Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'im1of1' .
-
"Dam taktyczny donate, żeby nie było skapy, że siedzę na MK XD"
-
Dostałeś bana za podkładanie się, po czym wszedłeś na serwer na aktywnym banie, za co dostałeś perma.
-
Nick: @ IM1OF1 Degradacja z rangi: CS 1.6 - Admin ZOMBIE MOD Powód degradacji: Decyzja opiekuna. Dziękujemy za dotychczasową współpracę! Życzymy dalszych sukcesów - Fragujemy.com
-
- 3
-
-
-
- degradacja
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Skarga na: Admina Dlaczego składasz skargę: Składam skargę na Admina, za bezpodstawnego mute'a. Nick z gry: LeV Nick osoby oskarżonej: IM1OF1 Data zdarzenia: 07.09.23 18:10 Opis zdarzenia: Grałem sobie na zombiaku, napisałem słowa: "Gie mnie zblokował i mnie wybugowało" i dostałem gaga na 30 minut bezpodstawnego za "brak kultury", regulamin nie został nigdzie złamany. Dowód: ss z konsoli.
-
Skarga na: Admina Dlaczego składasz skargę: Gag, bez konkretnego powodu, nie złamałem nigdzie regulaminu. Nick z gry: LeV Nick osoby oskarżonej: IM1OF1 Data zdarzenia: 07.09.23 18:10 Opis zdarzenia: Grałem sobie na zombiaku, napisałem słowa: "Gie mnie zblokował i mnie wybugowało", po czym dostałem od szanownego admina, Gaga na 30 minut (?) @ IM1OF1 , jaki jest konkretny powód? Dowód: daje ss z konsoli.
-
Skarga na: Admina IM1OF1 Dlaczego składasz skargę: Niby Podważanie autorytetu admina Nick z gry: Taba Nick osoby oskarżonej @ IM1OF1 Data zdarzenia: 06.09.2023 17:45-17:50 czasu polskiego Opis zdarzenia: Nastąpiła nowa runda Chciałem wlecieć do kamy ale nie trafiłem do dziury jeszcze tego mało było Zm matka FRYTKI W GESIARCE mnie przyblokował i od tego miejsca wszystko się ruszyło. Napisałem 3 zdanie do Admina@ John Rambo. i zaraz dostaje mute na 10 min za niby Podważanie autorytetu admina od @ IM1OF1 ( Nawet już nic nie można spisać Bożę kur... ) Powiedz w którym zdaniu podważam autorytet admina ? Czy nie czas jest wrócić do tematu co to jest powinność admina?( Masz dawać przykład a nie zbanować /mute i robota zrobiona ). Nie tedy droga Grzecznie się zapytałem czemu banuje ( Tak wiem że ban to jest forma ostrzenia!!! ) Czemu tak napisałem bo ostatnio jest jakaś masakra z online na serwie chce sobie pograć a tu 4-9 osób i to nie pierwszy raz. Zaraz wchodzi admin i banuje potem taki online jest i nie ma z kim grać. Chce się zapytać @ Roxie Carbon @ GET Czy nie za dużo tych banów ostatnio ?? Wchodzi admin i zaraz bany leca jak czołgi na ukrainie. @ GET Sam nie raz jak byłem tu adminem mówiłeś i jeba...... mnie i innych że za dużo banujemy. Wiem że dla niektórych się należy ale bez przesady jak jest mały online na serwie. Można dać kick/slay lub powiedzieć osobie która złamała regulamin że jak jeszcze raz coś zrobi to poleci. Ban To nie rozwiązanie. Regulamin regulaminem ale bez przesady nikogo nie zabiłem żeby zaraz mute sypać. Wiem że Ty @ IM1OF1 wykonujesz swoją prace i Chwała ci za to ale bądźmy ludźmi. ( Gdzie te czasy że czekałeś 10min aby wejść na serwer ) Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2309061716-zm_fg_horror_b3-1694013360-1694015460.zip Czas dema od 19:40 -19:50 @ IM1OF1 Powod: podrywanie awtoryteta admina, Czas: 10 minut (Chat + Voice) Podrywanie admina 🥰?? Nie przypominam sobie... Chyba że pjany byłem Proszę rozważyć tę skargę poważnie [ FRAGBANS ] Gracz FRYTKI W GESIARCE zostal zbanowany na 2 godzin. Powod: blokujesz kampe jako matka zm |Zalesiak| (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! ]-[ U S A S Z (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! LeV (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! *** kabanose killed Taba with a headshot from deagle *** |Zalesiak| (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! [Premium] [V.I.P PRO] Taba : jezu cezcmu banujesz Nooyar (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! IM1OF1 (RADIO): Rzucam granat [Frost]! [V.I.P] LeV : Bo jest adminem? [V.I.P PRO] John Rambo : on juz wczesniej odwalal |Zalesiak| (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! [V.I.P] LeV : I kara tych co lamia regulamin John Rambo (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! kabanose (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! LeV (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! [V.I.P PRO] John Rambo : widzialem tą akcje i chamsko to zrobil [Premium] [V.I.P PRO] Taba : no tak ale poteem nie ma z kim grac kur.. |Zalesiak| (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! IM1OF1 (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! [V.I.P] LeV : Przyjda ludzie Taba (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! Wiciu (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! [V.I.P PRO] John Rambo : a wolisz grac z takimi co wpychaja, blokuja i sie podkladaja? LeV (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! |Zalesiak| (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! John Rambo (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! [Premium] [V.I.P PRO] Taba : a to nie można dac kick lub slay ? [ FG ] Do konca mapy pozostalo: 3:51 Volver : timeleft [ FG ] Gracz Wiciu zaglosowal za zmiana mapy. Pozostalo glosow: 3. [V.I.P] LeV : Jak ktos to robi ktorys raz ]-[ U S A S Z killed |Zalesiak| with infection kabanose (RADIO): Rzucam granat [Frost]! [V.I.P] LeV : to nie moznma [V.I.P PRO] John Rambo : kick nic nie daje - pkt zostaja - zadna kara [V.I.P PRO] John Rambo : poza tym ja widzialem ze on gral na granicy od 2 map LeV (RADIO): Rzucam granat [Napalm]! Admin IM1OF1: nalozyl ograniczenia na gracza Taba Powod: podrywanie awtoryteta admina, Czas: 10 minut (Chat + Voice) Pozdrawiam Co złego to nie ja Tylko Tusk
-
Nick: @ IM1OF1 Awans z rangi: Fragowicz Awans na rangę: CS 1.6 - Admin ZOMBIE MOD Dodatkowe informacje: Serdecznie gratulujemy awansu! Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
- 20 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
