Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'swoj' .
-
Imię: Mateusz Aktualny wiek: 29 Staż gry w Counter-Strike 1.6:gralem 7lat przed przerwa 10latnia i znowu nadrabiam Nick na serwerze: gr33n hornet **** Staż gry na serwerze: dosyc dlugi Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne glownie popoludniowe i wieczorne czasem nocny ale i w weekendy zdarzaja sie poranne Link do wykresu aktywności na serwerze:https://www.gametracker.com/server_info/fun.fragujemy.com:27015/top_players/?sort=2&order=ASC&searchipp=10&searchpge=20662 Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: tak Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak sprawowalem ale nie pamietam nazwy serwera okolo 6miesiecy i drugi okolo 1roku Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
-
[ODDZIELONY] Odwołanie - Wyrewolwerowany rewolwerowiec
SPecialisTAODWPIERDOLU!! opublikował(a) temat w Oddzielone posty
-
Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę : [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREE VIP 22-10|PREMIUM] (zm_fg_kurnik) Rodzaj kary: ban Na zawsze Powód kary: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! Data nadania kary: wtorek, 29 października 24 - 20:29:23 Nick z gry: Kejtý Opis zdarzenia: gracz (Kejtý) pobiegł do toalety w tym samym momencie zauważyłem, że jest zombie i zacząłem dla niej grać, zanim wróciła, po minucie gry dostała stałego bana? Naprawdę nie rozumiem dlaczego? Dziękuję za sprawdzenie. Pozdrawiam, Crazywolf.
-
Serwer, na którym nadano karę: ffa Nick z gry: Shªwty, Data nadania kary: 22.10.24 https://www.mediafire.com/file/56bmwrc9md2pd49/Nowy+Archiwum+WinRARa+(ZIP).zip/file cweluch specialnie daje zjebane bany splakana kurewka
-
Dostałeś bana za podkładanie się, po czym wszedłeś na serwer na aktywnym banie, za co dostałeś perma.
-
Serwer, na którym nadano karę: ONLY DD2 #02 Nick z gry:_LORD_OF_MORD Data nadania kary: 21.09.2024 11:26 Link do screenów lub povów:https://megawrzuta.pl/pgaapuea
-
Serwer, na którym nadano karę: FFA Nick z gry: rps Data nadania kary: 20.09 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Cheatujesz Czy przyznajesz się do używania oszustwa:NIE [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: rps ||| IP: xx ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:2636821 ||| Nick admina: gtx ||| Powod: Cheatujesz ||| Nalozony: 17.01.2022 - 10:30:45 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: Ban ze stony ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole."
-
Serwer, na którym nadano karę: FFa Fragujemy Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze ` ScofiIeld Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia 10.09.2024 - 01:12:41tt.zip Link do screenów lub povów: wrzuć screeny lub povy na jakiś hosting zewnętrzny
-
No gdybyście nie odwalali, to nie byłoby ze mną żadnych problemów - proste. Co z tego, że zagłosowali na "tak" kiedy było vote na zmiane mapy? To nie oznacza, że potrafią głosować. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że głosowania nie powinno być w ogóle, bo de_nuke to bardzo fajna mapa
-
@ CRZ A to nie jest jakiś troll/bot??
-
To odwołuje sie od wczesniejszczego odwolania i moze byc ten rok mute i ub
-
jestem za odbanowaniem lecz po co emocje na czacie ?, od cweli kogos tam wyzywales bez sensu .
-
[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - szacuN^!
KAKAOWE OKO SAURONA opublikował(a) temat w Oddzielone posty
@ Delfinek ?? -
Na: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com Rodzaj kary: ban Powód kary: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! Data nadania kary: chyba ze dwa dni wstecz bo tyle mnie nie było Nick z gry: DropShip Opis zdarzenia: nie mam nicz tym wspólnego , nie wiem o co chodzi nawet , w konsoli jest taka adnotacja " Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Yup* ||| IP: xxx ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1411449566 ||| Nick admina: DecybeL ||| " Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie Na liście kar mnie nie ma i mojego nicku , nie wiem dlaczego wejsc nie mogę
-
Imię: Kamil Aktualny wiek: 28 lat Staż gry w Counter-Strike 1.6: Jeśli dobrze liczę, to 18 lat. Nick na serwerze: Czerwion Staż gry na serwerze: Bardzo długo, moje początki na tym serwerze sięgają roku 2014. Od roku 2018 ponad rok gdy pełniłem funkcję admina serwera 4FUN. Aktualnie powróciłem na serwer około 2 tygodnie temu. Podsumowując mam prawie 300 godzin przegranych na serwerze. Godziny w jakich grasz na serwerze: Przeważnie są to godziny poranne 10:00-14:00, ale pojawiam się także w godzinach popołudniowych 15:00-18:00. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Czerwion/fun.fragujemy.com:27015/ Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: Tak, do końca lipca. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak, wielokrotnie. Zarówno tutaj na serwerze 4FUN jak i na serwerze GG, ale byłem także adminem na kilku innych nieistniejących już sieciach. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, oczywiście, aczkolwiek na pewno przyda się lekkie odświeżenie wiedzy. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem aktywny na serwerze jak i na forum Dużo osób mnie zna i mamy dobry kontakt Pełniłem kiedyś już tą funkcję przez długi czas i dobrze to wyglądało Pojawiam się na serwerze w godzinach w których większość adminów jest niedostępna tj. poranne i lekko popołudniowe. Mam duże doświadczenie zarówno w byciu adminem jak i w grze. Potrafię odróżnić czitera od czysto grającego gracza, niegdyś pełniłem również funkcję sędziego CS 1.6 na tym projekcie. Jestem osobą komunikatywną i lubianą, rzadko wchodzę z ludźmi w konflikty, jestem stanowczy i lubię trzymać porządek. Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198008775164/
-
no i jak bedzie co z tego?
-
Serwer, na którym nadano karę: Nick z gry: El_Stefanoo FG4FUN Data nadania kary: 05.05.2024 13;50 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie !
-
witam można prosić o rozpatrzenie bana ? gram w ta grę x lat już nawet nie jestem dobry wiec nie wiem skąd ten ban obecnie gram raz do roku jak jestem na urlopie a ze własnie jestem to bym sobie postrzelał
-
Serwer, na którym nadano karę: Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Link do screenów lub povów: wrzuć screeny lub povy na jakiś hosting zewnętrzny FG_Demo-de_cbble.rar
-
nie to okno,można usunąć post
-
Imię: Aktualny wiek: Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam Nick na serwerze: gr33n hornet **** Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ] Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
-
[ODDZIELONY] Podanie na admina - WPISZ SWÓJ NICK
Kaymansky420! opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie Bo puki co to klapa totalna -
Nie moge tego zrozumieć.... Kolejny raz dostaję bana pomimo tego, że gram czysto i jeszcze trzeba się prosić o anulacje bana..... Kupuję również vipa, skoki itp, więc po co miałbym grać na odpale czy wh? żeby stracić hajs??
-
Jak wygląda sytuacja ?
