Jump to content

☆ luizkaa3 ☆

Excluded
 • Content Count

  226
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

☆ luizkaa3 ☆ last won the day on July 15 2018

☆ luizkaa3 ☆ had the most liked content!

Community Reputation

386 Wspaniała

About ☆ luizkaa3 ☆

 • Rank
  Przebojowy fragowicz
 • Birthday February 3

Profile information

 • Name
  Luiza
 • Sex
  kobieta

Information about Fragowicz

 • Nick
  Luizka.
 • Favorite server
  CS 1.6 - 4FUN
 • I play on servers
  Brak...

Recent Profile Visitors

7,944 profile views
 1. W takim razie można by było po prostu uściślić punkt do odpalania kładek, skoro obiekty ruchome mamy również traktować jako kładkę, żeby nie było niedomówień. Zawsze mi się wydawało, że właśnie przez te ruchome obiekty rozumiemy pociąg, bo w końcu jedzie po torach i helikopter, ale skoro tak to ok, rozumiem wszystko i nie mam więcej pytań.
 2. Nie no, przepraszam bardzo - w regulaminie jest RUCHOMYCH OBIEKTÓW - a czym jest pociąg/helikopter jak nie ruchomym obiektem? Więc nadal bierzemy to pod uwagę. Przynajmniej moim zdaniem.
 3. Nie wyrywajmy czegoś z kontekstu. Zabronione jest robienie reconnectów , np. w celu ucieczki przed zarażaniem. - to jest cały punkt w Zasadach gry człowiekiem. Nie uciekłam przed zarażeniem, nie byłam matką, nie byłam ostatnim ZM. Poza tym, był początek mapy - nie popadajmy w paranoję. Robisz z igły widły moim zdaniem. Gdybym dała się zabić i bym rc zrobiła, to pewnie nawet byś nie zwrócił uwagi, ale tak to jest jak na siłę szukamy dziury w całym. W dodatku - moim cżelem nie było się ponowne zrespienie i granie całej rundy, czasem po prostu mimo jakiejś ilości czasu, który już minął i tak respi od nowa, nie mam na to wpływu. W dodatku, jeśli uważasz, że dajemy bany za śmieszniejsze rzeczy, to to nie jest temat na wylewanie swoich żali. Ja nie mam nic więcej do dodania.
 4. Czy jest punkt w regulaminie, że nie mogę zrobić rc jeśli nie jestem matką ani ostatnim ZM? Serio chciało Ci się pisać za takie coś skargę?
 5. Podtrzymuję słowa Patrycji, również na Nie.
 6. ładna fotka

  pozdrawiam

  Patrycja

  1. ☆ luizkaa3 ☆

   ☆ luizkaa3 ☆

   dziękuję, wiem o tym

   pozdrawiam

   Luiza

  2. SzopeeN

   SzopeeN

   Dzięki Kasztaniaku za taki komplement

 7. http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1904281519-zm_anekin_house_v4-1556457540-1556459760.zip czas: 19:40 Stanie na podeście to nie jest kampienie, jako human masz obowiązek chować się do kampy, aby uniknąć zarażenia. Fakt faktem - sytuacja była kiepska, ale wydaje mi się, że gdybyś próbował uciec podczas gdy ZM było zamrożone - bez większych utrudnień uniknąłbyś infekcji. W dodatku - zaraz po zarażeniu rzuciłeś szyszkę. Pozdrawiam.
 8. Witam, spodziewałam się, że nie przemyślisz sprawy i napiszesz ową skargę. Oczywiście, każdy z graczy, który zgłosi drugą osobę czeka na ukaranie, dla większości z was JEDYNĄ i NAJBARDZIEJ pożądaną karą jest ban, najlepiej jak najdłużej możliwy. Uważam, że Twoje osądzanie nas, czy dopełniamy należycie swoje obowiązki, czy nie, jest nie na miejscu i bardzo niesłuszne - wystarczy spojrzeć na fragbansa, posiedzieć na serwerze i posłuchać, jak upominamy graczy, dajemy kicki, mutujemy, gagujemy, stosujemy różne metody walki z graczami nieprzestrzegającymi regulamin. Nie masz prawa definiować naszej pracy na podstawie jednego przykładu, a nawet dwóch czy trzech, jesteśmy ludźmi, zawsze możemy czegoś nie zauważyć. Co do sytuacji - jestem nauczona, żeby nie wierzyć każdemu graczowi, oczywiście, mój błąd, że nawet gracza nie upomniałam, ale wdałam się w dyskusję z Tobą, chyba niepotrzebną skoro nic do Ciebie nie dotarło. Nie łatwiej było napisać skargę na Gracza, który zawinił niż na nas? Kontynuując - na mapach escape jest syf i bałagan, zawsze był i zawsze będzie, bo połowa z Was nie potrafi grać tych map, robicie na złość, niejednokrotnie namawiacie nowych graczy do łamania regulaminu, co potem kończy się krzykami "A BO MNIE ZEPCHNĄŁ" "A BO KŁADKĘ ODPALIŁ" "BO SIĘ PODKŁADA". Nie na miejscu jest również pisanie, że Croopek niesłusznie Cię zbanował, bo screeny mamy prawo zrobić każdemu graczowi, który wydaje nam się podejrzany i nie ma to związku ze słusznością bana. Nie kierujemy się uprzedzeniami, wiemy co mamy robić i jak, żeby było dobrze. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie pasowała jedna sytuacja i nagle zacznie wyolbrzymiać. Podsumowując: nie zawsze jesteśmy w stanie ogarnąć w dwie osoby trzydziestki ludzi, którzy na escape biegają, odpalają kładki, skaczą spychając, bo na spect. nie widać kto stoi obok danej osoby, więc niemożliwością jest zauważyć wszystkiego i na wszystko zareagować tak jakby chciała dana osoba. Oczywiście - mój błąd, że nie upomniałam gracza słownie, ale jak pisałam - wdałam się w niepotrzebną dyskusję z Tobą, więc przepraszam. W dodatku - może warto być samemu obiektywnym i pomyśleć, jak może być na stanowisku Admina na ZM i jakim kłopotem czasem może być zweryfikowanie prawdziwości zarzutów? Pozdrawiam.
 9. GT mogłoby być lepsze, bo widać, że miałeś przerwę w grze u nas. Poza tym - często słychać od Ciebie przekleństwa lub wyzwiska, za co byłeś niejednokrotnie mutowany. Argument "Znam wszystkich na serwerze" bądź "Myślę, że każdy na serwerze mnie lubi" nie jest argumentem, więc podanie jest napisane słabiutko. Nie wiem czy kiedyś dostałam od Ciebie jakiekolwiek zgłoszenie. Na razie na nie, może spróbuj za jakiś czas.
 10. @Mategros GT nalicza na nick z małej litery, cholera wie czemu, bo Tusiek grał i wczoraj, i przed wczoraj, i grał na tyle dużo, że raczej nie było to 80 minut łącznie, fakt faktem jak się wejdzie na GT ogólne i kliknie na niego, to jest jak mówisz. Ale ja tego wytłumaczyć nie umiem xDDD https://www.gametracker.com/player/tusiek/193.33.176.234:27015/ Ale poza tym, GT i tak jest słabe, nie wiem skąd wziął się niby miesiąc stażu - no chyba, że na innych nickach w co wątpię. Forum jest pod podanie. Mało odzywasz się przez mikrofon, które i tak jest po mutacji, a chyba jej jeszcze nie miałeś z tego co słyszałam. Twoje zachowanie na serwerze czasem pozostawia wiele do życzenia, ponieważ reagujesz nerwowo na czyjeś zaczepki bądź wyzwiska, chociaż admini są na serwerze i rozprawiają się w możliwy szybki sposób. Myślę, że jak na razie jesteś zbyt młodą osobą na to stanowisko, potrzebne jest bardzo dużo spokoju, a uważam, że ulegałbyś presji starszym graczom co negatywnie wpływałoby na różne aspekty. Na NIE.
 11. Patrząc na wypowiedziane za i przeciw, również jestem na neutral, tym bardziej, że nie mam większej styczności.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy