coraz bardziej dążymy do profesjonalizmu w fachu. Uznaliśmy, że nie można tkwić tylko w jednym punkcie, skupując się tylko i wyłącznie na serwerach. Sieć musi rozwijać się pod każdym względem i tak oto doszliśmy do wniosku, że wypadałoby odświeżyć wygląd forum. Miejmy nadzieję, że oprócz dobrej zabawy, nowy styl pozwoli Wam użytkownikom spędzać na forum więcej czasu, patrząc na nie "lepszym" okiem, co pozwoli na dłuższe przebywanie i jeszcze większą zabawę. W związku z nowy stylem, wszystkie poprzednie 3 (blaisk, carbon-red, carbon-blue) zostały wyłączone i nie powrócą już absolutnie. Postanowiliśmy wydać forum o ciemnej szacie, a użytkowników, którzy byli przyzwyczajeni do blaisk mogę pocieszyć, że istnieje choć trochę szans na dostosowanie wszystkiego pod jasny styl (bo sam wolę jasne niż ciemne, szczerze mówiąc). Do tego wszystkiego doszło kilka istotnych animacji, kto odkryje to odkryje :-) Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z odświeżenia wyglądu forum. Wszelkie problemy, błędy, niedoróbki, nielogiczności, prosimy pisać w tym temacie. Poprawimy na pewno. Kolejną sprawą, drugą najważniejszą jest personalizacja, tzw. awanse. a) Bangarang otrzymuje awans do rangi Administratora. Będzie on głównie związany ze sprawami TS3, ale nie omieszka odrzucić Wasze podania, np. na serwerze DD2 :) Uzupełni rolę z enQ i miejmy nadzieję, że sprawdzi się w nowej funkcji - gratulujemy. b) blakk - tak, to nie żart. Powraca w wielkim stylu i zasiądzie na fotelu tzw. "policjanta", wypełniając braki ze strony pozostałych GM'ów. W tym przypadku liczymy na owocną współpracę i zdrowy rozsądek. c) Wreszcie udało się wybrać opiekuna - został nim Jasiunek. Miejmy nadzieję, że nowy opiekun serwera DD2 spełni się w swojej roli, nie zawiedzie nikogo i stanie się dobrym przykładem do naśladowania. Następne sprawy są następujące... Nowy serwer GG+DM! Start serwera dzisiaj w godzinach 14-16 - serdecznie zapraszamy! Zmienimy zasady funkcjonowania Stałego Bywalca. Doszliśmy do wniosku, że taka osoba musi coś mieć z tej rangi poza kolorkiem na forum, dlatego też umożliwimy Stałemu Bywalcowi do ubiegania się o darmowego slota na wybranym przez siebie serwerze dożywotnio. Jednak sam taki przywilej nie oznacza tego, że nie zmienimy zasad otrzymywania tej rangi. Wprowadzimy pewne restrykcje i zobowiązania, szczegóły dokładniej jutro. Obecni stali bywalcy pozostają na swoich stanowiskach i niczego nie stracą, będą mieli możliwość ubiegania się o slota na danym serwerze. -> reset rankingu na serwerach 4FUN i COD -> reset leveli na COD -> w związku z resetem, wprowadzamy aktualizację 2.5 ( szczegóły tutaj: http://fragujemy.com/topic/11719-zmiany-na-serwerze/page-2 ) -> nowe roundsoundy na serwerach: 4FUN, DD2 i COD -> zmiana klimatu zimowego na wiosenny (przedwiośnie) -> drobne zmiany Wprowadzone zostaną dodatkowe udogodnienia na serwery, np. na 4FUN zostanie poprawiony rank i top15 do poprzedniej wersji. Myślę że to tyle i o niczym nie zapomniałem. Wystartuje niebawem konkurs(y) - dlatego bądźcie z nami, nie pożałujecie!
- 28 odpowiedzi
-
- 11
-
-
- wielka
- informacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
