Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'perm' .
-
Jak bym coś miał to jaki to miałby sens odwołania się od bana bo nie rozumiem? Również nie podawał bym wam ss z innych moich kont oraz faceita
-
Prosze rozstrzyngac moja sprawe z banem nie zgadzam sie adminem ktory dal mi bana prosze o wyjasnienie calej sytuacji
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Admin nie posiada zdolności rozpoznawania cheaterów, mało tego kara dobrze grających graczy bez posiadania żadnych sensownych podstaw do nałożenia bana. Tak jak Sauri napisał z dema nice nie wynika, więc admin kompletnie do niczego się nie nadaje. Dzięki niesamowitym zdolnościom admina posiadałem bana na 2 dni za niewinność. Nick z gry: Emilia Nick osoby oskarżonej: paris TwojstaryPEEK Data zdarzenia: 28.07 około 0:50 Opis zdarzenia: Pewnego razu za górami i lasami siadłem sobie na komputerze i włączyłem serwer awp 1, jak się potem okazało graczy nie było zbyt wiele w tym czasie ,więc doznałem olśnienia i zapytałem samego siebie: Dlaczego by nie spróbować serwera awp 2 ? gra tam w tym momencie więcej graczy Tak jak pomyślałem tak zrobiłem. Dołączyłem do antyterrorystów na mapie kox i zacząłem fragować ile się tylko dało, byłem niemiłosierny robiąc 47 fragów. Zazdrosny admin paris TwojstaryPEEK rwał włosy z głowy z myślą jak to możliwe że nowe konto może tak grać ? Psycha w pewnym momencie siadła adminowi i dał mi perma bez jakichkolwiek podstaw do tego. Dowód: Dowodem jest całokształt umiejętnosci admina.
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Jakiś randomowy mod dał mi perma za rzekomo posiadanie wh Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Emilia Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę| paris StaryPEEK Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 28.07.2022 okolo 00:50 Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę wbiłem sobie po raz pierwszy na serwer awp 2, wcześniej grałem awp 1 i nie było dużo graczy wiec chcialem wyprobować serwer awp 2, narobilem sobie 50 fragów na dzieciach na mapie po czym dostałem perma za rzekomo posiadanie wh, poprawcie jakość adminów bo żalosne jest to że musze pisać skarge. Nie pozdrawiam admina i zalecam kontrole u okulisty. Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów Posprawdzajcie sobie demka, nagrywalem też jak gralem na awp 1 wiec też moge podeslać jak będzie trzeba.
-
@ Pasha wydaje mi się że jesteśmy dobrymi detektywami.?
