Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'istnienia' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 2 wyniki

  1. To już 12 lat istnienia nas - dziękujemy! Drodzy Fragowicze, Niezmiernie jest nam miło powitać Was w roku 2024, a ten jest szczególny, gdyż dokładnie 01 stycznia 2012 wystartował nasz projekt, który obchodzi swoje 12 urodziny! Przez te wiele lat mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale przetrwaliśmy te trudne momenty i zamierzamy dalej piąć się na sam szczyt. To dzięki Wam istniejemy dalej, dlatego serdecznie dziękujemy Wam za każde wsparcie, pomoc oraz cenne uwagi, jakie przekazujecie nam codziennie. Zachęcamy Was wszystkich do przeczytania tego tematu i wspólnego świętowania naszej rocznicy! Jak wyglądy nasze początki? Na pewno niektórzy z Was mogli zauważyć, że część tematów pochodzi już z 2011 roku. Nic bardziej mylnego, ponieważ wcześniej nasz projekt nazywał się Enter-Frag.com i miał tylko 2 serwery. Jednak pod koniec grudnia doszło do połączenia Enter-Frag.com z CS-Beny, którego owocem jest znane Wam Fragujemy.com. Pomysłodawcą nowej nazwy był @ Krakers , który głównie zajmował się serwerem Minecraft. Niestety, po kilku miesiącach, a dokładniej we wrześniu 2012 roku, na skutek różnych dziwnych zachować drugiego właściciela, jako dzieciak zmuszony byłem podjąć trudną decyzję o zakończeniu współpracy z nim, co skutkowało odebraniem nam serwera CS 1.6 - ZOMBIE MOD. Na szczęście nie na długo, ponieważ serwer wrócił do nas po niecałych 3 miesiącach, a dokładnie 6 grudnia 2012, a dzięki ogromnemu wsparciu kilku osób, m.in.: @ powN , @ Władek , @ MaRiaN , @ Rogalik , @ Bangarang czy @ blakk nie poddałem się, zakasałem rękawy i z powodzeniem prowadzę ten projekt nieprzerwanie. W maju 2013 roku przeszliśmy z darmowego silnika forum MyBB na płatny IP Board, znany teraz jako IPS Community. W 2016 roku, czyli 3 lata później, przenieśliśmy forum z silnika w wersji 3.4.x na 4.x, z której korzystamy po dzień dzisiejszy. Ale po wielu latach ukazała się wersja 5.0, która dopiero raczkuje, dlatego nie zdecydujemy się w najbliższym czasie na aktualizację. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądało nasze forum przed połączeniem, archiwum obejrzycie tutaj: https://web.archive.org/web/20111231011057/http://enter-frag.com/ Zaś tu możecie sprawdzić wygląd forum po połączeniu dwóch projektów w jedną całość: https://web.archive.org/web/20120220204241/http://www.fragujemy.com/ Ale to nie wszystko, bo tu znajdziecie początki forum po przenosinach na nowy silnik: https://web.archive.org/web/20131006122457/http://fragujemy.com/ Jeśli rzuciliście na to wszystko okiem to z całą pewnością zauważycie ogromny przeskok i pracy, jaką włożyliśmy nie tylko w same forum, ale przede wszystkim we funkcjonowanie naszego całego projektu. - - - Jak wyglądał w skrócie ubiegły rok 2023? Po wspaniałych wspomnieniach przyszedł czas na powrót do rzeczywistości. Przede wszystkim tamten rok zaczęliśmy od Piątej wielkiej rekrutacji sieciowej, która okazała się niebywałym sukcesem. Była strzałem w dziesiątkę, ponieważ ilość osób, jaka przewinęła się przez nasz projekt, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Wykorzystując ten fakt, rozpoczęliśmy rozwój naszych social mediów, szczególnie TikTok'a. Warto wspomnieć, że jeden z naszych filmików na tej platformie przekroczył 200 tys. wyświetleń, zaś drugi 80 tys.: https://www.tiktok.com/@fragujemy/video/7263461498607947040 / https://www.tiktok.com/@fragujemy/video/7266858834818288929 Dalej, rozwijaliśmy dwa serwery CS 1.6, czyli ONLY DD2 #01, który osiągnął niemały sukces oraz TeamPlay, który niestety niedawno został przekształcony w BF2. Dodatkowo wprowadziliśmy reformę taryfikatora kar, a także możliwość wykonywania WarGodów na serwerach CS 1.6 czy przebudowaliśmy Discord oraz TeamSpeak. Zaś na forum przebudowaliśmy działy, szczególnie Redakcyjne czy Serwerowe, utworzyliśmy nową rangę @ Typer i przebudowaliśmy rangi Premium, Dodatkowo przeprowadziliśmy największą reformę rang Opiekun serwera X przekształcając je w jedną, czyli Opiekun serwerów CS 1.6 czy CS 2. Wakacje z kolei przyniosły ogromną zmianę w prezentacji naszego projektu. Zdecydowaliśmy się odświeżyć nasze główne logo, które stało się ogromnym naszym znakiem rozpoznawalnym. Było to konieczne z kilku powodów, m.in. by poprawić wygląd koszulek, a także przyszłych bluz, spodni, a może i kubków czy podkładek. Ale to nie wszystko, ponieważ po kilku latach uruchomiliśmy wreszcie dodatkową domeną, czyli https://fragujemy.pl/ Niestety, tuż po wakacjach Valve wywróciło życie do góry nogami wielu sieci serwerów, szczególnie tych opartych głównie na serwerach CS:GO. Odbiło się to również na nas, ponieważ premiera CS 2 odbyła się z dnia na dzień, na co nikt nie był przygotowany i być nie mógł, o czym przeczytacie niżej. O nowej grze, która miała zastąpić CS:GO wiedzieliśmy już w marcu, ponieważ ukazał się trailer, niemniej przez kilka miesięcy trwały bardzo ograniczone beta-testy, co spowodowało, że żaden twórca nie był w stanie przenieść mapy stworzonej przez siebie, nie mówiąc już o programistach, którzy mogliby przygotować kilka pluginów. Z tego powodu podjęliśmy decyzję w październiku, aby uporządkować całą ekipę naszego projektu, stąd też mogliście uświadczyć dużo degradacji. Dodatkowo, utworzyliśmy nową rangę @ [CS 2] Admin serwerów, którą posiadają byli Admini CS:GO chcący pomóc nam w rozwoju przyszłych serwerów CS 2. Tak przebrnęliśmy do grudnia, w którym to po wielu latach przywróciliśmy rangę @ Wykluczony, zachowując @ Zawieszony. A propos rang, czy wiecie, że oficjalnie każdy z Was może mieć własną, unikatową rangę? Zmian oczywiście było znacznie więcej, ale skupiliśmy się na tych najważniejszych. Nie uniknęliśmy kolejnych wpadek czy problemów, ale z każdej sytuacji staramy się wyciągać wnioski. - - - A jaki będzie obecny rok? To się jeszcze okaże, ale o tym przeczytacie trochę niżej, ponieważ z tego miejsca chciałbym serdecznie wszystkim podziękować za pomoc i wsparcie. Dziękuję każdemu z Was za każdy wkład w nasz projekt, a szczególnie tym, którzy wspierają mnie prywatnie w trudnych chwilach. To daje mi siłę by dalej prowadzić ten niełatwy projekt, bo choć wiem, że zwykłe słowo dziękuję nie wystarczy, to jestem ogromnie wdzięczny za wszystko co robicie. Nowości, zmiany i plany na przyszłość... Są to wstępne informacje, które mogą ulec zmianie, dlatego zaglądajcie regularnie do tematu! 1# Wielka rekrutacja Przede wszystkim po raz szósty wystartowała Wielka rekrutacja sieciowa. Nowością w niej jest rekrutacja na stanowisko Opiekuna, co nigdy nie miało miejsca w historii naszego projektu. Zachęcamy każdego z Was do wzięcia udziału: https://fragujemy.com/topic/91761-szósta-wielka-rekrutacja-sieciowa/ 2# Nowa Administracja projektu W przyszłym tygodniu do naszego zespołu dołączą nowe osoby, które będą rozwijać dalej nasz projekt. Spokojnie, nie jest to żaden rozpad, ponieważ każdy były Administrator z pewnością będzie nas odwiedzał i na miarę możliwości pomagał na randze ZKKF. Swoją drogą, czy wiecie, że skrót ZKKF oznacza Związek Kongresu Kryzysowego Fragujemy.com, które powstało kilka lat temu i składa się z najbardziej zaufanych osób? W nowym roku postanowiliśmy odświeżyć skład Administracji, który przedstawili 08 stycznia 2024. Szczegóły kto czym będzie dokładnie się zajmował znajdziecie w osobnym temacie: https://fragujemy.com/topic/91898-nowy-skład-administracji/ 3# Zmiany w usługach na serwerach Od nowego roku wchodzi nie tylko nowy cennik usług, ale także zmiany w nich. Przede wszystkim wszystkie usługi zakupione na zawsze na serwerach przed 2022 zostaną przedłużone do końca 2024. Dalej, wszystkie V.I.P'y na serwerach CS 1.6 wzorem naszych serwerów 4FUN czy FFA, otrzymają możliwość konfigurowania dodatków, m.in. wyłączania podwójnego skoku, modeli broni, granatów czy innych dodatków, zaś rezerwacja slota otrzyma dodatki, jak np. większą odporność na wyrzucanie z serwera. Ponadto, z okazji naszych urodzin w dniach 06 - 08 stycznia 2024 wszystkie usługi na naszych serwerach będą przecenione aż o 30%! 4# Koszulki w wersji damskiej Wraz z nowym rokiem dodajemy możliwość zakupu koszulek w wersji damskiej. Krój ten jest specjalnie przeznaczony dla pań, dlatego przy zamówieniach będzie trzeba zwracać na to szczególną uwagę. 5# Nowy program - Czysta karta Tuż przed feriami zimowymi planujemy dokonać całkowitego resetu banów. Oznacza to, że większość graczy otrzyma unbany, czyli szansę na powrót na nasze serwery. Niestety, niektórzy graczy, którzy przyczynili się do ogromnych szkód na naszym projekcie, dalej będą posiadać karę. Niemniej, aby przenieść kilka kar do nowej bazy banów potrzebujemy czasu, dlatego prosimy o cierpliwość. Fragowicze posiadający rangę Wykluczony nie będą mogli wnieść prośby o zdjęcie kary. Pracujemy wciąż nad uporządkowaniem rang Fragowiczów na forum! 6# Nowy program - Rekompensaty za kary Wkrótce uruchomimy możliwość wnoszenia przez graczy próśb o dodanie usługi w ramach rekompensaty za niesłusznie nadany ban. Gracze, którzy posiadają zakupioną usługę, będą mogli wnieść prośbę o przedłużenie jej w związku z nałożoną karą. 7# Uruchomienie serwerów Counter-Strike 2 Już wkrótce uruchomimy pierwsze serwery do nowej gry Counter-Strike 2. Serwery będą posiadać nowe adresy IP, a w trakcie tego stopniowo zlikwidujemy serwery CS:GO. 8# Dalsze zmiany na serwerach Counter-Strike 1.6 Przede wszystkim planujemy uruchomić nowy serwer do tej gry, czyli wielokrotnie zapowiadany COD MOD. Przy okazji serwerów, wkrótce dokończymy wreszcie serwer BF2, aby nasz kochany @ Haczyk nie narzekał... Dalej, rozpoczynamy również proces wdrażania poprawek na mapach autorstwa @ Wheatley oraz @ KuToRi . Planujemy, aby w ciągu 3 miesięcy dokończyć wszystkie nasze mapy lub ich przeróbki, na których gracie na naszych serwerach. Z kolei wraz z resetem banów dodamy automatycznie nadawanie gagów dla graczy, którzy nadużywają niewłaściwych słów na chacie. To nie koniec, ponieważ na niektórych serwerach planujemy dodać monety, za które to każdy z graczy będzie mógł, np. wykupić własny prefix na chacie. Dodatkowo, jesteśmy w trakcie opracowywania innowacyjnego systemu zapisu ustawień, które pozwolą na, np. wyłączanie widzenia obrażeń czy innych dodatków. W planach jest jeszcze o wiele więcej, ale stopniowo będziemy je ujawniać, ponieważ nie znamy dokładnej daty ich realizacji. Podsumowując... Temat będzie na bieżąco aktualizowany. Zachęcamy wszystkich Fragowiczów do wzięcia udziału w nowej ankiecie na górze strony. A teraz bawcie się, cieszcie i uśmiechajcie, bo w końcu forum otwarte - raz jeszcze wszystkie dobrego na nowy rok! @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Pozdrawiam, Wasz ukochany Właściciel
  2. Kolejna rocznica sieci Fragujemy.com - tym razem trzecia! Witam serdecznie, Nazwa tematu tylko części z Was powie, dlaczego w tym roku głosimy rocznicę hasłem "3 lata istnienia, 2 lata intensywnego rozwoju!" - bo nie jest on przypadkowy. Coraz większy rozwój naszej sieci sprawia, niestety, że z czasem starsza ekipa odchodzi i zagląda sporadycznie lub całkowicie, a w ich miejsce wchodzą Ci, którzy chcą zacząć przygodę i współpracować razem z nami. Logiczne, aczkolwiek niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tylko już nieliczni pamiętają nasze początki i co tak naprawdę oznacza "rewolucja wrześniowa" w naszej historii sieci serwerów. Zapraszam do przeczytania naszej historii powstania: 1 stycznia 2012 oficjalne nastąpiło połączenie Enter-Frag.com ( mojej sieci, powstałej kilka miesięcy po likwidacji legendy DZIELNICA-FRAGÓW, którą prowadziłem z BISTRO -> http://web.archive.org/web/20110703053046/http://cs-df.pl/ ) z siecią Cs-Beny, co skutkowało powstaniem Fragujemy.com. Nigdy nie miałem talentu do nazw organizacji, nicków czy czegokolwiek; nazwą rzucił jeden z naszych byłych weteranów Krakers, który był ekspertem od serwerów Minecraft i pochodził z CS-DF.pl. Przy powstaniu sieci Fragujemy.com oprócz mnie pojawił się drugi właściciel - Beny. Od zawsze kultywowałem tradycje związane z tym, że pierwszy serwer musi być 4FUN i nie ma bata. Toteż przy początkach Fragujemy.com do mnie należał tylko jeden serwer: 193.33.176.84:27015. Drugi ( ZOMBIE INFECTION - 193.33.176.234:27015 ) oraz trzeci ( DEATHRUN ) należały do Benyego. Nie ma co ukrywać, wszystkie zrobione wyłącznie przeze mnie. Wgląd do tego, jak wyglądało forum w lutym 2012: http://web.archive.org/web/20120220204241/http://www.fragujemy.com Przed upadkiem CS-DF.pl dołączył do nas z serwerem ZOMBIE PLAGUE, którego przerobiłem na ZOMBIE INFECTION. Miał mnóstwo bugów z początku, bo nad nim dopiero pracowałem. Beny był znany z wulgarnego języka. Nie spodziewałem się, że nasza współpraca będzie po prostu tak kuleć... Wieczne kłótnie, które w większości wywoływał on, praktycznie z każdym, zabieranie sobie uprawnień, grożenie nawzajem odbijało się niestety nie tyle, co na moim zdrowiu, a doprowadzało do wielu nieporozumień w ekipie i bardzo często ludzie mieli po prostu tego wszystkiego dosyć. Proszę sobie wyobrazić, jak to musiało wpływać na reputację sieci i na progres, który był praktycznie na niskim poziomie. Dlatego też powstała grupa "zaufanych", do której należało kilka osób. W ścisłym gronie, tuż przed wakacjami 2012, powstał plan działania, jak pozbyć się Benyego z sieci. Można byłoby to zrobić od razu, lecz nikt nie pomyślał o mojej sytuacji: co dalej? Przecież ja zostanę tylko z marnym serwerem 4FUN, który nie jest tak rozkręcony jak ZM czy DR... Długo przygotowywałem się do tego kroku. Jednak, po wakacjach coś we mnie pękło. Widząc, jak Beny był jeszcze gorszy, zdecydowałem, że jeszcze raz coś zrobi, doczepi się w niewłaściwy sposób, wyrzucę go. Dokładniej nie pamiętam co zrobił 20 września, wiem jedynie, że dotyczyło to członka ekipy sieci i było to na tyle poważne, że wybuchłem ogromną złością, siłą i zdecydowałem na krok poważny, jakim było wyrzucenie go z sieci. W międzyczasie kilka innych intryg przyszykowałem na serwerach jego, dzięki czemu mimo, że nie należał już do nas, mogłem je kontrolować jako tako. Niestety, po 2-3 tygodniach intensywnej "walki" ze mną, udało mu się moje zabezpieczenia usunąć. Doszło do mojego załamania, bo sądziłem, że jego serwery dwa, w szczególności ZM, rozwiną się. Na szczęście tak się nie stało! Serwery nie zostały opłacone przez niego, bo szły w dół - nie potrafił nimi zarządzać. Zatem okres naszego stanięcia na nogi nazywamy "rewolucją wrześniową", bo tak naprawdę po wyrzuceniu tego człowieka, Fragujemy.com zaczęła zdecydowanie nabierać lepszego rozwoju, mimo, że przez około 3 miesiące posiadaliśmy tylko jeden serwer - 4FUN. Jak to tradycyjnie bywa, 6 grudnia zawsze u mnie sieć przechodziła w świąteczny wystrój do sylwestra. Dlatego postanowiłem zrobić niespodziankę i po wcześniejszej rozmowie z Pukawką, nasza sieć uzyskała serwer ZOMBIE INFECTION o takim samym IP, jak wcześniej, czyli: 193.33.176.234:27015, który wystartował 6 grudnia 2012, a później DeathRun również z takim samym IP jak poprzednio. Innymi słowy, po tym jak Beny utracił te serwery, mogłem przejąć IP, bo on nie miał już do nich praw. I tak oto nasza historia wygląda. Od momentu rewolucji wrześniowej, można rzecz, że sieć stawała na nogi. Mimo tego, w późniejszej historii naszej sieci, przechodziliśmy kilka kryzysów, z którego wyszliśmy głównie dzięki doświadczonemu właścicielowi :) Czas na podsumowanie roku 2014: Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was, co przyczynił się do rozwoju sieci w minimalnym nawet stopniu. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że jako już stary, zwiotczały Właściciel, nadal mogę sprawować tu władzę. To dzięki Wam w tym roku nastąpił ogromny rozwój naszej sieci: a) I kwartał Przenieśliśmy stronę WWW do innego hostingu w związku z tym, iż poprzedni nie radził sobie z atakami i żądał 1000 zł za ochronę. Wdrożyliśmy ochronę przeciwko ddos - Cloudflare tak, aby po przeniesieniu strony WWW nie mieć wtopy. Na początku stycznia wprowadziliśmy serwer TS3 na VPS, a po miesiącu zmagań, uzyskaliśmy licencję non-profit. Udało nam się pod koniec stycznia naprawić poważne problemy z crashami serwera COD. Od tego momentu serwer aż do połowy maja miał ogromny przepływ graczy. W lutym wprowadziliśmy aktualizację serwera ZOMBIE INFECTION do 2.04 beta. W połowie lutego przeprowadziliśmy testy wydajności wszystkich serwerów ( 4FUN, ZM, DD2, COD ), wyniki pozwoliły na dokładną analizę dodatków i dalszej optymalizacji, która trwa do dzisiaj. Wyszliśmy naprzeciw cheatom i w marcu zaczęliśmy testować na serwerze DD2 pluginy przeciw cheatom. Do dzisiaj jedna z metod w walce przeciwko nim działa i sprawuje się świetnie. Bangarang zostaje administratorem. 1 marca wprowadziliśmy serwer GG+DM oraz nowy wygląd forum. b) II kwartał 1 kwietnia wprowadziliśmy na sieć zupełnie nową rangę - Strażnik fragów, analogiczna do BlackListed. Funkcjonuje do dziś. Rewolucją okazała się majówka, która wprowadziła wiele korzystnych zmian w sieci, ale i negatywnych: -> wprowadzony został PipeNade do serwera ZM -> rewolucje w COD ( tj. paczki ammo, nowe klasy, zmniejszenie XP ), które okazały się klęską serwera na kilka miesięcy -> wystartował serwer CS:GO FFA; było to nasze drugie podejście do rozwoju tego typu serwerów; niestety, bezskutecznie, bo po 1.5 miesiącu przestał istnieć... Zmiana oferty VPS, gdzie był TS3 na VoiceVPS - późniejsze kłopoty z zabraniem licencji non-profit. Na początku czerwca wprowadzone zostało kilka zmian optymalizacyjnych na ZM. Od tego czasu serwer rósł w siłę, ponieważ udało się wreszcie po ( przecież 2 latach jak nic! ) naprawić przeciążenia serwera. Każdy, kto grał, np. rok temu, śmiało potwierdzi, że lagi na początku rundy były niebotyczne. Dziś można się cieszyć serwerem z każdej strony. Awans Wymiara na administratora. Reinstalacja forum, która zwiększyła szybkość strony, a także poprawiła pozycjonowanie wraz z mapą forum. c) III kwartał Rozpoczyna się od zmian lipcowych, czyli wakacyjnych: -> nowy właściciel - BONO -> przeniesienie serwera ZM z chmury power do zwykłej ofery MAX -> aktualizacja ZM do wersji 2.04 final -> powstanie rangi "Nowy admin", nadawana dla admina, który jeszcze nie został zatwierdzony -> pozostała lista zmian tutaj: http://fragujemy.com/topic/17571-pora-na-summer-ogromne-zmiany/ Nowy styl forum, który funkcjonuje do dziś. W sierpniu zaktualizowany został sklep, co pozwoliło na skrócenie cierpień klientów. We wrześniu, po wakacyjnym opieprzaniu się właściciela, przyszła pora na poważne zmiany: -> pojawił się system odznaczeń -> druga aktualizacja serwera ZM 2.04 final -> aktualizacja serwera COD 4.0 - od tej wersji, serwer zaczął nadrabiać straty -> poważne zmiany na serwerze DD2 Trzecie podejście do serwerów CS:GO i skuteczne! We wrześniu wystartował serwer DD2, IP: 31.186.83.68:27051. Wprowadziliśmy liczne zmiany w rozbudowie forum: CZEŚĆ PIERWSZA: http://fragujemy.com/topic/19829-zmiany-na-forum-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-i/ CZĘŚĆ DRUGA: http://fragujemy.com/topic/20124-zmiany-na-forum-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-ii/ Wyczyściliśmy wszystkie działy ze spamu i zamieściliśmy nowe, autorskie regulaminy. Zakończyliśmy pod koniec września testy na serwerach, które trwały od połowy sierpnia. Celem tego było sprawdzenie rotacji graczy na serwerach bez żadnych reklam. Testy były zaskakujące! Otóż wszystkie serwery w tym czasie minimalnie spadły w rankingu, co oznacza, że są tak popularne i znane, co pozwoli w przyszłości na utrzymanie ich w jak najlepszym możliwym stanie. d) IV kwartał - najwięcej zmian W październiku zaszło wiele istotnych zmian: -> wreszcie uruchomiliśmy serwer TS3, lecz bez licencji, ogłaszając zbiórkę na płatną licencję AAL 128 slotów -> start serwera ZOMBIE PLAGUE -> zmianie uległ test kwalifikacyjny dla adminów, dzięki czemu poszliśmy o kolejny krok w przód w rekrutacji ekipy -> szczegóły: http://fragujemy.com/topic/20218-zmiany-pa%C5%BAdziernikowe-dziennik-informacyjny/ Na serwerze 4FUN wdrożyliśmy darmowy slot dla graczy STEAM. Wprowadziliśmy autorski system rotacji map, bez podziału na noc i dzień, a na zwykły i popularny oraz pusty. Wdrożyliśmy tapatalk na forum - kolejna funkcja, pozwalająca na wygodniejsze przeglądanie forum. Wymieniliśmy zespół zarządzający serwerami, co przyczyniło się do jeszcze lepszego rozwoju serwerów przez odpowiednio zarządzających nimi ludźmi. Na początku listopada wdrożyliśmy na serwer TS3 licencję AAL, dzięki czemu mogliśmy zwiększyć ilość slotów do 128. Zmieniliśmy całkowicie serwer GunGame. Jest to oryginalny serwer w Polsce. Przeorganizowaliśmy zadania administracji i dlatego działa ona znacznie lepiej niż kiedykolwiek. Matko Bosko został pierwszym opiekunem serwera CS:GO - DD2. Wprowadziliśmy system ViceOpiekunów, którzy mają za zadanie pomagać Opiekunowi lub zastępować jego rolę, jeśli ten będzie nieobecny przez jakiś czas. Nawiązaliśmy współpracę z dwoma, nowymi radiami: eSMusic i RadioClubbers. Zmieniliśmy system reputacji, rang na forum. Ranga V.I.P źle funkcjonowała, dlatego została zmieniona na "Weteran". Wprowadziliśmy ogromne zmiany na serwerze TS3, nie tylko kosmetyczne. Bowiem, pojawiła się opcja kanałów "premium". 5 grudnia przystapiliśmy oficjalnie do akcji "ARTYŚCI DLA CHORYCH" - nasza sieć będzie widniała jako partnerzy na końcu teledysku wykonanym przez raperów w Polsce. Reaper został mianowany administratorem sieci. Wstępnie wdrożyliśmy serwer MTA - będzie on cały czas poprawiany. Wprowadziliśmy serwer DM - każdy na każdego z autorskim systemem vote na następną mapę. Zmian w sieci oczywiście było znacznie więcej. Teraz nasze osiągnięcia dokonane przez rok 2014: jako jedyna sieć serwerów posiadamy dwa serwery CS 1.6, które mają wysoki ranking w Polsce posiadamy najlepszy serwer ZOMBIE w Polsce - TOP1 posiadamy najlepszy serwer 4FUN w Polsce pod względem ilości graczy, jakości graczy i dodatków posiadamy jeden z najlepszych serwerów DD2 w Polsce - TOP3 posiadamy jako jedyni unikalny i najlepszy serwer GunGame w Polsce jesteśmy w czołówce, jeśli chodzi o serwery CS:GO na świecie; w Polsce zajmujemy 3 miejsce podwoiliśmy ilość postów i tematów względem początku 2014 roku - ponad 110 tysięcy postów! ilość użytkowników jest dwukrotnie wyższa niż na początku 2014 roku - prawie 8 tysięcy! średnio, dziennie rejestruje się u nas 20 użytkowników średnio, wg google analytics, miesięcznie mamy 300 tysięcy odsłon i ta liczba stale rośnie, z czego aż 40% nowych jako jedyna sieć serwerów uporządkowaliśmy forum po wielu miesiącach użytkowania jako nieliczna sieć serwerów, nieustannie wprowadzamy szereg nowych zmian i usprawnień nie ponieśliśmy ogromnych strat ( w porównaniu do innych sieci serwerów ) wobec problemów trwających przez 3 tygodnie w listopadzie - wręcz przeciwnie, serwery zdecydowanie poszły w górę udało nam się przywrócić serwer COD MOD do świetności i popularności poprzez różne patchy w wersji 4.xx potroiliśmy liczbę zespołu administracyjnego i wykwalifikowanego przekroczyliśmy 500 polubień na facebooku posiadamy jedną z najliczniejszych grup steam wśród innych sieci ostatnia, najważniejsza kwestia: jako nieliczna sieć serwerów posiadamy większość autorskich rozwiązań, systemów - nie znajdziesz ich na żadnej sieci serwerów! Dla nas liczy się uczciwość, jakość i wygoda graczy - najważniejsze priorytety. Kilka pamiątkowych zdjęć z naszego prężnego rozwoju: a) 23 marca: b) 10 maj c) Aktualny stan: Wynik plebiscytu: Według Was, serwerem CS 1.6 roku został 4FUN - zmiażdżył praktycznie wszystkie serwery! Serwerem CS:GO roku został DD2 - zaciekle walczył z AWP ONLY, ale udało się! Różnie typowaliście niespodzianki roku 2014, najczęściej wszystko sprowadzało się do stanu zapełnienia serwerów oraz zmian najbliższych, czyli grudniowych. Najlepszą uzyskaną informacją o serwerach okazał się serwer DM. Największą porażką okazał się SKILLOWY_MANIACZEK, a tuż po nim: przez darmowy slot dla graczy steam, 4FUN ciągle jest 26/25, przez co admini wbić nie mogą oraz ataki ddos w listopadzie. Najlepszym administratorem sieci został Nesty [ ja we własnej osobie ], tuż za nim enQ. Wskazaliście Nigha jako najlepszego Global Moderatora. Najlepszym moderatorem zaś okazał się być Paciaciakowa. Najlepszym opiekunem został Furcze, zaś Brayan, Matko i Night mieli zbliżoną ilość głosów. Najlepszym strażnikiem fragów został Bedzie dobrze, tuż za nim Josh. Najlepszym przyjacielem sieci okazał się być Marian. Tytuł najzabawniejszego użytkownika sieci to również Marian. Największymi gadułami forum "bezkonkurencyjnie" zostali: Nesty, stara babka, Pikachu oraz Tygrys. Największym spamerem na shoutboxie jest Tygrys. Bezkonkurencyjnie, największym ripostującym sieci została enQ! Night to najbardziej kulturalna osoba w sieci... Nieudacznikiem roku bezapelacyjnie jest WizKhalifia - admin z WH. Najlepszym grafikiem roku został Cycu, tuż za nim Bistro. Kobietą roku została nasza gwiazda - enQ. Wydarzenia roku to m.in. przywrócenie serwera TS3 oraz pojawienie się serwerów CS:GO. Tytuł największej wpadki będzie nosił były admin DD2 - WizKwalifia. Różne były najśmieszniej sytuacje, nie da się ich niestety zsumować. Najlepszą przemianą roku okazał się Reaper i jego awans z admina do administratora. Główne plany na rok 2015: nowy projekt, ściśle powiązany z siecią fragujemy.com poszerzenie ekipy sieci fragujemy - począwszy od adminów, skończywszy się na administracji dalsze przekształcanie sieci serwerów w Centrum Gier wdrożenie bezpiecznego logowania - SSL własny Counter-Strike 1.6 nowy styl forum ( koszt jego będzie ogromny ze względu na unikalność ) serwer CS 1.6 DeathRun serwer do BF4 ranga V.I.P do kupna na forum wiele, wiele więcej - szczegółów nie możemy zdradzić! Zapraszamy Was do spędzania czasu razem z nami w 2015 roku! Na pewno w nim nie będę już zapominać o najistotniejszych sprawach, ponieważ założyłem sobie KALENDARZ :) Przypominam, że spisane zostały do TODO wszystkie uwagi / propozycje Wasze, które pojawiły się w ciągu kilku miesięcy. Będziemy je wdrażać stopniowo na sieć serwerów. Stay tuned! Mam nadzieję, że dotrwamy do czwartej rocznicy. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wszystko i do zobaczenia za rok w jeszcze lepszym wydaniu podsumowania! PS. Ufff... Zajęło mi to 4h, za wszelkie błędy przepraszam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności