Jump to content

Emilia

Fragowicz
 • Content Count

  22
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Positive

About Emilia

 • Rank
  Początkujący fragowicz

Profile information

 • Sex
  nie wiem

Information about Fragowicz

 • Nick
  Emilia
 • I play on servers
  CS:GO - AWP #01

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Admin nie posiada zdolności rozpoznawania cheaterów, mało tego kara dobrze grających graczy bez posiadania żadnych sensownych podstaw do nałożenia bana. Tak jak Sauri napisał z dema nice nie wynika, więc admin kompletnie do niczego się nie nadaje. Dzięki niesamowitym zdolnościom admina posiadałem bana na 2 dni za niewinność. Nick z gry: Emilia Nick osoby oskarżonej: paris TwojstaryPEEK Data zdarzenia: 28.07 około 0:50 Opis zdarzenia: Pewnego razu za górami i lasami siadłem sobie na komputerze i włączyłem serwer awp 1, jak się potem okazało graczy nie było zbyt wiele w tym czasie ,więc doznałem olśnienia i zapytałem samego siebie: Dlaczego by nie spróbować serwera awp 2 ? gra tam w tym momencie więcej graczy Tak jak pomyślałem tak zrobiłem. Dołączyłem do antyterrorystów na mapie kox i zacząłem fragować ile się tylko dało, byłem niemiłosierny robiąc 47 fragów. Zazdrosny admin paris TwojstaryPEEK rwał włosy z głowy z myślą jak to możliwe że nowe konto może tak grać ? Psycha w pewnym momencie siadła adminowi i dał mi perma bez jakichkolwiek podstaw do tego. Dowód: Dowodem jest całokształt umiejętnosci admina.
 2. Wytknąlem ci autokorekty bo to TY pierwszy skrytykowałeś mój język w poście, który został wysłany nieprawidłowo. Gubisz się w zeznaniach, nigdy nie zaczynam konfliktu jeżeli ktoś mnie wcześniej nie sprowokuje. Twoja chęć do pomocy skupiała się głownie na tym że napisałeś że wybrałem nieprawidłowe miejsce na post, reszta to tylko i wyłącznie krytyka w moją stronę. To prawda napisałem że administracja z serwera awp 2 jest mniej bystra od tej z awp 1 ponieważ na awp 1 nie zaszła taka nieprzyjemna sytuacja, a gralem tam dość sporo robiąc z niczego top 13, i to zdanie utrzymuje ponieważ jest ono stwierdzeniem faktu. Nie widzę nic obrazliwego w stwierdzeniu że jakiś admin jest mniej bystry od drugiego, zawsze ktoś musi być gorszy żeby inna osoba była lepsza, stwierdzam że admin nie spełnił swojego zadania, miał obserwować i nadawać kary słuszne, więc gdy nie spełnia swoich obowiązków musi się liczyć z krytyką. Napisałem że okulista się przyda dla admina bo niestety jest w tym trochę prawdy. Jeżeli admin kara ludzi za dobrą grę to widać że kompletnie nie nadaje się na to stanowisko.
 3. jakbyś przeczytał zdanie " niezbyt też mile zachowanie moderatora forum który pisze takie rzeczy" poprawnie zauważyłbyś że nie jesteś moderatorem forum więc nie do ciebie jest kierowane to zdanie. Nie mam zamiaru martwić sie ortografią ponieważ kompletnie mi na tym nie zależy, to nie jest miejsce gdzie bym przejmował sie takimi sprawami Ty zaprezentowaleś zerowy poziom kompetencji admina, zdolność rozpoznawania cheaterów to jedyna umiejętnosć którą powinieneś posiadać. I nawet tego nie posiadasz
 4. Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Jakiś randomowy mod dał mi perma za rzekomo posiadanie wh Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Emilia Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę| paris StaryPEEK Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 28.07.2022 okolo 00:50 Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę wbiłem sobie po raz pierwszy na serwer awp 2, wcześniej grałem awp 1 i nie było dużo graczy wiec chcialem wyprobować serwer awp 2, narobilem sobie 50 fragów na dzieciach na mapie po czym dostałem perma za rzekomo posiadanie wh, poprawcie jakość adminów bo żalosne jest to że musze pisać skarge. Nie pozdrawiam admina i zalecam kontrole u okulisty. Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów Posprawdzajcie sobie demka, nagrywalem też jak gralem na awp 1 wiec też moge podeslać jak będzie trzeba.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy