Witam, chciał bym spytać czy wiadomo coś bo zbugowanych podmiankach dźwięków broni, bo nie ukrywam tak się grać nie da, są podstawowe dźwięki i w dodatku są one takie że jak ktoś strzela do cb to nie wiadomo z której strony a chciałbym jeszcze przed restartem aut pograć "normalnie"