Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zabójca' .
-
Witam mam 2 uwagi co do klasy zabojca. A mianowicie w klasie opis taki jest odporny na miny tu od razu moge powiedziec ze tak nie jest dzisiaj grałem klasa i naprawdę nie jest on odporny na miny ponieważ wiele razy przez nie zginołem :D . A druga uwaga czego zabojca jezeli nie jest odporny na miny ma poblokowane perki takie jak nano kamizelka i tarcza SWAT a zmierzam do tego iz klasa jako jedyna jest i nie morze być odporna na rakiety np, klasy cybersuit ,sztabowy itp. prosił bym o sprawdzenie całej klasy i morze coś po zmieniać.
-
Zabojca - Int - 20 Zyw - 30 Wyt - 30 Kon - 50 Ma jedną silną minę, 1/3 z HE 1/8 na krytyczne uderzenie, 1/12 na wyrzucenie broni przeciwnika,- tak ze sklepu a w grze ma 1/10 cos jest nie hallo niewidzialny do momentu oddania strzału lub otrzymaniu obrażeń, gdy jest widoczny cicho biega wybucha po śmierci Zbojnik- Int - 0 Zyw - 30 Wyt - 20 Kon - 20 Widzi niewidzialnych odbija 2 pociski na rundę +10 dodatkowych obrażeń z famasa to są jakieś chyba żarty ogarnijcie tego zabójce po zmianach zabraliście zbojnikowi wytrzymałość inte a zabójca dalej robi co chce na tym servie. Zbójnik żeby nie widział nie widzialnych to był by nikim a tak to jeszcze idzie w miarę nim pograć. Proszę o przemyślenie co do tej decyzji zmięcie zabójce i trochę tych umiejętności bo on robi co chce i nie da się nic zrobić i jeszcze te wyrzucanie broni to jest przegięcie. Wcześniej tak nie wyrzucał a teraz wyrzuca jak by mial 1/2 prosze o sprawdzenie tej klasy i stanowczo jesj przerobienie bo to sie w pale nie mieście co wy robicie odejmujecie zbójnikowi wszystko co możliwe do DMG a zabójca ma wszystko!!!!!!!!!!!! +10 do faamasa to jest smieszneeeeeee
-
Nick/steam:id: BANG Chcę zmienić klasę: Zabójca Na nową klasę: Kapitan Reklama / SMS: sms
-
Co do zabójcy...czy to nie jest zbyt mocna klasa ? Jak zabójca ma tak napakowane to czego inne takiego czegoś nie mają ? Proponuję usunąć tą niewidkę czyli, że jak nie strzela to go nie widać.
-
Jedna mała uwaga ta nowa umiejętność zabójcy jest za dobra raszuja tymi zabójcami przez całą mapę i praktycznie go nie widać czyli pierwszego fraga maja za darmo poza tym wyrzuca ci bron kładzie 4 miny 1/8 krytyczne i cicho chodzi trochę to za dużo moim zdaniem to powinna być klasa mega premium a nie premium. Albo powinno się ja osłabić
-
ta klasa jest za dobra a ta niewidzialnoscia to jest przesada... ciche kroki na dodatek, ninja nawet widac i to dobrze i ma tylko usp ! polowa servera gra zabojca niedlugo dojdzie do tego ze zmniejszy sie ilosc graczy na codzie ;] kwestia czasu
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- natychmiast
- trzeba
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, szukalem na serwerze i nie znalazlem, byc moze pominalem albo slepne na stare lata ;p widzialem rowniez w temacie gdzie nesty pisal iz jest temat na zabojce ale nie moglem go znalezc. Jezeli cos takiego istnieje to z gory przepraszam i prosze wtedy o zamkniecie tematu. 4 miny, AutoBH, ciche kroki, 1/6 krytyczne uderzenie, 1/20 na wyrzucenie broni przeciwnika, 1/3 z HE Zabojca jako postac osobiscie mi sie podoba ale zmienil bym w niej, auto BH i wyrzucenie 1/20 na: no recoil i p90 lub 3x jump i no recoil lub p90 i 3x jump cos w ten deseń ;) mysle, ze jako klasa premium na poprawke byla by dobrze poprawiona i zachecala by bardziej swoja osoba.
-
Witam. Otóż klasa Zabójca i Kapitan są bardzo słabe w porównaniu do innych premek. Zabójca szczególnie jest słaby... Otóż tak Kapitanowi posiada : Posiada 1/2 z HE i 1/1 z AWP Dodałbym mu 3x jumpa. Do zabójcy. Kompletnie go zmienić bo jest bardzo słaba. Jak widać, nikt nie kupuje tej premki bo jest zrąbana na max'a. 4 miny, AutoBH, ciche kroki, 1/6 krytyczne uderzenie, 1/20 na wyrzucenie broni przeciwnika, 1/3 z HE Usunąć jej miny, krytyczne uderzenie, 1/20 na wyrzucenie broni przeciwnika. A dodanie : na nożu, w 8 sekund ładowanie niewidzialności. Kiedy weźmiesz broń znowu będziesz widoczny. Dodać mu 2x jumpa i mniejszą grawtikę i zadawanie 2x dmg z noża. Czekam na Wasze komentarze :]
- 3 odpowiedzi
