Jump to content

Eslowy

[CS:GO] Senior Admin ONLY AWP
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Eslowy last won the day on December 6 2019

Eslowy had the most liked content!

Community Reputation

21 Positive

About Eslowy

 • Rank
  Śmiały fragowicz
 • Birthday 05/02/1996

Profile information

 • Name
  Damian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Sandomierz

Information about Fragowicz

 • Nick
  Eslowy
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - MULTI ARENA
  CS:GO - DEATHMATCH
 • How did you find out about us?
  Z grupy steam

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  Intel Core I5 7300 HQ
 • Graphics Card
  Nvidia GeForce GTX 1050
 • RAM
  8GB
 • Keyboard
  Jakaś jest
 • Mouse
  Razer Deathadder Elite
 • Smartphone
  Huawei P20 lite

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

732 profile views
 1. Jestem na NIE. Powód: -wiek (wydaje mi się że jeszcze jesteś za młody na sprawowanie tej funkcji) -bany na serwerze za obrażę graczy oraz admina (jestem uczulony na te sprawy) Nie mogę cię ocenić na podstawie gry i reszty czynników, bo dopiero co wróciłem z urlopu i nie widziałem jak się zachowujesz na serwerze. Myślę, że jak naprawisz swoje błędy i napiszesz kiedyś później podanie będzie inne orzeczenie z mojej strony. Pozdrawiam
 2. Byłbym na takie małe "tak" , poprzednicy wytłumaczyli wystarczająco temat wieku więc go pomijam.Jednak zgodzę się z tym że pomimo dużego wykresu czasu grania na serwie, kojarzę tylko twój nick z gry plus to że dodałeś mnie do znajomych na steam. Wszystko przychodzi z czasem także tematu doświadczenia nie poruszam bo sam się nadal uczę nowych rzeczy heh. Daj się poznać na serwerze by znała cię większa liczba osób a nie tylko kojarzyła nick z gry nieliczna grupka.
 3. Jestem na TAK, nie stwarzasz problemów na serwerze a wręcz przeciwnie potrafisz rozruszać humorem towarzystwo. Staż, przejrzystość podania jak najbardziej mnie przekonuje.
 4. Podtrzymuję głoś poprzedników na NIE,powód 5h to troszkę mało.Pograj jeszcze trochę na serwerze, daj się poznać.Później napisz jeszcze raz podanie a jeśli faktycznie będzie widać że chcesz nam pomagać przy serwerze to zasilisz nasze szeregi.
 5. Jestem na TAK.Widuję Cię często na serwerze a jakieś wsparcie dla nas zawsze się przyda.Forum wiadomo że się nadgoni ale nie jestem jakimś zwolennikiem ciągłego spamu tak jak pisało kilka osób wyżej.To że ktoś się nie odzywa w każdym temacie to nie znaczy że nie jest aktywnym na forum i go nie śledzisz więc nie jest to powód do głosu na nie.Czekamy na wypowiedź @ WasterPl i myślę że zadomowisz się u nas na dłużej
 6. Wrzuciłeś dwa dema, na pierwszym jest opisana sytuacja przeze mnie z 2pkt "z filarem" Jeśli dobrze pamiętam to [email protected] jest właśnie poto by napisać swoje uwagi z gry do admina a nie krzyczeć na pół serwera "sexxy daj mu bana bo to... Bo tamto". Pamiętajcie Admini to też ludzie i chcą również pograć a nie słuchać gromadki przekrzykujących się graczy komu to mają dać bana i wgl.
 7. Cześć. 1. Kiedy nauczycie się używać [email protected]? Wtedy będziemy banować.Do tego chcesz by ktoś dostał bana a nie ma admina polecam zrobić to "1.Pobierz demo" 2.opisz sytuację ,3.Są do tego odpowiednie działy na forum gdzie rozpatrzymy i ewentualnie gracz dostanie bana. 2.To że 2 typów sobie rozmawiało i mówili"go knife" na koniec rundy lub "go boost" to nie zasługuję na muta. 3.Za filarami kampi 2/3 graczy ale gdyby tak chcieć każdego banować grało by 10 osób na serwerze, miał zwróconą uwagę , mógł dostać kicka co prawda ,ale sam wyszedł po chwili . Jest 5 rano.Straciłem godzinę swojego snu by obejrzeć dema i stwierdzić że skarga według mnie jest bezpodstawna.Pozdrawiam czekamy na wypowiedź jeszcze kogoś decyzyjnego.
 8. Na tą chwilę odemnie masz Nie, ale jeśli reszta będzie za to zmienię zdanie. "Jestem strasznym wrogiem kampieniam, bycia wcelowanym w jedno miejsce przez minute i takie osoby z miejsca bym slapował lub kickował." Wiadomo regulamin regulaminem ale stanowczo przesadzasz np dziś gdy byłem na spec, używasz Caps locka kierując wiadomość domnie bym grał, druga sytuacja to mapa awp_kox gdzie pytasz o admina, ja ci odpowiadam co od niego potrzebujesz a później złowrogo piszesz ze mapa jest drugi raz grana i admin nic nie robi. Wystarczyło napisać na [email protected], bo ja wbilem później i nie wiedziałem o crashu.
 9. Jestem na TAK. Nie będę przepisywać tego samego co moi poprzednicy napisali wyżej bo to bez sensu pisać kolejny raz
 10. Mapa scout,dostaje informacje odemnie ze zaraz sam dostanie bana za niesłuszne osądzanie.Później dalej spamuje 2 następne mapy na [email protected] o tym samym.
 11. Dawid nie będę komentował twojego zachowania. Dla mnie gracz był czysty, gram tu wiele dłużej niż Ty i znam tego gracza, bo grałem z nim już nieraz. I serio ciesz się że nie wyłapałeś sam bana bo nie dałem się ponieść emocjom. Przyglądałem się grze tego gracza dla twojej informacji ze 2 mapy I nie muszę siedzieć na specu by go oglądać.Jak dlamnie temat do zamknięcia nic więcej nie mam do wniesienia w tej sprawie. Pozdrawiam
 12. ConGrAtZ anD WelCome ❤️ 

 13. Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym/ogólnie cały czas dostepny Nick jakiego używasz: Eslowy Wiek: 23 Staż gry na serwerze: 5 lat jakoś będzie z przerwami Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Cześć.Mam na imię Damian mam 23 lata .Od 5 lat gram na serwerze only AWP i zawsze była super atmosfera , ale to co teraz się tam dzieje ( po dzisiejszej akcji stwierdziłem że napiszę podanie) to istny sajgon ,gracze przekrzykują się jeden przez drugiego , dzieci używające mikro bez przerwy oraz cheaterzy mający się za bezkarnych no po prostu ewidentny brak administratora na serwerze.Jako argumenty przemawiające za swoją osobą podam: -Dostępność 24/7 -Znajomość menu adminowskiego oraz zasad serwera -Kulturalność -Odpowiedzialność oraz brak pochopnych decyzji wszystko staram się na spokojnie rozstrzygać. -Potrafię rozpoznać kiedy ktoś używa cheatów -Nie mam złego kontaktu z ludźmi z serwera Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:0:40133052
×
×
 • Create New...