Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ocena' .
-
Procesor: i5-9600K Chłodzenie procesora: Grandis 2 Płyta główna: Z390 Gaming X Karta graficzna: PNY GeForce GTX 1060 6GB Zasilacz: Silentium PC 650W Supremo FM2 Gold Dysk: Samsung 250GB 970 EVO m.2 + dodatkowy dysk 256gb Pamięć RAM: łącznie 32gb 3000MHz (16gb HyperX Fury CL16, 16gb Corsair Vengeance CL15) Obudowa: Fractal Design Meshify C Blackout Co myślicie o takim sprzęcie?
-
Siema, Mam zamiar kupić w końcu nowy pc, 2 lata temu komputer mi klęknął i od tego czasu praktycznie peceta nie uzywalem. Chciałbym kupić coś niedrogiego, używanego. Budżet mam 500 euro, czyli teraz jakieś 2.3 tysiąca złotych. Nie chce żadnego mocarnego sprzętu, jedynie wystarczający aby pograć w 1.6, GO, ewentualnie żeby wiedźmin latał, bo jeszcze nie zdążyłem w niego zagrać XD Kumpel polecał mi to więc prezesura może ocenić, czy to dobry wybór; https://www.olx.pl/d/oferta/gwarancj-i5-10100f-gtx-1660-ti-16gb-ddr4-ssd-komputer-do-gier-i3-10105-CID99-IDS9LPf.html Dzięki i pozdro wszystkim
-
Witam! Mam prośbe bo chcialbym kupic ta gre ale nie wiem czy sie oplaca. Poniewaz duzo kolegow mi powiedzialo ze to strata kasy. Moze ktos mi podpowie co sadzi na ten temat?
-
meczy mnie ten temat już jakiś czas aż w końcu postanowiłem napisać posta na ten temat dotyczy się sprawa adminów serwera zm co oni rozumieją przez podkładanie się bo miałem kiedyś taka sytuacje z Jasiem dostałem od niego bana za podkładanie się bo zgłosiło mu to kilku graczy ze to uczyniłem po rozmowie z jasiem na steamie obejrzał demko i stwierdził ze to nie do końca było podłożenie tylko jak to napisał chciałem być takim rambo i samemu rozwalić zombi a ze ktoś pchnął na mnie zombi z drugiego końca mapy i zaraził mnie jasio pewnie kojarzy to sytuacje ale nie chodzi mi konkretnie o sytuacje bo pretensji o to nie mailem tylko ogólnie jak to wygląda ze strony adminów nie widzi całego zajścia tylko widzi co się dzieje na serwie np początek rundy admin jest na drugim końcu mapy a akcja rozgrywa się w innym miejscu zombi zaraza 1 i bamba i często widziałem ze poleciał ban za podkładkę a nie musiała to być podkładka nie chce nikomu zaszkodzi w tym poście chodzi mi CHillu o ta sytuacje co się kłóciliśmy ze to była podkładka z twojej strony ja twierdziłem ze podłożyłeś się a ty ze nie dla mnie osoba która wychyla się po za szereg innych i podchodzi bliżej niż inny i zostaje zarażana to dla mnie podkładka mimo ze nie zrobiłeś tego celowo tylko chciałaś być jak to napisał jasio taki rambo każdy ocenia sytuacje inaczej dla jednego podkładka dla innego nie http://217725.node2.pukawka.pl/hltv-1504022320-zm_battleground_foda-1428009600-1428011640.zip to jest link do tego demka i miało to miejsce w 4 rundzie czas około 8;15 i dalej tez było kilka takich sytuacji dodam ze chillu jako admin jest bardzo dobry Proszę o wypowiedzi tylko samych adminów i nie zamykajcie tematu na razie i jeszcze jedno czy to jest podkładanie się jak człowiek się zarazi specjalnie żeby tylko nabić pkt zombi mimo ze nie ma ani szalonego ani granata bo jest kilka osób co tak specjalnie robią jest polowanie zombi gdzieś się skampi i czeka zaraza typa co ma już 12 kt zombi i lecą granaty czy szalony czy to jest podkladka ??
- 7 odpowiedzi
-
- uwaga
- podkladania
- (i 4 więcej)
