Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'zabojca' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 8 wyników

  1. Mily

    Klasa - Zabojca

    Witam mam 2 uwagi co do klasy zabojca. A mianowicie w klasie opis taki jest odporny na miny tu od razu moge powiedziec ze tak nie jest dzisiaj grałem klasa i naprawdę nie jest on odporny na miny ponieważ wiele razy przez nie zginołem :D . A druga uwaga czego zabojca jezeli nie jest odporny na miny ma poblokowane perki takie jak nano kamizelka i tarcza SWAT a zmierzam do tego iz klasa jako jedyna jest i nie morze być odporna na rakiety np, klasy cybersuit ,sztabowy itp. prosił bym o sprawdzenie całej klasy i morze coś po zmieniać.
  2. Zabojca - Int - 20 Zyw - 30 Wyt - 30 Kon - 50 Ma jedną silną minę, 1/3 z HE 1/8 na krytyczne uderzenie, 1/12 na wyrzucenie broni przeciwnika,- tak ze sklepu a w grze ma 1/10 cos jest nie hallo niewidzialny do momentu oddania strzału lub otrzymaniu obrażeń, gdy jest widoczny cicho biega wybucha po śmierci Zbojnik- Int - 0 Zyw - 30 Wyt - 20 Kon - 20 Widzi niewidzialnych odbija 2 pociski na rundę +10 dodatkowych obrażeń z famasa to są jakieś chyba żarty ogarnijcie tego zabójce po zmianach zabraliście zbojnikowi wytrzymałość inte a zabójca dalej robi co chce na tym servie. Zbójnik żeby nie widział nie widzialnych to był by nikim a tak to jeszcze idzie w miarę nim pograć. Proszę o przemyślenie co do tej decyzji zmięcie zabójce i trochę tych umiejętności bo on robi co chce i nie da się nic zrobić i jeszcze te wyrzucanie broni to jest przegięcie. Wcześniej tak nie wyrzucał a teraz wyrzuca jak by mial 1/2 prosze o sprawdzenie tej klasy i stanowczo jesj przerobienie bo to sie w pale nie mieście co wy robicie odejmujecie zbójnikowi wszystko co możliwe do DMG a zabójca ma wszystko!!!!!!!!!!!! +10 do faamasa to jest smieszneeeeeee
  3. Nick/steam:id: BANG Chcę zmienić klasę: Zabójca Na nową klasę: Kapitan Reklama / SMS: sms
  4. Szqbany

    Propozycja ZABÓJCA

    Co do zabójcy...czy to nie jest zbyt mocna klasa ? Jak zabójca ma tak napakowane to czego inne takiego czegoś nie mają ? Proponuję usunąć tą niewidkę czyli, że jak nie strzela to go nie widać.
  5. aka zabijaka

    Zabójca

    Jedna mała uwaga ta nowa umiejętność zabójcy jest za dobra raszuja tymi zabójcami przez całą mapę i praktycznie go nie widać czyli pierwszego fraga maja za darmo poza tym wyrzuca ci bron kładzie 4 miny 1/8 krytyczne i cicho chodzi trochę to za dużo moim zdaniem to powinna być klasa mega premium a nie premium. Albo powinno się ja osłabić
  6. ta klasa jest za dobra a ta niewidzialnoscia to jest przesada... ciche kroki na dodatek, ninja nawet widac i to dobrze i ma tylko usp ! polowa servera gra zabojca niedlugo dojdzie do tego ze zmniejszy sie ilosc graczy na codzie ;] kwestia czasu
  7. Yard

    propozycja na zabójce

    Witam, szukalem na serwerze i nie znalazlem, byc moze pominalem albo slepne na stare lata ;p widzialem rowniez w temacie gdzie nesty pisal iz jest temat na zabojce ale nie moglem go znalezc. Jezeli cos takiego istnieje to z gory przepraszam i prosze wtedy o zamkniecie tematu. 4 miny, AutoBH, ciche kroki, 1/6 krytyczne uderzenie, 1/20 na wyrzucenie broni przeciwnika, 1/3 z HE Zabojca jako postac osobiscie mi sie podoba ale zmienil bym w niej, auto BH i wyrzucenie 1/20 na: no recoil i p90 lub 3x jump i no recoil lub p90 i 3x jump cos w ten deseń ;) mysle, ze jako klasa premium na poprawke byla by dobrze poprawiona i zachecala by bardziej swoja osoba.
  8. Witam. Otóż klasa Zabójca i Kapitan są bardzo słabe w porównaniu do innych premek. Zabójca szczególnie jest słaby... Otóż tak Kapitanowi posiada : Posiada 1/2 z HE i 1/1 z AWP Dodałbym mu 3x jumpa. Do zabójcy. Kompletnie go zmienić bo jest bardzo słaba. Jak widać, nikt nie kupuje tej premki bo jest zrąbana na max'a. 4 miny, AutoBH, ciche kroki, 1/6 krytyczne uderzenie, 1/20 na wyrzucenie broni przeciwnika, 1/3 z HE Usunąć jej miny, krytyczne uderzenie, 1/20 na wyrzucenie broni przeciwnika. A dodanie : na nożu, w 8 sekund ładowanie niewidzialności. Kiedy weźmiesz broń znowu będziesz widoczny. Dodać mu 2x jumpa i mniejszą grawtikę i zadawanie 2x dmg z noża. Czekam na Wasze komentarze :]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności