Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'blokowanie' .
-
to fakt tak było
-
Skarga na: gracza Dlaczego składasz skargę: Trochę chuj*we zachowanie Nick z gry: Crazy Nick osoby oskarżonej: na pełnej Data zdarzenia: Dziś godzine temu Opis zdarzenia: Akcja zaczyna się 28:32 gdy pan na pełnej zaczyna wchodzić po skrzynkach, po 2-3 sekundach zaczyna się mutli, kolega będąc matką staje u góry w miejscu blokując mnie i nie dając mi możliwości wejść dalej. Jak na moje trochę słabe zachowanie.. Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2211061500-zm_fa_world_3-1667743200-1667745300.zip
-
Coś mi się zdaje że to bracia Fakir xD
-
hej chcialbym zglosic blokowanie przez gracza zielona :)
- 2 odpowiedzi
-
- blokowanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na demku widać co innego w ogóle nie próbowałeś wyjść stamtąd bo to ty blokowałeś innych jako matka zombie więc nie kłam.
-
Witam. Dziś grając na dd2_go wyskoczył mi problem "Coś blokuje system VAC na Twoim komputerze. Nie możesz grać na zabezpieczonych serwerach." Gdy kliknę "ok" wysyłają mnie do pomocy steam: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837 Ale nic z tego nie rozumiem, bo to dość skomplikowane. Pomysły?
- 7 odpowiedzi
-
- blokowanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick podczas gry:SuQ Nick admina: wpisz tu nick admina banującego Powód bana: blokowanie Data zdarzenia: 15:40 Opis zdarzenia: Dostełem bana na godzinie za rzekome blokowanie. Dleczego to nie wiem. demka jeszcze nie ma ale jak bedzie to jest jedyny dowód ktorym sie mogę posłużyć. wchodziłem pierwszy do kampy nie wiem czy ktos mnie zblokowal czy jak ale bylem juz w kampie i dostelem bana prosze o czybkie rozpatrzenie odwołania gdyż chę jeszcze pograć przed sylwkiem. Dodadkowo jest to nie pierwszy ban wczesniej dostałem od michałka ? Po czym sie chyba mścił i za to ze za dobrze mi szło bo dostawałęm kicki Dodam, ze gdy gracz nie moze trafić do kampy i za to jest banowany no to ja podziekuje za gre na takim serwerze z takimi adminami
-
Grasz o nicku K4MP3R blokuje teraz na serwie prosze o pomoc
-
Jakis czas gram u was na serwerze i zauwazylem pewien "fenomen" a mianowicie --blokowanie--. Nie ma mapy ,aby ktos (jakis człek) nie zabloowal wejcia "zywym" do kampy bo przeciez po co wpuszczac...lepiej nie wpusic . Admini bardzo rzadko (lub wcale?) nie reaguja na takie zachowanie . Prosze o zrobienie z tym porzadku :(
-
W ostatnim czasie zauważyłem, że na serwerze wałkujemy góra 3 mapy: * Mirage (!) * Cache (!) * Inferno Co myślicie, żeby wprowadzić blokadę podczas vote na 2 ostatnio grane mapy? Wprowadzi to większą różnorodność i dynamikę do rozgrywanych meczy.
- 6 odpowiedzi
-
- blokowanie
- ostatnich
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
blokowanie reklam wyskakujacych w aplikacjach- android
bolek_stw opublikował(a) temat w Dyskusje wokół urządzeń mobilnych
Witam jak w temacie :D blokowanie reklam wyskakujących w aplikacjach android znacie rozwiązanie ?- 2 odpowiedzi
-
- blokowanie
- reklam
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przedstawiam Wam plugin na blokowanie botów reklamujących ze zmiennym nick`iem. Ban dodawany jest na IP. Plugin nie jest mojego autorstwa. Plugin jest zmodyfikowany specjalnie na potrzeby oszukańczej sieci <Ciach!>, która takowymi botami reklamuje swoje serwery na większości sieci. Plugin zmodyfikowany przez MUZZIK. sma #include <amxmodx> new const PLUGIN_NAME[] = "[Other] Blokowanie/Banowanie spamu/bota"; new const PLUGIN_VERSION[] = "1.0"; new const PLUGIN_AUTHOR[] = ""; new bool:g_bCanSay[ 33 ]; public plugin_init(){ register_plugin( PLUGIN_NAME, PLUGIN_VERSION, PLUGIN_AUTHOR ); register_clcmd( "say", "checkSay" ); } public client_putinserver( id ) g_bCanSay[ id ] = true; public client_disconnect( id ) g_bCanSay[ id ] = false; public checkSay( id ){ if( g_bCanSay[ id ] ){ return PLUGIN_CONTINUE; } else{ new iPlayerIp[ 17 ]; get_user_ip( id, iPlayerIp, charsmax( iPlayerIp ), 1 ); server_cmd( "addip 60.0 %s", iPlayerIp ); log_to_file( "spambot.log", "Bot has been banned ip %s", iPlayerIp ); return PLUGIN_HANDLED_MAIN; } return PLUGIN_CONTINUE; }
- 2 odpowiedzi
-
- blokowanie
- botów
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Moja propozycja to antyblock czyli przenikanie przez siebie na początku rundy przez 15-25s. Dlaczego? Niektóży nie maja bindow na drop, sklep,ks,modele i wpisując to betonują respa.
- 1 odpowiedź
-
- anty
- blokowanie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
