Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'swoj' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Imię: Mateusz Aktualny wiek: 29 Staż gry w Counter-Strike 1.6:gralem 7lat przed przerwa 10latnia i znowu nadrabiam Nick na serwerze: gr33n hornet **** Staż gry na serwerze: dosyc dlugi Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne glownie popoludniowe i wieczorne czasem nocny ale i w weekendy zdarzaja sie poranne Link do wykresu aktywności na serwerze:https://www.gametracker.com/server_info/fun.fragujemy.com:27015/top_players/?sort=2&order=ASC&searchipp=10&searchpge=20662 Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: tak Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak sprawowalem ale nie pamietam nazwy serwera okolo 6miesiecy i drugi okolo 1roku Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
  2. Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę : [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREE VIP 22-10|PREMIUM] (zm_fg_kurnik) Rodzaj kary: ban Na zawsze Powód kary: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! Data nadania kary: wtorek, 29 października 24 - 20:29:23 Nick z gry: Kejtý Opis zdarzenia: gracz (Kejtý) pobiegł do toalety w tym samym momencie zauważyłem, że jest zombie i zacząłem dla niej grać, zanim wróciła, po minucie gry dostała stałego bana? Naprawdę nie rozumiem dlaczego? Dziękuję za sprawdzenie. Pozdrawiam, Crazywolf.
  3. Serwer, na którym nadano karę: ffa Nick z gry: Shªwty, Data nadania kary: 22.10.24 https://www.mediafire.com/file/56bmwrc9md2pd49/Nowy+Archiwum+WinRARa+(ZIP).zip/file cweluch specialnie daje zjebane bany splakana kurewka
  4. Dostałeś bana za podkładanie się, po czym wszedłeś na serwer na aktywnym banie, za co dostałeś perma.
  5. Serwer, na którym nadano karę: ONLY DD2 #02 Nick z gry:_LORD_OF_MORD Data nadania kary: 21.09.2024 11:26 Link do screenów lub povów:https://megawrzuta.pl/pgaapuea
  6. Serwer, na którym nadano karę: FFA Nick z gry: rps Data nadania kary: 20.09 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Cheatujesz Czy przyznajesz się do używania oszustwa:NIE [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: rps ||| IP: xx ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:2636821 ||| Nick admina: gtx ||| Powod: Cheatujesz ||| Nalozony: 17.01.2022 - 10:30:45 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: Ban ze stony ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole."
  7. Serwer, na którym nadano karę: FFa Fragujemy Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze ` ScofiIeld Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia 10.09.2024 - 01:12:41tt.zip Link do screenów lub povów: wrzuć screeny lub povy na jakiś hosting zewnętrzny
  8. No gdybyście nie odwalali, to nie byłoby ze mną żadnych problemów - proste. Co z tego, że zagłosowali na "tak" kiedy było vote na zmiane mapy? To nie oznacza, że potrafią głosować. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że głosowania nie powinno być w ogóle, bo de_nuke to bardzo fajna mapa
  9. @ CRZ A to nie jest jakiś troll/bot??
  10. To odwołuje sie od wczesniejszczego odwolania i moze byc ten rok mute i ub
  11. jestem za odbanowaniem lecz po co emocje na czacie ?, od cweli kogos tam wyzywales bez sensu .
  12. Na: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com Rodzaj kary: ban Powód kary: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! Data nadania kary: chyba ze dwa dni wstecz bo tyle mnie nie było Nick z gry: DropShip Opis zdarzenia: nie mam nicz tym wspólnego , nie wiem o co chodzi nawet , w konsoli jest taka adnotacja " Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Yup* ||| IP: xxx ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1411449566 ||| Nick admina: DecybeL ||| " Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie Na liście kar mnie nie ma i mojego nicku , nie wiem dlaczego wejsc nie mogę
  13. Imię: Kamil Aktualny wiek: 28 lat Staż gry w Counter-Strike 1.6: Jeśli dobrze liczę, to 18 lat. Nick na serwerze: Czerwion Staż gry na serwerze: Bardzo długo, moje początki na tym serwerze sięgają roku 2014. Od roku 2018 ponad rok gdy pełniłem funkcję admina serwera 4FUN. Aktualnie powróciłem na serwer około 2 tygodnie temu. Podsumowując mam prawie 300 godzin przegranych na serwerze. Godziny w jakich grasz na serwerze: Przeważnie są to godziny poranne 10:00-14:00, ale pojawiam się także w godzinach popołudniowych 15:00-18:00. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Czerwion/fun.fragujemy.com:27015/ Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: Tak, do końca lipca. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak, wielokrotnie. Zarówno tutaj na serwerze 4FUN jak i na serwerze GG, ale byłem także adminem na kilku innych nieistniejących już sieciach. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, oczywiście, aczkolwiek na pewno przyda się lekkie odświeżenie wiedzy. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem aktywny na serwerze jak i na forum Dużo osób mnie zna i mamy dobry kontakt Pełniłem kiedyś już tą funkcję przez długi czas i dobrze to wyglądało Pojawiam się na serwerze w godzinach w których większość adminów jest niedostępna tj. poranne i lekko popołudniowe. Mam duże doświadczenie zarówno w byciu adminem jak i w grze. Potrafię odróżnić czitera od czysto grającego gracza, niegdyś pełniłem również funkcję sędziego CS 1.6 na tym projekcie. Jestem osobą komunikatywną i lubianą, rzadko wchodzę z ludźmi w konflikty, jestem stanowczy i lubię trzymać porządek. Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198008775164/
  14. no i jak bedzie co z tego?
  15. Serwer, na którym nadano karę: Nick z gry: El_Stefanoo FG4FUN Data nadania kary: 05.05.2024 13;50 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie !
  16. Widzę, że kolega przeszedł z innej sieci do nas
  17. witam można prosić o rozpatrzenie bana ? gram w ta grę x lat już nawet nie jestem dobry wiec nie wiem skąd ten ban obecnie gram raz do roku jak jestem na urlopie a ze własnie jestem to bym sobie postrzelał
  18. Serwer, na którym nadano karę: Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Link do screenów lub povów: wrzuć screeny lub povy na jakiś hosting zewnętrzny FG_Demo-de_cbble.rar
  19. nie to okno,można usunąć post
  20. Imię: Aktualny wiek: Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam Nick na serwerze: gr33n hornet **** Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ] Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
  21. Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie Bo puki co to klapa totalna
  22. Nie moge tego zrozumieć.... Kolejny raz dostaję bana pomimo tego, że gram czysto i jeszcze trzeba się prosić o anulacje bana..... Kupuję również vipa, skoki itp, więc po co miałbym grać na odpale czy wh? żeby stracić hajs??
  23. Jak wygląda sytuacja ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności