Skocz do zawartości
  • Postów

    296
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

baksik

Elitarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez baksik

  1. Dzięki
  2. Jedno pisze na forum ze łatwo go zabic , ale na grze napisał prawdę https://www97.zippyshare.com/v/gGbc8bjz/file.html
  3. A gdzie link do ss
  4. Kolego nie ten dział. Odwołania są tutaj https://fragujemy.com/forum/647-serwery-cs-16/ Czy może ktoś przenieść temat
  5. Witamy
  6. Proszę wstawić 5 screenów to zostaniesz odbanowany Tu masz gdzie się znajdują screeny
  7. baksik

    [KOSZ] Screeny - [lysy]

    Poczytaj to
  8. Siemka
  9. baksik

    [KOSZ] Witam.

    siemanko
  10. baksik

    [KOSZ] Witam.

    hejka
  11. Steam_id : STEAM_0:1:183591542 Nick: baksik Czy zamierzasz kupić VIP-a po okresie testowym?: Wszystko wyjdzie w praniu
  12. Tu przyznam wielki + za usuniecie obrotu ekranu i dam nawet reputacje
  13. Nick jakiego używasz: baksik Wiek:31 Staż gry Counter-Strike:12 lat Staż gry na serwerze:1,5 roku Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: tak http://bany.fragujemy.com/bans/2798.html Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: tak Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: tak Godziny w jakich grasz: To zalezy na ktora mam do pracy ale jest codzienie na serv i gram Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem zgłaszam na u@ Jestem spokojny ale też cierpliwy, nie wdaje się jakieś dyskusje. Pomagam w łapaniu graczy łamiących regulamin oraz jestem pomocny w każdej sprawie. Potrafię rozpoznać czy gracz oszukuje w grze Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:183591542
  14. Bedzie sie działo <clap> Mozna by było zrobic za podlorzenie bomby i rozbrojenie jej wiekszy exp Moze to by była jakaś motywacją dla graczy żeby to robic a nie latanie z paka i upominanie ich o celach tak samo jak z hostami
  15. baksik

    [KOSZ] Nesty

    <clap> <clap> <clap> <clap> <clap> <clap> <clap> <clap> Wszystkiego najlepszego i 100 lat <clap> <clap> <clap> <clap> <clap> <clap> <clap> <clap>
  16. Zbojnik nie powinien odbijac pocisku od snajpera?
  17. baksik

    [KOSZ] reset lvl

    Witam czemu zresetowalo mi lvl mialem wczoraj 25lvl a dzisiaj mam 1 na Zabojcy a teraz juz ma 35 lvl po chwili 29lvl nie wiem co sie dzieje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności