Jump to content

Kierowca Bombowca

Zasłużony
 • Content Count

  737
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Kierowca Bombowca last won the day on March 17 2016

Kierowca Bombowca had the most liked content!

Community Reputation

350 Wspaniała

About Kierowca Bombowca

 • Rank
  Nieustępliwy fragowicz
 • Birthday 03/10/1992

Profile information

 • Name
  Tomasz
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Ł.

Information about Fragowicz

 • Nick
  Kierowca Bombowca
 • Favorite server
  CS 1.6 - COD MOD
 • I play on servers
  CS 1.6 - COD MOD

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

3,500 profile views
 1. Szturmowiec jest odporny na HE ale od swoich granatów dostaje obrażenia. I pytanie czy truciciel powinien truć każdego gracza raz (3 uderzenia) czy w zamiarze było aby mógł jednego przeciwnika wielokrotnie zatruć (po te 3 uderzenia) ?
 2. Zamiast kłócić się z Dragonem lepiej pomyśl i przedstaw propozycję jakiejś klasy skoro sugerujesz napisanie od 0 nowych. To wniesie więcej do tematu.
 3. Dopasowywanie perków i klas ciągle trwa, ciągle są testy, zmiany i fajnie, raz na plus raz na minus ale coś się dzieje. Ja osobiście gram szturmowcem i gra mi się przyjemnie, więc nie zgodzę się że inne premki niż wymienione przez Ciebie się nie nadają. Największy problem w tym wszystkim leży po stronie większości graczy, którzy chcieliby wszystko za darmo, na już i oczywiście pod swoje upodobania. COD wymaga trochę, a może nawet dużo myślenia. Skoro są wysokie lvl-e to poluje się na perki typu szaleństwo gdzie można najwyższe mieć na strzała, gdy na serwerze ktoś ogarnia scouta to poluje się na perki na odbicia pocisków, na ghosta po nerfie trzeba tylko uważać żeby nie zaszedł od tyłu, bo jak z przodu podejdzie to łatwo go wyeliminować itd. można wymieniać. Przeciwko każdej klasie da się grać tylko trzeba trochę pomyśleć i się ograć. Zawsze potrzeba kosmetycznych zmian ale po Twoich wypowiedziach można wywnioskować, że tu wszystko trzeba robić od nowa.
 4. Mnie osobiście Twoje podanie w ogóle nie przekonuje. Może jesteś aktywnym graczem ale na pewno nie serwera COD. Piszesz, że spełniasz wszystkie wymagania nie spełniając ich do końca, a podanie jest napisane na odpierdziel. Moim zdaniem na dołączenie do Teamu trzeba trochę zapracować, a nie pograć trzy dni i zarejestrować się na forum.
 5. Siemanko :) Nesty coś nie działa odporność na rakiety u zabójcy.
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został przeniesiony z forum Serwery CS 1.6 - Fragujemy.com → [CS 1.6] #4 COD MOD at Fragujemy.com → [COD] Podanie na admina do Serwery CS 1.6 - Fragujemy.com → [CS 1.6] #4 COD MOD at Fragujemy.com → [COD] Podanie na admina → Podania przyjęte
 7. Dostaniesz szansę dołączenia do grona adminów COD :) W poniższym temacie znajdziesz dalsze instrukcje. http://fragujemy.com...ć-fragujemycom/
 8. Serio? Zbójnik jest zdecydowanie najmocniejsza klasą premium szczególnie po wbiciu 50lvl+. Jakbyśmy dodali Twoje propozycje do niego to równie dobrze można zmienić nazwę na CZOŁG. Bez sensu.
 9. Zmiany w zabójcy wyglądają obiecująco i nic wiecej bym nie dodawał co by nie przesadzić. Ja poruszę jeszcze zmianę odnośnie perków, z których otrzymuje się broń. Bowiem jeśli otrzyma się taki perk w trakcie rundy to jest on tylko z jednym magazynkiem np. p90 ma 50/0. Można by pomyśleć aby otrzymywać pełny, no chyba że to jest bug i powinno cały dawać.
 10. SG na respa nie leci na początku rundy bowiem zbudowane zostały specjalne strefy jakiś czas temu, więc dopóki nie wyjdziesz z respa możesz strzelać do takiego SG bez ubytków hp ;)
 11. Mi to występowało po ostatnim przed marcowymi zmianami.
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został przeniesiony z forum Serwery CS 1.6 - Fragujemy.com → [CS 1.6] #4 COD MOD at Fragujemy.com → [COD] Podanie na admina do Serwery CS 1.6 - Fragujemy.com → [CS 1.6] #4 COD MOD at Fragujemy.com → [COD] Podanie na admina → Podania przyjęte
 13. Mimo rozbieżności głosów postanowiłem, że dostaniesz szansę wykazania się. Potrzeba nam świeżej krwi w teamie, a po tym co widziałem na serwerze i co wywnioskowałem z rozmów na steam wydajesz się być ogarniętą osobą. W poniższym temacie znajdziesz dalsze instrukcje. http://fragujemy.com/topic/35514-wprowadzenie-nowego-admina-w-sie%C4%87-fragujemycom/
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy