Skocz do zawartości
Emilia

[KOSZ] Skarga na admina za perm bez podstaw ku temu, zero znajomosci gry

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: admina 
Dlaczego składasz skargę: Admin nie posiada zdolności rozpoznawania cheaterów, mało tego kara dobrze grających graczy bez posiadania żadnych sensownych podstaw do nałożenia bana.
Tak jak Sauri napisał z dema nice nie wynika, więc admin kompletnie do niczego się nie nadaje.
Dzięki  niesamowitym zdolnościom admina posiadałem bana na 2 dni za niewinność.
Nick z gry: Emilia
Nick osoby oskarżonej: paris TwojstaryPEEK

Data zdarzenia: 28.07 około 0:50
Opis zdarzenia: Pewnego razu za górami i lasami siadłem sobie na komputerze i włączyłem serwer awp 1, jak się potem okazało graczy nie było zbyt wiele w tym czasie ,więc doznałem olśnienia i zapytałem samego siebie: 
Dlaczego by nie spróbować serwera awp 2 ? gra tam w tym momencie więcej graczy 
Tak jak pomyślałem tak zrobiłem. Dołączyłem do antyterrorystów na mapie kox i zacząłem fragować ile się tylko dało, byłem niemiłosierny robiąc 47 fragów. 
Zazdrosny admin paris TwojstaryPEEK rwał włosy z głowy z myślą jak to możliwe że nowe konto może tak grać ?
Psycha w pewnym momencie siadła adminowi i dał mi perma bez jakichkolwiek podstaw do tego.

Dowód: Dowodem jest całokształt umiejętnosci admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele graczy którzy dostają bana przez pomyłkę, admini to też ludzie i popełniają błędy, Ty po dostaniu bana zamiast spokojnie napisać odwołanie, to wypisujesz na prawo i lewo jak to Cię dany admin nie skrzywdził, dostałeś ub więc przestań spamować na forum bezsensownymi skargami.

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez [e-SporTEAM] hOpeXs
      Wyobraź sobie mój drogi kolego że masz problem z którym udajesz się do admina a on nie reaguje na to co piszesz i brak z nim komunikacji.
      GT i topka na serwerze to nie wszystko.
      Pozdrawiam.
    • Przez 666D2
      Tutaj chciałbym nadmienić, że brakuje szerszego kontekstu mojej "dyskusji" z graczem "BEKA".  Ciężko tutaj go osadzić na podstawie jednej wiadomości z czatu.
    • Przez przecinek
      ale czy ja w którymś momencie powiedziałem, że nie masz przyjaciół? Zwyzywałeś mnie, więc w ramach odpowiedzi powiedziałem ci, że możesz tak mówić do kolegów, ale żebym nie trafił w Twój czuły punkt, bądź żeby ci nie było przykro, zaznaczyłem, że możesz tak powiedzieć o ile ich masz, więc ja nie zauważam ataku, aczkolwiek w Twojej wypowiedzi tak.
       
      Jak następnym razem wejdziesz na serwer, to proszę nie graj AK, bo mi się to nie podoba i mi to uprzykrza życie, a to jest 4FUN, a nie 4 UPRZYKRZAJMY-ŻYCIE-INNYM, abstrachujac od tego, że przykro mi, że CS to Twoje życie.  
      Ty jednak jak coś powiesz, to lepiej, żebyś się nie odzywał. 
       
      @ Raien
       
      Oczywiście, wyjaśnieniem sytuacji jest fakt, że bana dostał za obrażanie admina, to co napisał, jest to zredagowana i skrócona jego wypowiedź po to, aby wyszło na plus dla niego. Ban dla mnie jak najbardziej słuszny.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności