Jump to content

Szyderca

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  3,163
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  57

Szyderca last won the day on March 11 2018

Szyderca had the most liked content!

Community Reputation

1,843 Mistrzowska

About Szyderca

 • Rank
  Szara Eminencja
 • Birthday 11/25/1986

Profile information

 • Name
  Majk
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Olsztyn

Information about Fragowicz

 • Nick
  x_warrior
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZOMBIE

Contact with Fragowicz

 • GaduGadu
  261996

Recent Profile Visitors

7,962 profile views
 1. Skoro już pytasz to odpowiem - ten temat nie jest o mnie, ale skargi na siebie i tak nigdy nie napiszę. Teraz oczywiście zakładam jakąś banicje i same "kosy w plecy", bo pokazałem jak Twój administrator nadużywa funkcji, też norma ?. Nikt nie ma jaj żeby takie rzeczy wyciągać, a przez to na serwie syf jak ja pierdole.
 2. Skarga na: admina Nick podczas gry: Nieskazitelny Michal Nick osoby oskarżonej: @ danse. Dlaczego składasz skargę: Nadużywanie funkcji; nie tak dawno sam zalecał składanie skargi na osoby łamiące regulamin więc proszę... Data zdarzenia: 6 lipca 2020, mapa zm_crystal, 21:41-22:17 Opis zdarzenia: @ GET demo patrzymy od 34 minuty. W kolejności: 1. zainfekowanie siebie 2. szyszka i szyderczy śmiech 3. dodanie sobie ~16k kasy 4. szalony 5. szyszka 6. szalony i koniec mapy. Polecam oglądać z dzwiękiem. Ogólnie na tej mapie to wydaje się, że jest przyzwolenie na wszystko, ale już nie mam ochoty o tym pisać, bo akcji jak w minucie 33 (wejście HM do TP w którym jest ZM i zarażenie jest więcej, generalnie krzywych akcji). Oczywiście bez jakiejkolwiek reakcji. Dowód: Link do dema HLTV: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2007062141-zm_crystal-1594064460-1594066620.zip Z wiadomych względów, żeby demo nie przepadło mam je również u siebie (w razie potrzeby).
 3. Oczywiście, że tak, bo tylko noname serwerowy dostał bana dla zadowolenia reszty z nadzieją, że się nie odwoła (mimo, że strzelały 2-3 osoby). W kampie byli: ruska.. (tak ją nazywacie, więc nie zmieniajmy tego) Michalek gruba kicha. illusion gumis deserek Jeśli chodzi o omawianą akcję (jedyna podstawa do nadania bana...) to...: Start akcji: 15:40 deserek +b - na chuj z kampy wychodzić jak zombi jest obok ? Szalony i jeb - kolejny brudas ZM do zabicia, komplety idiotyzm Michalek +b - strzelanie w niezamrozone ZM w kampie HM gruba kicha. -b - brak podstaw do bana (strzelał w ZM za kampą, w szalonego który zdążył wyjść, później nic więcej) illusion -b - nie strzelał, rzucal he/fb gumi$ +b - wpychał ZM, perfidnie - to on powinien wylecieć z banem na ładnych kilka h ruska- powiedziałbym, że czysto, dwa strzały ... bez większego znaczenia Na podstawie dema ... Mam wrażenie, że oglądacie te demka "na odpierdol". @ SPORTOWA WARSZAWA (L) , dema są na stronie, nie ma potrzeby wrzucania zew. hosting: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2006262149-zm_fox-1593200940-1593203100.zip @ danse. może ogarnie temat. Post wnoszący coś do tematu nie zasługuje na warna
 4. To tak: Dam powiedzmy 7/10 bo bo bo.... 16 wersów jest, tekst trzyma się kupy, a i w porównaniu do innych hot16 wypada lepiej. Jednak noszenie ciemnych szkieł w ciemnym pomieszczeniu nie jest zbytnio mądre (można się np. uderzyć małym palcem o kant szafki :P), bo zakładam, że nie jest to światłowstręt albo jakaś choroba wzroku :F
 5. Kobitki na ZM zwykle okazywały się dobrymi adminkami i zostawały na dłużej. Ja to widzę tak: myślę, że masz spore szanse, aczkolwiek w tej chwili jest może zbyt wcześnie. To kwestia zaufania i nabycia wprawy na ZM - przyjdzie z czasem. Widać, że rokujesz więc nawet jeśli podanie zostałoby odrzucone, spróbuj ponownie po 2-3 tygodniach zachowując oczywiście czyste konto i nieskalany nick :P. Wyjdzie przy okazji czy to nie słomiany zapał. Ode mnie póki co leci niestety minus, a tego puszka to przeskanujcie porządnie Pamiętaj, że ostateczna decyzja zależy od opiekuna, która może być inna niż osób które się wypowiedziały wyżej. A tak na boku: Tak samo ja mogę napisać, że chodzą takie słuchy o grze adminów, ale przecież nie opieramy się na plotkach i opiniach wyssanych z palca, prawda ?
 6. OMFG, nawet nie bylo cie przy tej sytuacji, ale wiesz najlepiej. Po co ty w ogóle się wtrącasz nie znając omawianej akcji... litości. Każdy kto to widział, miał lekki niesmak. Typ nie spamował, nie mówił nic przez mikro itd. Dostał mute dla przykładu... ot tak. Propo skarg na adminów - to nie ma sensu Zgłoszony z demkiem rozpiską itd, nic to nie dało. @ In Qontrol by Q-dance z nl , czas, żebyś sobie odpuścił, bo już się zaczynają groźby, będziesz na siłę banowany czy to za podkladke, fake info, "spam" itd. Tak się to wszystko kończy. @ kZa - postawa godna admina.
 7. Tylko widzisz, jak ktoś non stop dostaje bany za to samo (podkladki) i nie wyciąga żadnych wniosków - na 4h, pozniej 1d, 3d, tydzien, 3 tygodnie to cóż, po co kogos takiego żałować ? Haxy to jedno, nie mają szans, ale każdy normalny gracz tak - nikt od razu z permem za podkładkę nie leci... A to jak najbardziej trafne - np. mute, za namawianie graczy do "rtv", zwykle pisanie na chat, bo adminowi mapa odpowiadała . Gruba przesada.
 8. Na małych mapach powinny być wyłączone. Jak na moje, to Nesty nie potrafi tego zrobić, inaczej to już dawno byłoby wprowadzone w którymś z poprzednich update serwera ;).
 9. Lepsze to niż nic, wówczas menu normalne może zostać (tzn. bez koniecznosci uzywania >5). I fajnie byłoby mieć w końcu blokady szyszek na mapach albo ograniczenie możliwych do kupienia w sklepie.
 10. Wszystko rozumiem, po prostu czytam co jakiś czas niektóre wypowiedzi , skargi, odwołania etc. i ciężko jest "przejść obok", tym bardziej, że pozostają bez jakiejkolwiek reakcji. Dlaczego nikt tego nie widzi ?! Ja patrze ten jeden dział, zdaje sobie sprawę, że Tobie byłoby ciężko się skupiać tylko tam. Tak swoją drogą. Raportowanie, pisanie do czerwonych (albo moderatorów) nic nie daje, mimo faktów podstawionych na tacy pod nos. Nie jest tajemnicą, że Administracja trzyma się razem, a szary użytkownik niewiele może. I na pewno nie tylko ja tak to widzę, znajdzie się takich osób sporo więcej. Jakikolwiek obiektywizm od dawna jest zatracony całkowicie. To tak jak z PISem - mamy władze, możemy wszystko, a niewygodnych (taki np. Grodzki) się pozbyć. Stare, ale na czasie. Więcej już się nie wypowiadam, co musiałem dodałem. Trzymaj się.
 11. @ GET Z regulaminu działu: Ważne informacje... Świadkowie zdarzenia nie są uznawani za dowód wiążący w sprawie. [...]zabrania się komentowania skarg w jakikolwiek sposób przez osoby trzecie! Swój post uzasadniam słowami Michałka - osoba trzecia tak jak i ja (więc albo obaj zasłużyliśmy na ostrzeżenia albo żaden), brak dema, rozpiski, "ktoś tak powiedział", "napisał na say". Nikt tak naprawdę nie dodał dema w tym temacie na co zwróciłem uwagę.
 12. Jakieś demo na potwierdzenie czy wierzymy sobie na słowo ?
 13. @ Siwy ? Temat wchodzenia matki ZM do kampy przy starcie rundy znowu poruszony (prawie rok czasu) - poczytaj tutaj, mądre słowa: Rozróżnij dwie kwestie - wchodzenie matką do kampy (=szybka runda dla HM, strzał w kolano dla ZM) oraz blokowanie.
 14. Dookoła to tak, ale na odległość... Zielony był OK, wystarczylo wylaczyc latarki
 15. A może jednak by wrócić do zielonych noktowizorów ? Ten biały... no nie wiem, jakoś lekko psuje klimat, pewnie daje ten sam efekt, ale odnoszę wrażenie, że jednak niewiele poprawia widoczność.
×
×
 • Create New...