Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wejść' .
Znaleziono 27 wyników
-
Cześć nie wiem co jest grane ani nie wyskakuje że bana a jak tak to nawet nie wiem za co mapa się zmieniła i od tego momentu nie mogę wejść
-
Nie mogę wejść na srv Only DD2 wyskakuje mi Nick:B@rt_<3 You have been disconnected from the server. Reason: kicked :"Nie możesz wejść na serwer - wejdź na Fragujemy.com i wyjaśnij to"
-
Link do usługi: Opis problemu: Nie mogę wejść na serwer 54.38.134.11:27015 Uwagi: Opis na konsoli, żebym wszedł na stronę fragujemy i to wyjaśnił, zatem wchodzę i próbuję wyjaśnić.
-
Link do usługi: IP: 54.38.134.10:27015 Opis problemu: nie moge wejsc na serwer wyskakuje komunikat wejdz na strone fragujemy i to wyjaśni Uwagi: nick: MlodyWidzewiak
-
Nie możesz wejść na serwer? Napisz tutaj! Jeśli przy wchodzeniu na serwer zostajesz wyrzucony z powodem: "Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to...", konieczne zgłoś post w tym temacie! - - - Dlaczego jest nałożona blokada? Ponieważ, aby chronić serwer przed szkodliwą osobą, zastosowaliśmy blokadę, która może działać na niewielką ilość graczy. Jak uniknąć blokady? Blokadą nie są objęci gracze posiadający jakąkolwiek usługę. Wystarczy, że zakupisz dowolną usługę ( rezerwację slota, premium, vipa ), a zostaniesz pominięty. Ponadto, jeśli zgłosisz w tym temacie problem, zostaniesz dodany do tzw. WhiteListy.
-
[ODDZIELONY] Nie możesz wejść na serwer? Napisz tutaj!
Dom2nick opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Witam, dostałem bana tydzień temu który już powinien wygasnąć a on nadal jest, co jest grane ?? Nick w grze: DiKeJ -
[ODDZIELONY] Nie możesz wejść na serwer? Napisz tutaj!
Dom2nick opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Wtam, dziś zostałem zbanowany prawdopodobnie przez chickena nie wiadomo za co, pojawia sie komunikat zostałeś zbanowany sprawdz konsole nick w grze: DiKej -
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Hej, kupiłam dzisiaj vipa i od czasu jego aktywacji nie mogę wejść na serwer. Dodam jeszcze że mieszkam za granicą ale przed zakupem wszystko było ok. Vip jest kupiony na nick ale posiadam steama (może w tym tkwi problem)? Proszę o pomoc :3
-
Witam Nie mogę wejść na niektóre serwery. Taki błąd mi wyskakuje: [RC] Bad DemoPlayer.dll Z góry dziękuje ??
-
Nick podczas gry: V-Max Opis zdarzenia: Witam. Jak próbuję wejść na serwer ZM cały czas pisze: "Establishing network connection to serwer" i nic się nie ładuje. Na inne serwey z tej serwerowni wbijam normalnie. Od wczoraj tak samo jest, już kiedyś tak mi się zrobiło. Proszę o pomoc pozdrawiam
-
Jak wejść na bs B na nowym inferno? Oglądajcie!
-
Witam, mam problem z wejściem na serwer mimo iż jestem zalogowany na swojego steama, aczkolwiek jestem na innym komputerze. Czy mógł by ktoś mi pomóc ? Z góry dziękuję. PS. Wyskakuje mi komunikat że nie mogę wejść na serwer ponieważ podałem złe hasło ( nie mam żadnego hasła ). Stig
-
Gdy wchodzę na serwer deathrun to mi wyskakuje w konsoli: *Invalid password Mam kupioną klasę premium i przed wejściem na serwer wpisuje w konsoli: setinfo "_pw" "haslo" Wiem ze hasło które wpisuje jest dobre, ponieważ zapisane je mam na kartce. Jeśli się da jakoś pomóc to czekam :) PISAŁ: BRHODESS
-
Witam, probowalem wejsc na server ale wyskakuje mi cos takeigo ? dodam ze na kazdym innym servie wchodze normlanie na GG/DM/4FUN tlyko DD2 tak pokazuje Connection accepted by 193.33.177.193:27015 Kicked :"Bledne haslo admina, wpisz poprawne has POMOCY ?!!
-
Siema mmoj nick to Juniorek kupilem sobie premke i nie moge wejsc na serwer * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server..." Connecting to 193.33.177.59:27015... Trying p48/auth3/revEmu... Connection accepted by 193.33.177.59: haslo na pewno jest dobre...
-
Usługa: server jb Dane usługi: Szycha_Pl Serwer:jb Otrzymany kod SMS'a: Data złożenia zamówienia: Opis problemu: gdy chcę wejść na server jb gdzie mam ultra vipa pisze kicked "Błędne Hasło" Uwagi:co mam z tym zrobić????
-
Witam. mam problem ze swoim nickiem. Tzn gram sobie w mape po zmianie mapy nie moge wejsc na swoj nick wchodze z nickiem z kropka tzn adrianos. i widze ze ktos gra na moim nicku. teraz jak chce wejsc mam taki komunikat: Connecting to 193.33.177.59:27015... Connection accepted by 193.33.177.59:27015 * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server na liscie banow nic nie ma. Pozdrawiam
