Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'bez' .
-
Dobry dzień - w tym poradniku pokażę Wam jak zaktualizować system do wersji Windowsa 11 bez wymaganych wymagań, czyli np. TPM 2.0. Poradnik jest zrobiony w dwóch większych podpunktach. Pierwszy z nich pozwala Wam obejść wymagania, a drugi jest poradnikiem instalacji. Generalnie poradnik został stworzony bez żadnych zdjęć, lecz wydaje mi się, że tak czy siak sobie większość chętnych poradzi. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ OBEJŚCIE WYMAGAŃ 1. Włączacie edytor rejestru. WIN+R i wpisujecie "regedit". 2. I wklejacie na górze tą ścieżkę - Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup 3. Następnie prawym przyciskiem myszy naciskacie na puste pole i tworzycie -> Nowy -> Wartość DWORD [ 32 Bitowa ] 4. Zmieniacie nazwę wartości na - " AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU " 5. Naciskacie prawym na wartość i "Modyfikuj", a następnie zamiast " 0 " wpisujecie " 1 ". ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ INSTALACJA WINDOWS 11 1. Wchodzicie na stronę na której pobierzecie instalator Windowsa 11, odnośnik - https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows11 2. Pobieracie z drugiego "linku", czyli "Pobierz obraz dysku z Windows 11 (ISO) dla urządzeń x64" przed pobraniem na dole w rubryce "Kliknij przycisk Pobierz" zaznaczacie opcję "Windows 11 (ISO) dla urządzeń x64" A następnie klikacie na dole "Pobierz teraz". Następnie wybieracie język produktu, czyli w większości "Polski" i klikacie opcję pod tym. Klikacie "Pobierz – Windows 11 Polski", a pod tym macie opcję "64-bit download", którą naciskacie. 3. Po pobraniu instalatora odpalamy folder, w którym się znajduję, a razem z tym odpalamy CMD. Aby włączyć CMD klikamy przycisk windowsa oraz wpisujemy w wyszukiwarkę "CMD" pojawia nam się " Wiersz Polecenia ", który uruchamiamy za pomocą opcji administratora. 4. W wierszu poleceń wpisujemy literkę dysku, na którym jest zainstalowany instalator Windowsa 11, czyli np. "F" A teraz komendy, które wpisujemy w Wierszu Poleceń, po każdej komendzie naciskacie "Enter". f: [Teraz kopiujecie ścieżkę "sources", czyli np. f:\sources] i lecimy dalej -> cd F:\sources cd.. cd sources setupprep.exe /product server Automatycznie przeniesie Was do instalatora Windowsa 11. Poradnik jak napisałem bez zdjęć, lecz mam nadzieję, że każda chętna osoba bezproblemowo sobie z tym poradzi.
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza:Admina Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę:ban za cheaty Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze bubakubaania Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę-Vertti Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.09.2023 15 coś Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę:gram clutcha 1v1 wiem że przeciwnik jest na rampie plantuje trzymam rampe po czasie nie peek przeciwnika peek pałac i dostaje bana Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów http://800821.node57.pukawka.pl/dem-de_mirage-1695476119-1695478399.zip lub ten http://800821.node57.pukawka.pl/dem-de_mirage-1695474296-1695476117.zip przepraszam że nie sprawdze dokładnie ale nie moge obejrzeć dema
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza vertti Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę:Zbanował mnie za cheaty bez podstawnie,za legit akcje Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze:bubakubaania Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę-vertti Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.09.2023 Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę: grałem clutch 1v1 zaplantowałem pake stałem za boxem na stantardzie patrzyłem rampe wychylam pałace z boxa zabijam ban oczywiscie widziałem przed że mój przeciwnik jest na rampie bo go widziałem jak uciekał odemnie a że długo nie peekował peek pałac po kill ban Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów:nie mam
-
Gabe Follower pokazuje pierwszy gameplay z CS:GO, który został przeniesiony na silnik Source 2. W sieci pojawiła się bardzo głośna informacja o tym, że przeniesiono CS:GO na silnik Source 2. Tak, jest to prawda i jak najbardziej to się udało. W sumie zajęło to 6 miesięcy, ale niestety nie zrobiło tego Valve. Jest to projekt społecznościowy, który wyprzedził deweloperów. Osoby za niego odpowiedzialne same przepraszają Valve, że tak się stało. CS:GO na Source 2 Mimo tego, że projekt nie jest bezpośrednio od Valve, to i tak warto się tym interesować. Jest to bowiem bezpośrednia prezentacja możliwości i tak naprawdę tego, jak to wszystko będzie wyglądać już oficjalnie. Jak dotąd jest to projekt społecznościowy, ale już trwają nabory twórców map etc. LINK DO VIDEO : KLIK Gameplay wygląda dobrze i chyba jest najlepszym do tej pory przykładem tego, jak CS:GO będzie się prezentować na nowym silniku. Na ten moment nie ma żadnych informacji o tym, kiedy Valve zrobi to w oficjalny sposób. Gabe Follower wspomina jedynie, że CS:GO na Source 2 nie wyjdzie w tym miesiącu. Valve na pewno robi ruchy w kierunku zmiany silnika, ale niestety wszystko to dzieje się za kulisami i mało osób ma do tego dostęp. źródło
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Admin nie posiada zdolności rozpoznawania cheaterów, mało tego kara dobrze grających graczy bez posiadania żadnych sensownych podstaw do nałożenia bana. Tak jak Sauri napisał z dema nice nie wynika, więc admin kompletnie do niczego się nie nadaje. Dzięki niesamowitym zdolnościom admina posiadałem bana na 2 dni za niewinność. Nick z gry: Emilia Nick osoby oskarżonej: paris TwojstaryPEEK Data zdarzenia: 28.07 około 0:50 Opis zdarzenia: Pewnego razu za górami i lasami siadłem sobie na komputerze i włączyłem serwer awp 1, jak się potem okazało graczy nie było zbyt wiele w tym czasie ,więc doznałem olśnienia i zapytałem samego siebie: Dlaczego by nie spróbować serwera awp 2 ? gra tam w tym momencie więcej graczy Tak jak pomyślałem tak zrobiłem. Dołączyłem do antyterrorystów na mapie kox i zacząłem fragować ile się tylko dało, byłem niemiłosierny robiąc 47 fragów. Zazdrosny admin paris TwojstaryPEEK rwał włosy z głowy z myślą jak to możliwe że nowe konto może tak grać ? Psycha w pewnym momencie siadła adminowi i dał mi perma bez jakichkolwiek podstaw do tego. Dowód: Dowodem jest całokształt umiejętnosci admina.
-
Skarga na: admina Nick podczas gry: Stanczyk Nick osoby oskarżonej: fr0uzUUU [Michałek] Dlaczego składasz skargę: Ban za ez na 720 minut bez jakiegokolwiek ostrzeżenia Data zdarzenia: 19.05.2021 Opis zdarzenia: Graliśmy w przeciwnych drużynach, frOuzUUU chciał mnie zanożować co mu się nie udało, zostało mi 1hp co było dla mnie śmieszne i fartowne dlatego napisałem na czacie "ez xd", myślałem ze weźmie to żartobliwie ale chłopak się chyba spiął i po 3 sekundach dał mi bana na 720 minut bez żadnego upomnienia.
- 2 odpowiedzi
-
Skarga na: Admina Nick podczas gry: Maly HeadShot Nick osoby oskarżonej: Hexo Dlaczego składasz skargę: Chłop jest adminem nie wie co to rolka a co autobh lub auto gsy Data zdarzenia: 10 minut temu serwer dd2 ban tydzien za rolke i ogar bh ze slowem Opis zdarzenia: jeździłem na bh z slowem po kroku dostaje bana tydzień za skrypty xD Dowód: Ban na tydzien przez tego admina XD
-
Witam, chciał bym spytać czy wiadomo coś bo zbugowanych podmiankach dźwięków broni, bo nie ukrywam tak się grać nie da, są podstawowe dźwięki i w dodatku są one takie że jak ktoś strzela do cb to nie wiadomo z której strony a chciałbym jeszcze przed restartem aut pograć "normalnie"
