Skocz do zawartości
  • Postów

    296
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

baksik

Elitarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Pozostałe grupy

Emerytowany Fragowicz

3 obserwujących

Informacje profilowe

  • Imię
    luk
  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    baksik
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - COD MOD
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - ZOMBIE

Ostatnie wizyty
 2863

Osiągnięcia baksik

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Popularny Unikat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 129

Reputacja

  1. Dzięki
  2. Jedno pisze na forum ze łatwo go zabic , ale na grze napisał prawdę https://www97.zippyshare.com/v/gGbc8bjz/file.html
  3. A gdzie link do ss
  4. Kolego nie ten dział. Odwołania są tutaj https://fragujemy.com/forum/647-serwery-cs-16/ Czy może ktoś przenieść temat
  5. Witamy
  6. Oj Łukasz Łukasz :D

    Ten ban to niepotrzebnie ;p

    1. baksik

      baksik

      dobrze wierz ze nie wolno drugim razem bedzie 1h

    2. Adek

      Adek

      Nie wiedziałem, że tu akurat nie można bo jest obejście drugie, zazwyczaj każdy tam widziałem stawia także no, ale już teraz będę wiedzieć :)

       

       

    3. baksik

      baksik

      sg nie moze walis na bsa i resp a to co mialo byc

       

      moze sie nauczysz i zapamietasz bo kicki nie wystarczyly 

  7. Proszę wstawić 5 screenów to zostaniesz odbanowany Tu masz gdzie się znajdują screeny
  8. baksik

    [KOSZ] Screeny - [lysy]

    Poczytaj to
  9. Siemka
  10. baksik

    [KOSZ] Witam.

    siemanko
  11. baksik

    [KOSZ] Witam.

    hejka
  12. Steam_id : STEAM_0:1:183591542 Nick: baksik Czy zamierzasz kupić VIP-a po okresie testowym?: Wszystko wyjdzie w praniu
  13. Tu przyznam wielki + za usuniecie obrotu ekranu i dam nawet reputacje
  14. Nick jakiego używasz: baksik Wiek:31 Staż gry Counter-Strike:12 lat Staż gry na serwerze:1,5 roku Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: tak http://bany.fragujemy.com/bans/2798.html Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: tak Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: tak Godziny w jakich grasz: To zalezy na ktora mam do pracy ale jest codzienie na serv i gram Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem zgłaszam na u@ Jestem spokojny ale też cierpliwy, nie wdaje się jakieś dyskusje. Pomagam w łapaniu graczy łamiących regulamin oraz jestem pomocny w każdej sprawie. Potrafię rozpoznać czy gracz oszukuje w grze Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:183591542
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności