Jump to content

Croopek1998

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  130
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

198 Bardzo dobra

4 Followers

About Croopek1998

 • Rank
  Aktywny fragowicz

Profile information

 • Name
  Łukasz
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nickname
  NPN Croopek;)
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE

Recent Profile Visitors

1,459 profile views
 1. https://fragujemy.com/profile/53990-dupa-dupa-cycki-gowno/ można chyba połączyć konta Przerzuciłem Cie na spect bo stałeś i nic nie robiłeś. Nie był to kick(strata punktów) jedynie przerzucenie na spect. Robię to w celu usprawnienia rozgrywki, nie dla mojego "widzimisie". "(Gracz) ale franca. : tak dla twojej bezmuzgowosci gdybym stal dlugo samo by mnie przerzucilo" - to w końcu bezmyślności czy "bezmuzgowosci"? Przytocz proszę w jaki sposób Cię obrażałem bo sam jestem ciekaw. Piszesz że się nie nadaje na adminowanie a to Ty masz wykloczonego na forum, Twoje rady kto się nadaje są na pewno trafne. Dostałem tyle skarg a tylko jedna była w jakimś stopniu zasadna i trafna, do czego też się przyznałem.
 2. Bolo, nie jesteś nowym graczem a co chwila robisz to samo. Na mikro krzyczysz, wprowadzasz chaos, ciągłe pretensje o coś i notoryczne czepianie się każdego. Jest różnica pomiędzy graczem który ma z 12 lat i nie do końca ogarnia co jest pięć i używa wulgaryzmów nie odnoszących się personalnie do nikogo, a obrażanie kogoś od ciot . Nie jesteś za to karany pierwszy raz a on tak. Punkt I. podpunkt 4, zapoznaj się z tym bo to też nie pierwszy raz u Ciebie.
 3. Po przerwie wróciłem i zauważam pewne rzeczy które w mojej opinii wymagają zmian. Pierwszą z nich jest przerzucanie do specta graczy z obu drużyn. O ile w przypadku zombie jestem w stanie to zrozumieć to jeśli chodzi o ct jest to totalnie męczące , bo ciężko jest wzbudzać w sobie ADHD ruszając się co chwilę bez celu tylko po to żeby nie zostać wyrzuconym z rundy. Opinia graczy z serwera jest taka sama, masa osób się na to skarży. Jeśli ktoś jest AFK to i tak zostanie zarażony przez co można ograniczyć to wyłącznie do drużyny ZM. Druga rzecz to nowe modele PREMIUM, te minecraft'owe są łudząco przypominające zm, trochę myli to początkową faze rundy, bo nie wiadomo kto jest kto., może jakaś inna kolorystyka by pomogła. No i może jakieś modele dla zm w końcu. Trzecia pomysł który mi wpadł do głowy to dodanie szalonemu opcji "przesuwania humana". To znacząco zmniejszyłoby blokowanie szalonego po to żeby samemu zdobyć fragi co jest bardzo popularne wśród graczy.
 4. 180 https://cssetti.pl/serwer/193.33.176.234:27015
 5. https://cssetti.pl/serwer/145.239.20.89:27015 66
 6. https://cssetti.pl/serwer/193.33.176.234:27015 49
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy